Gėlių vazonas, kurio originalumo pavydės visi kaimynai...

Sutikite, toks gėlių vazonas yra puikus sprendimas, norint papuošti sodą: jis atrodo puikiai ir taupo brangią vietą! Vešlios, kabančios petunijų gėlių kompozicijos ilgą laiką yra tikras malonumas akims, nes šis augalas žydi nuo vasaros pradžios iki pirmųjų šalnų.

Jei jūs, negalite abejingai žiūrėti į kaskadines gėlių kompozicijas iš petunijų, atkreipkite dėmesį į šį projektą!

Gėlių vazonas petunijoms

Pirmasis žingsnis yra pastatyti bazinę dėžę. Šiandienos dizaino autorius tam tikslui pasirinko senus padėklus. Žinoma, galite pasirinkti dėžę pagal savo norus ir vaizduotę.

Gėlių vazonas

Dėžės dugną uždekite agro plėvele, viršuje paskleiskite dirvožemio sluoksnį. Petunijos mėgsta priemolio ar smėlio priemolio dirvožemį, į kurį anksčiau buvo įpiltas kompostas.

Pasodinkite pirmąją gėlių eilę: švelniai užpilkite žemę ant augalų šaknų. Taip atsiras yra naujas dirvožemio sluoksnis.

Prie priešingos sienos sukurkite drenažą, kad augalai nebūtų per drėgnai.

Gėlių vazonas

Tada sodinkite gėles pakopomis …

Užpildykite dėžės viršutinę dalį daigais, kad ateityje gėlių kompozicija atrodytų gausi.

Gėlių vazonas

Toks gėlių vazonas atrodys ypač unikalus ir prabangus, nes didelis petunijų spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti įvairius spalvų derinius.

Tai atrodo nuostabu …

Gėlių vazonas

O dabar tiesiog nenuleiskite akių ir pasigrožėkite!

Pradėdami šį gėlių vazoną ir rinkdamiesi jam vietą, atminkite, kad petunijos mėgsta saulės spindulius ir šilumą. Stambiažiedės veislės yra reiklesnės šilumai ir yra labiau termofiliškos nei mažos gėlės. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad gausus lietaus gali pakenkti subtiliems žiedlapiams, dėl ko prarandamas dekoratyvumas ir nutraukiamas žydėjimas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].