Ar drabužiai gali atspindėti vidinį žmogaus pasaulį?

Drabužiai patyrusiam darbdaviui padeda pastebėti potencialų darbuotoją, akimirksniu nustatyti, ar toks žmogus sutars su komanda ir ar jis gali integruotis į įmonę. Specialistui nėra sunku tai suprasti žiūrint vien į kandidato drabužius, šukuoseną, makiažą ir aksesuarus.

drabužiai

Šis straipsnis papasakos, ką išduoda žmogaus išvaizdos ypatybės. Ši informacija tikrai padės įvertinti žmogaus išvaizdą ne tik atsižvelgiant į bendrą vaizdą, bet ir geriau suprasti, ką turi galvoje naujas pažįstamas.

drabužiai

Rinkdamiesi drabužius, pasirenkame labiausiai patinkančią spalvą, stilių, dydį. Mes subjektyviai suvokiame savo įvaizdį, dažnai negalvodami apie tai, kokius signalus mūsų išvaizda siunčia kitiems žmonėms. Bet pagal išvaizdą galite daug pasakyti apie žmogų, ypač jei yra galimybė stebėti jo išvaizdą ne vieną dieną.

drabužiai

KĄ APIE MUS SAKO MŪSŲ IŠVAIZDA?

Nepriekaištingumo sekimas

drabužiai

Puikiai parinkta apranga rodo, kad žmogus aiškiai supranta perfekcionistines manieras, mėgsta viską apgalvoti iki smulkiausių detalių. Dažnai tokie žmonės siekia idealo visais gyvenimo aspektais, kurie yra svarbūs ir jei to nepavyksta padaryti, jie būna labai nusiminę ir sunerimę.

drabužiai

Toks žmogus tikriausiai yra labai atsakingas, nors gali pasirodyti arogantiškas, nes yra tikras, kad nusipelno tik geriausio. Be to, jis nuolat įrodo savo idėjos teisumą ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

Monotoniškas drabužių spinta

drabužiai

Yra žmonių, kurie, nors ir turi didelę drabužių spintą, tačiau jam būdinga perdėta monotonija. Paprastai to paties tipo drabužių šalininkai neskrajoja debesyse, blaiviai žvelgia į gyvenimą, netiki stebuklais. Toks žmogus siekia stabilumo ir kontrolės. Bet kokie pokyčiai yra didelė problema ir sukelia stresą.

Seka madą

drabužiai

Jei asmens drabužinėje nuolat pasirodo naujausios mados tendencijos, jis tikriausiai per daug pasitiki kitų žmonių, o ne tik mados ekspertų, nuomonėmis. Jie dažnai yra labai pažeidžiami ir nuolat nerimauja dėl kritikos. Tiesiog rengdamiesi pagal taisykles jie jaučiasi ramūs.

Nuolatinė paieška

Šiandien vyras atvyko į darbą su klasikiniu kostiumu, nors vakar jis buvo su džinsais. Nenustebkite, jei rytoj jis išbandys ką nors kita. Stilių įvairovė sako, kad žmogus ieško savęs, jis yra smalsus, mėgstantis laisvę. Jis gali nustebinti kitus, o pokyčiams nereikia skirti neįtikėtinų pastangų.

Atviri drabužiai

Dažniau moterys renkasi drabužius, kurie pabrėžia jų figūros privalumus. Ir jei kai kurios moterys apsiginkluoja trumpais sijonais ir gilia iškirpte tik retkarčiais, norėdamos įsitikinti savo patrauklumu, tai kitos su panašiais drabužiais, dažniausiai jaučiasi nesaugios. 

Diskretiški drabužiai

Neįtikėtino stiliaus ir diskretiškų spalvų apranga rodo savininko nenorą išsiskirti iš minios. Tokie žmonės nenori pritraukti dėmesio, dažnai kenčia nuo žemos savivertės, nėra įsitikinę savo sugebėjimais ir veiksmais.

Nors sakoma, kad neįmanoma įvertinti žmogaus pagal išvaizdą, sunku paneigti, kad drabužiai gali daug pasakyti apie žmogų. Ir jei jūs taip pat atkreipiate dėmesį į žmogaus veido išraiškas ir gestus, jo kalbą, eiseną, tada net apie mažai žinomą žmogų galima daug sužinoti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].