7 dalykai, kurių niekada, jokiomis aplinkybėmis neturėtumėte sakyti garsiai!

Ne paslaptis, kad gyvename pasaulyje, kuriame gajus žmonių pavydas. Žodžiai gali sukelti neigiamų pasekmių. Todėl yra dalykai, kuriuos verta nutylėti.

1. Jūs neturėtumėte kalbėti apie savo ilgalaikius planus. 

Ir tai nėra vien tik tai, kad jus galite pasmerkti ar užlieti pavydu. Siekiant savo tikslo, jums teks susidurti su daugybe problemų, kurias reikės išspręsti.

dalykai

2. Dalinimasis sėkme.

Savo sėkme galite pasidalinti tik su patikimais žmonėmis, kurie tikrai palaikys ir džiaugsis už jūsų pasiekimus, ir netaps pavydūs ir pagiežingi.

3. Nutylėkite apie nesėkmes.

Nereikia kalbėti apie savo nesėkmes, kad nepritrauktumėte apkalbų už nugaros.

dalykai

4. Problemos su antra puse.

Tokie dalykai, kaip problemos su antra puse turėtų būti nutylėti. Tokie klausimai sprendžiami kartu ir taikiai.

5. Nutylėkite apie finansinę situaciją.

Kad nesugadintumėte pinigų srautų, nesidalykite informacija apie savo finansinę padėtį su kitais žmonėmis.

dalykai

6. Tegul niekas nežino apie svajones, kol jos neišsipildė.

Nepatariama įgarsinti savo svajonių, nes per jas Visata siunčia jums kažkokią žinią ar nurodymą.

7. Nutylėkite savo baimes.

Niekada neatskleiskite baimių. Priešingu atveju jūs tapsite pažeidžiami „energetinių vampyrų“, ir tai, savo ruožtu, kenkia jūsų sveikatai.

dalykai

Galingos mantros, kurios gali pakeisti gyvenimą amžiams

Galingos mantros, kurios gali pakeisti gyvenimą amžiams

Per amžius žmonės vartojo žodžius, kad išgydytų save. Žodžiai gali būti naudojami pasidalinti istorija, pasakyti maldą ir kitiems panašiems dalykams. Kitas puikus žodžių vartojimas yra savigydos inicijavimas- mantros.

Mantra yra maža teigiama išraiška, turinti galingą energijos užtaisą, taip pat padedanti išlaisvinti jūsų fizinį apvalkalą, protą ir sielą nuo stresinės būsenos.

mantros

Jei išversite patį žodį „mantra“, tada jis gali būti aiškinamas kaip „proto įrankis“. Beje, mantros yra apdovanotos galinga jėga, leidžiančia transformuoti mintis, pakeisti stereotipinius įsitikinimus, kurie yra įsišakniję pasąmonės lygmenyje, taip pat ir patį mąstymą.

Remiantis tradicine mantros praktika, ji turi būti pakartota šimtą dvidešimt penkis tūkstančius kartų, ir po to ji gali pasiekti net tolimiausius žmogaus sielos užkampius.

Taip, tokia užduotis atrodo ne pati lengviausia, tačiau jei mantrą kartosite bent kelis kartus per mėnesį, tai gali žymiai pakeisti jūsų gyvenimą.

Tiesą sakant, mantra yra paprasčiausia, tačiau yra labai veiksminga kiekviename gydymo etape priemonė.

Leiskite man išvardyti mano mėgstamiausias mantras.

mantros

„Jie mane myli ir palaiko kiekvieną dieną.” Ištarkite šią frazę tris kartus, galite pasakyti ją garsiai arba pasakyti sau. Mantrą geriau pasakyti ryte, bet taip pat galite tai daryti bet kuriuo kitu patogiu metu. Reikia apjuosti rankas aplink kūną, tarsi apsikabinus.

„Viskas praeis.” Šią mantrą reikia pakartoti septynis kartus sunkiausiais gyvenimo laikais. Kai ant jūsų užklumpa didžiulis krūvis neigiamų emocijų ar jausmų. Galite kalbėti garsiai arba kalbėti su savimi.

„Aš perduodu savo rūpesčius visatai.” Jums reikia pakartoti tris kartus arba tiek, kiek jums atrodo tinkama. Šiuo metu įsivaizduokite, kad nukraunate visas problemas ir gyvenimo sunkumus, ir atiduodate juos Visatos priežiūrai, tuo pačiu kartodami mantrą.

„Kiekvieną dieną renkuosi jaustis puikiai.” Šią mantrą reikia pakartoti stovint prieš veidrodį. Garsiai nebūtina, jei tai jums tinka.

„Aš esu ten, kur priklausau.” Kartokite tris kartus.

„Aš paleidžiu savo praeitį ir atleidžiu sau.” Ši mantra turėtų būti pakartota penkis kartus su rankomis, priglaustomis širdies srityje.

mantros

„Viskas, ką man reikia išgydyti, yra manyje.” Šie žodžiai turi būti ištarti penkis kartus (garsiai ar tyliai). Delnai turėtų būti ant širdies.

„Viskas vyksta mano naudai.” Tai reikia pakartoti tris kartus.

„Aš be pastangų kuriu sau tinkamą gyvenimą.” Reikia kartoti šešis kartus.

„Teisingas ir būtinas žingsnis visada ateina į galvą.” Kalbėkite tris kartus, delnai kartu, tarsi melsdamiesi.

„Priimu sprendimus gyvenime, naudojuosi meile.” Šie žodžiai geriausiai, kai būna ištariami prieš meditaciją ar jos metu. Mantrą galite naudoti, kaip norite.

Kaip jūs galite įsivaizduoti, mantros nebūtinai turi būti kartojamos garsiai. Viskas priklauso nuo jūsų noro ir nuotaikos. Svarbiausia šiuo metu būti ant teigiamos bangos ir vis tai daryti nuoširdžiai.

mantros

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].