Visi norime kuo anksčiau sužinoti, kurios dienos bus palankios, o kurios ne. Astrologai papasakojo, kurios 2023 metų dienos atneš mums daugiausia sėkmės. Tai padės mums tinkamai suplanuoti savo gyvenimą.

REKLAMA

Astrologijos ekspertai pataria visas datas užsirašyti ant popieriaus lapo, išsaugoti kompiuteryje ar telefone esančiame faile. Šiomis teigiamomis dienomis turėsite daugiau galimybių pritraukti sėkmę ir pasisekimą. Kad visada jus lydėtų sėkmė, turite naudoti psichologinę sėkmingo darbo strategiją. Ilgainiui taip pasieksite didesnį produktyvumą.

REKLAMA

Veidrodinės dienos

Visos veidrodinės dienos gali būti laikomos vienomis palankiausių metų dienų. 2022 metais jų buvo trylika, o 2023 metais – dvylika:

REKLAMA
 • Sausio 1 d;
 • Vasario 2 d;
 • Kovo 3 d;
 • Balandžio 4 d;
 • Gegužės 5 d;
 • Birželio 6 d;
 • Liepos 7 d;
 • Rugpjūčio 8 d;
 • Rugsėjo 9 d;
 • Spalio 10 d;
 • Lapkričio 11 d;
 • Gruodžio 12 d.

Verta paminėti, kad kiekviena veidrodinė diena savotiškai yra unikali, todėl svarbu tiksliai prisiminti, kaip skaičiai mums gali padėti tomis dienomis.

2023 metų lygiadieniai ir saulėgrįžos

REKLAMA

Kovo 20 diena, lygiadienis, bus labai harmoninga ir pozityvi diena, kada Saulė ir Mėnulis padės mums pasijusti geriau. Mus supanti erdvė bus pripildyta harmonijos ir meilės, šilumos ir ramybės. Tas pats tinka ir kalbant apie rugsėjo 23 dienos lygiadienį. Šios dvi dienos padės mums apsivalyti nuo blogų minčių ir negatyvo.

REKLAMA

Astrologai ir bioenergetikos specialistai teigia, kad birželio 21 diena – vasaros saulėgrįža, yra viena geriausių vasaros ir visų metų diena. Daugeliui iš mūsų vasaros saulėgrįžos dieną bus didesnis produktyvumas bei geresnė nuotaika.

Žiemos saulėgrįža 2023 metų gruodžio 21 dieną bus itin palanki diena. Saulė įtaka visiškai susilpnės ir perduos valdžią Mėnuliui. Šią dieną didėjantis Mėnulis bus Avino ženkle, o tai sudarys idealias sąlygas naujai pradžiai ir aktyviam darbui, padidins žmonių optimizmą. Taip pat bus palankus Veneros ir Urano aspektas. Tai bus viena stipriausių ir energingiausių dienų metuose, nors ir pati trumpiausia.

REKLAMA

Planetų retrogradinių judėjimo pabaigos dienos

Kai kuri nors planeta pradeda judėti tiesiogiai ir baigia retrogradinę fazę, išsiskiria teigiama energija.

REKLAMA

2023 metais Merkurijus atsikratys savo retrogradiškumo sausio 18 dieną, gegužės 15 dieną ir rugsėjo 15 dieną. Tai bus idealios dienos verslui ir romantikai, apsipirkimams, darbui bei kelionėms.

Rugsėjo 4 diena – išsivadavimo iš retrogradinės Veneros diena. Ši diena bus puiki proga intensyviau sportuoti, dirbti, skirti laiko šeimos ir namų reikalams.

REKLAMA

Sausio 12 dieną Marsas baigs savo retrogradinę fazę. Raudonosios planetos dėka ši diena bus labai palanki, nes ji suteiks mums galimybę pralinksmėti, įgyti jėgų ir pasitikėjimo savimi.

Gruodžio 31 dieną Jupiteris pradės judėti tiesiogine kryptimi. Tai bus labai svarbi stiprybės diena, nes paskutinę metų dieną bus laikas atsikratyti neigiamų prisiminimų.

REKLAMA

Lapkričio 4 dieną Saturnas pradės judėti tinkama kryptimi, todėl ši diena bus palankiausia proga toksiškiems santykiams nutraukti.

Baltijos jūra

REKLAMA

Sausio 22 dieną, pasibaigus retrogradinio Urano etapui, sustiprės mūsų intuicija. Tai bus įžvalgų, intelektualinio pakilimo diena.

Gruodžio 6 dieną baigsis retrogradinis Neptūno etapas. Tai bus gera diena kovoti su blogais įpročiais ir keisti gyvenimo prioritetus.

REKLAMA

Spalio 11 dieną Plutonas bus labai stiprus, nes tolimiausia planeta išeina iš retrogradinės fazės. Šią dieną daugelis žmonių patirs palankių vidinių pokyčių – padidės pasitikėjimas savimi.

Planetų pereinamosios dienos į palankius Zodiako ženklus

REKLAMA

Merkurijus turės šias datas: vasario 11 d., birželio 11 d., liepos 11 d., liepos 28 d., spalio 5 d., lapkričio 10 d. ir gruodžio 1 d. Šios dienos bus palankios veiklai, kelionėms, bendravimui bei naujų žinių įgijimui.

Palankios Veneros perėjimo dienos: sausio 27 d., kovo 16 d., gegužės 7 d. ir lapkričio 8 d. Šias keturias dienas stenkitės rūpintis sveikata, skirkite laiko romantikai ir meilei, šeimos ir namų reikalams.

REKLAMA

Palankios Marso perėjimo dienos: gegužės 20 d., spalio 12 d. ir lapkričio 24 d. Šiomis dienomis Marsas pereis į jam palankiausius jūsų horoskopo namus. Šios dienos neabejotinai bus stiprybės dienos, todėl pasistenkite daugiau dirbti ir mažiau šiomis dienomis tinginiauti.

Kovo 7-oji – stiprybės diena, nes Saturnas persikels į Žuvų ženklą. Sustiprės mūsų intuicija. Daugelis žmonių turės daugiau energijos ir iniciatyvos visose gyvenimo srityse.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].