Deja, 2023-ieji nebus itin lengvi metai, tačiau meteorų lietus nušvies mūsų gyvenimus savo šviesa ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Astrologai atskleidžia, kada 2023 m. žvaigždžių lietus bus aktyviausias ir kokią žinią jis mums atsiųs.

REKLAMA

Meteorų lietus – nepaprastai gražus reginys, bet ne visada žinome, kada meteorų srautas bus aktyviausias. Šis straipsnis padės jums iš anksto sužinoti, kada bus verta pakelti akis į dangų.

REKLAMA

Kvadrantidai 2023 m.

Kvadrantidai bus aktyvūs 2022 m. gruodį ir 2023 m. sausį. Jų pikas žemę pasieks sausio 3–4 dienomis. Per valandą į žemę nukris nuo 100 iki 200 meteorų. Skaičius priklausys nuo jūsų buvimo vietos ir oro sąlygų.

REKLAMA

Astrologiniu požiūriu šis meteorų lietus yra įkvėpimo ir kūrybinės energijos šaltinis. Jis pavers mus efektyvesniais intelektualinėje srityje.

Lyridai 2023 m.

REKLAMA

Lyridų lietus piką šiemet pasieks balandžio 22 d. Tai vienas seniausių srautų žmonijos istorijoje, dažniausiai pastebimas nuo balandžio 16 iki balandžio 25 d. Kinijos mokslininkai šį reiškinį pastebėjo VII amžiuje prieš Kristų, tai yra daugiau nei prieš du su puse tūkstančio metų.

Manoma, kad lyridų meteorų lietus žadina žmonių gerumą, atsakomybę ir pozityvumą. Jei jūsų siela alsuoja negatyvumu, lyridų lietus padės jo atsikratyti, sieloje įsivyraus gerumas ir ramybė. Tiesa, lyridų srautas nėra itin ryškus, o krentančių žvaigždžių skaičius nėra didžiausias. Balandžio 22 dieną per valandą į žemę įskries daugiausia 20 meteorų.

REKLAMA

Eta Akvaridai 2023 m

Meteorų srautas dažniausiai matomas nuo balandžio 19 iki gegužės 25 d. Eta akvaridai yra labai ryškus. Kalta jų cheminė sudėtis ir didžiulis patekimo į atmosferą greitis – daugiau nei 65 kilometrai per sekundę. Gegužės 5–6 dienomis į Žemės atmosferą per valandą pateks 50–70 meteorų. Tai bus didžiausias eta akvaridų srauto aktyvumo laikotarpis.

REKLAMA

Eta akvaridų radiantas yra Vandenio žvaigždyne, todėl astrologai mano, kad gegužės 5–6 dienomis žmonės pradės objektyviau vertinti savo galimybes darbe ir kasdienėje veikloje. Mums taps lengviau įveikti krizines situacijas, todėl gegužės pradžioje geriau netingėti ir imtis darbo.

REKLAMA

Arietidai 2023 m

Arietidai skrieja iš Avino žvaigždyno regiono. Tai suteikia jiems ypatingos energijos. Astrologai mano, kad šio srauto aktyvumo laikotarpiu, kuris numatomas birželio 7 d., žmonių laukia idealus laikas kovai su stereotipais. Taip pat manoma, kad sustiprėjus arietidų srautui galima ir net būtina pakeisti savo išvaizdą. Į žemės atmosferą įskrieja maždaug 50 meteorų per valandą.

REKLAMA

Pietiniai delta akvaridai 2023 m

Ši meteorų rūšis yra mažiau aktyvi nei eta akvaridai. Jų skaičius per valandą neviršija 20. Stipriausias delta akvaridų lietus numatomas birželio 28–29 dienomis. Šiomis dienomis pravartu priimti svarbius sprendimus, kurti ateities planus.

REKLAMA

Perseidai 2023 m

Stipriausias meteorų srautas bus matomas nuo liepos 17 iki rugpjūčio 24 d. Pikas įvyks rugpjūčio 12–13 dienomis. Per valandą į Žemės atmosferą pateks nuo 100 iki 150 meteorų. Tai gana daug, ir svarbu atsižvelgti į didelį meteorų greitį – iki 60 kilometrų per sekundę.

REKLAMA

Rugpjūčio pirmoje pusėje ir ypač 12 ir 13 dienomis šis srautas padės mums įveikti žalingus įpročius ir tapti geresniems. Daugelis iš mūsų taip pat galės ištaisyti praeities klaidas. Per šias dvi dienas nebijokite prašyti atleidimo.

REKLAMA

Orionidai 2023 m

Nuo spalio 2 iki lapkričio 7 dienos danguje sužibs Orionidai. Šie meteorai gana ryškūs, jų greitis siekia 66 kilometrus per sekundę. Spalio 21 d., piko dieną, į Žemę pateks tik apie 15 meteorų per valandą, tačiau juos pastebėti bus nesunku, mat jie bus išskirtinai ryškūs. Jų radiantas yra ties Oriono ir Dvynių žvaigždynų riba, netoli Dvynių γ žvaigždės. Tai reiškia, kad orionidai padės mums atsikratyti abejonių, išplėsti galimybių ribas ir prisitaikyti prie naujų sąlygų.

REKLAMA

Geminidai 2023 m

Šis meteorų lietus yra itin intensyvus, tačiau nėra itin ryškus. Geminidai bus matomi gruodžio 4–17 d., o piką pasieks to paties mėnesio 14 dieną. Šio srauto radiantas yra Dvynių žvaigždyne. Tai reiškia, kad gruodžio 14-oji bus viena geriausių dienų pasimatymams, susitikimams, flirtui ir romantikai. Per valandą nukris nuo 120 iki 150 meteorų, tad jei norite, galite pamatyti krentančią žvaigždę ir sugalvoti norą.

REKLAMA

Ursidai 2023 m

Ursidai pakeis geminidus. Jie bus matomi gruodžio 17–26 dienomis. Tai palyginti silpnas srautas, kurio radiantas yra Mažųjų Grįžulo Ratų žvaigždyne, arti Kochabo žvaigždės. Šis srautas bus aktyviausias gruodžio 22 d. Šią dieną astrologai pataria susitvarkyti namus ir ruoštis Naujųjų metų šventėms, apsipirkti.

Linkime jums didžiulės sėkmės visose gyvenimo srityse. Tegul 2023 metai būna kupini juoko ir džiaugsmo.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.