Veidrodinės datos yra vienos iš palankiausių dienų metuose. Numerologijos ekspertai nusprendė papasakoti apie visas 2023 metų veidrodines datas, kad per metus jų nepamirštumėte ir galėtumėte tinkamai planuoti ateitį.

REKLAMA

Verta paminėti, kad kitais metais bus tik dvylika standartinių veidrodinių datų. Tryliktoji veidrodinė data, panašiai kaip ir 2022 m. vasario 22 d. dabar bus tik 2030 m. Numerologijos ekspertai pataria nepamiršti kiekvienos veidrodinės datos, nes tokiomis dienomis galite ne tik prisivilioti sėkmę, bet ir pakeisti savo likimą.

REKLAMA

01.01

2023 m. sausio 1 d. – viena stipriausių energijos dienų. Atsinaujinusi mus supančios erdvės energija bus labai produktyvi. Vienetai patys patars mums pradėti veikti, nes sausio 1 d. yra veiklos metas. Taip, daugeliui iš mūsų tai bus labai tingi diena, bet mums reikės sukaupti jėgas, kad nuveiktume ką nors svarbaus namuose ar darbe.

REKLAMA

02.02

Vasario 2 d. bus diena, kurią numerologai pataria skirti sau ir savo reikalams. Savanaudiškumas turėtų būti saikingas, todėl svarbu vis tiek skirti šiek tiek dėmesio savo giminaičiams, artimiesiems ir draugams. Tai puiki diena keliauti ir pakeisti aplinką.

REKLAMA

03.03

2023 m. kovo 3 d. – dvasinio tobulėjimo metas. Numerologai pataria trečiąją pavasario dieną imtis studijų ir dvasinių užsiėmimų. Tai bus labai šilta ir maloni diena. Šią dieną galite skirti bendravimui su artimaisiais, pramogoms ir poilsiui.

REKLAMA

04.04

REKLAMA

Balandžio 4 d. nereikia skubėti į priekį. 2023 m. tai bus viena iš svarbiausių, jei ne pati svarbiausia, energijos diena. Numerologai pataria 04.04 daryti viską po truputį, neskiriant per daug dėmesio nė vienam dalykui. Skaičius 4 mėgsta universalumą.

05.05

REKLAMA

Šią dieną pasaulį valdys skaičius 5. Penki padės mums su jumis spręsti sunkias dilemas, rasti atsakymus į sudėtingus klausimus. Jei 2023 m. gegužės 5 d. turėsite kokių nors problemų, penketukas padės jų atsikratyti. Svarbiausia tikėti savimi ir tuo, kas geriausia.

06.06

REKLAMA

Skaičius šeši yra kūrybiškumo globėjas. Šią dieną daugelis žmonių galės tapti sėkmingesni kūrybinėje srityje. Tai bus diena, kai teks priimti neįprastus sprendimus ir rasti išeitį iš sudėtingų situacijų. Taip pat birželio 6 d. mūsų intuicija bus labai stipri. Dažniau įsiklausykite į savo širdį.

07.07

REKLAMA

Antrąją šios vasaros veidrodinę datą globos skaičius septyni. Septynetas – tai sėkmės skaičius, kuris į kiekvieno žmogaus gyvenimą atneš kažką naujo. Šią dieną tikėkitės malonių pokyčių ir geros nuotaikos pliūpsnio. Jei neimsite rizikuoti, fortūna bus jūsų pusėje.

08.08

REKLAMA

Aštuonetas yra svarbiausias skaičius, darantis įtaką materialiajai gyvenimo pusei. Rugpjūčio 8 d. bus naudinga sutelkti dėmesį į namų ruošos darbus, darbą ir apsipirkimą. Nepalikite darbų, kuriuos reikia atlikti vėliau. Visata jums patars, kaip praturtėti.

09.09

REKLAMA

Pirmoji rudens mėnesio veidrodinė data padės mums visiems užbaigti tai, ko ilgai negalėjome padaryti. Galbūt šis skaičius suteiks visiems jėgų žengti paskutinį žingsnį į sėkmę, ypač jei anksčiau nebuvo įmanoma tiksliai suprasti, kaip pasiekti norimą rezultatą. Devyni suteiks visas reikalingas užuominas.

10.10

REKLAMA

Spalio 10 dieną skaičių ratas pradės savo skaičiavimą iš naujo, tad su savo galinga energija žengs Vienetas. Šią dieną numerologai pataria daugiau dirbti ir mažiau ilsėtis. Tai, ką pavyks padaryti šią dieną, bus labai svarbu metų pabaigoje.

REKLAMA

11.11

1+1=2, todėl šią dieną pasaulį valdys 2. Skaičius 2 reiškia begalinę valią, papildytą patirtimi ir išmintimi. Lapkričio 11 d. numerologai pataria savo sprendimus grįsti tik asmenine gyvenimo patirtimi.

REKLAMA

12.12

Paskutinė 2023 m. veidrodinė data – gruodžio 12 d. Kaip ir būdinga valdančiajam trejetui, tai bus ideali diena bandymams pripažinti savo praeities klaidas ir išspręsti dabartines vidaus problemas. Tokią dieną svarbu prisipažinti sau apie savo giliausias svajones ir troškimus bei išsikelti naujus tikslus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.