Stiprybės dienos – tai palankiausios ir šviesiausios mėnesio datos, kurių metu kiekvienas iš mūsų galėsime tikėtis sėkmės ir daugybės malonių staigmenų. Astrologai patarė, kaip elgtis tokiomis dienomis, kad padidintumėte sėkmės tikimybę įvairiuose įvykiuose.

REKLAMA

Spalis – puikus metas palaikyti ryšį su savo intuicija, nes žvaigždės, siųsdamos ženklus ir žadindamos vidinį balsą, padės jums išgyventi sunkius laikus. Štai dienos, kurios bus ryškiausios ir svarbiausios.

REKLAMA

Spalio 1 d. – Veneros ir Jupiterio opozicija.

Spalis prasidės palankia diena, kai Venera ir Jupiteris atsidurs priešingose Žemės pusėse. Tai harmonizuos jų galią, todėl daugeliui iš mūsų bus lengviau spręsti sudėtingas užduotis darbe bei versle. Nemažai mūsų tą dieną galės suprasti, ko nori iš savo gyvenimo.

REKLAMA

Spalio 3 d. – baigsis retrogradinis Merkurijaus judėjimas.

Ši diena yra labai svarbi, jei ne pati svarbiausia spalio mėnesį. Merkurijus pagaliau grįš į normalią būseną, todėl vėl bus galima dirbti įvairius darbus. Tai puiki diena keliauti, apsipirkti, užmegzti verslo ryšius, vesti derybinius pokalbius ir siųsti gyvenimo aprašymus. Gali būti, kad per pastarąsias dvi savaites sunkiai dirbę žmonės bus finansiškai paskatinti, paaukštinti pareigose ir apdovanoti sėkme.

REKLAMA

Spalio 10 d. – palankiausia spalio mėnesio ir, apskritai, rudens diena.

Šią dieną įvyks net trys palankūs įvykiai. Pirmasis – tai šią dieną bus veidrodinė data.

REKLAMA

10.10 – ideali diena bendravimui, pasimatymams, pažintims bei flirtui. Stenkitės daugiau laiko praleisti su artimaisiais ir šeima. Jei kils nesutarimų, juos padės išspręsti tie asmenys, kurie jums vadovauja.

Antrasis įvykis spalio 10 d. – didžiausias Drakonidų srautas danguje. Astrologai teigia, kad ši diena tinkama brangiems pirkiniams įsigyti, išvaizdai pakeisti ir namų remontui pradėti.

REKLAMA

Spalio 10 d. Merkurijus pereis į Svarstyklių ženklą. Jo energija nebus neigiama, bet bus daug silpnesnė, todėl laisvalaikį galėsime praleisti ilsėdamiesi ir nieko neveikdami. Planeta nurims, todėl ir mes nurimsime su ja kartu. Tą pirmadienį bus lengviau priimti sudėtingus sprendimus ir spręsti gyvenimiškas dilemas.

REKLAMA

Spalio 12 d. – Merkurijaus ir Jupiterio opozicija.

Mūsų gyvenimui įtakos turės dar viena spalio mėnesio planetų opozicija spalio 12 dieną. Merkurijus ir Jupiteris šioje padėtyje puikiai derės vienas kitą papildydami ir darydami viską, kad suartintų žmones. Jei jūsų santykiai su draugais, giminaičiais ar antrąja puse yra įtempti ir sudėtingi, šią dieną galėsite pabandyti su jais ramiai ir rimtai pasikalbėti, kad išsiaiškintumėte, kas nutiko.

REKLAMA

Spalio 21 d. – didžiausias Orionidų srautas danguje.

Šis ryškus, bet ne itin galingas žvaigždžių lietus piką pasieks 21 dieną.

REKLAMA

Astrologai mano, kad didžiausio Orionidų aktyvumo laikotarpiu svarbu atkreipti ypatingą dėmesį į savo širdies reikalus. Galima susitikti su žmonėmis ir prisipažinti meilėje. Šią dieną astrologai primygtinai rekomenduoja daryti gerus darbus giminaičiams ir draugams, susitaikyti su savo priešais. Oriono žvaigždynas, kuriame yra radianto srautas, suteiks meteorams ypatingą galią. Nepamirškite sugalvoti norą, net jei tą dieną nepamatysite krintančių žvaigždžių.

REKLAMA

Saturno retrogradinio judėjimo pabaiga spalio 24 dieną.

Paskutinė palanki spalio mėnesio diena bus labai svarbi. Spalio 24 dieną daugelio žmonių sąmonėje įvyks svarbus pokytis. Jie supras kai kurių praeities įvykių svarbą. Gali būti, kad daugelis iš mūsų galės pasukti nauju keliu savo svajonių link. Daugelis iš mūsų taps savarankiškesni. Tai tikrai bus labai svarbi ir maloni diena, kurios metu gausime daug motyvacijos meilės ir darbo srityje. Ši diena puikiai tiks valyti namus, perstatyti baldus ir, apskritai, atlikti svarbius pakeitimus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].