Pavojingiausiomis spalio mėnesio dienomis turėtumėte būti itin atsargūs. Astrologai ir bioenergetikos ekspertai papasakojo, kokie pavojai mūsų laukia antrąjį rudens mėnesį ir kaip jų išvengti.

REKLAMA

Visos šešios pavojingos spalio mėnesio dienos bus sutelktos mėnesio pabaigoje. Dėl to jos taps dar pavojingesnės ir labiau nenuspėjamos, nes bus viena po kitos. Tokiais laikotarpiais niekada neturėtumėte pamiršti naudoti amuletų ir sėkmės talismanų. Susikaupkite ir vadovaukitės paprastais ekspertų patarimais.

6 svarbūs faktai apie depresiją, kuriuos turėtumėte žinoti

REKLAMA

Spalio 22 d. – Veneros ir Saulės konjunkcija

Pirmoji nepalanki diena bus tik spalio 22-ąją. Ją lems pavojingas Veneros ir Saulės aspektas. Konjunkcija reiškia, kad abu objektai bus toje pačioje Žemės pusėje. Venera ir Saulė pradės kovoti dėl įtakos, o tai reikš stiprius nuotaikų svyravimus. Tokiomis dienomis geriausia nedaryti nieko neapgalvoto ir nekelti didelių incidentų. Net menkiausias kivirčas gali greitai peraugti į tikrą konfliktą. Šią dieną būkite malonesni ir su niekuo nesiginčykite, net jei būsite šimtu procentų įsitikinę, kad esate teisūs.

REKLAMA

Spalio 23 d. – Venera pereis į Skorpiono žvaigždyną

Nuo spalio 23 d. iki lapkričio 15 d. Venera bus Skorpiono žvaigždyne. Venera pradės pamažu prarasti savo galią, atimdama iš mūsų vis daugiau sėkmės. Pati diena bus keista, nes Veneros energija kels mums abejonių ir baimių. Mums kils troškimas tinginiauti ir noras užkrauti atsakomybę ant kitų pečių. Žinoma, geriau to nedaryti, nes tai gali sukelti daugybę problemų.

REKLAMA

Spalio 25 d. – dalinis Saulės užtemimas Skorpiono žvaigždyne

Antrasis nepilnas Saulės užtemimas bus Skorpiono žvaigždyne. Tai reiškia, kad spalio 25 d. meilės srityje gali įvykti negrįžtamų įvykių, su kuriais teks susitaikyti.

REKLAMA

Tą dieną nereikėtų žmonėms pasakoti apie savo planus ir ambicijas. Veneros silpnėjimo fone dalinis užtemimas taps dar pavojingesnis nei galėtų būti. Daugelis žmonių spalio 25-ąją pajus nemalonų vidinį dilgčiojimą – nepaaiškinamą vidinį balsą, kuris galės mus nuvesti klaidingu keliu. Šią dieną šeštuoju pojūčiu geriau nepasitikėti.

REKLAMA

Spalio 28 d. – Jupiteris sugrįš į Žuvų žvaigždyną

Tą dieną milžiniškoji planeta sugrįš į Žuvų žvaigždyną ir liks ten iki gruodžio 19 dienos. Prarasime įkvėpimą, todėl daugeliui norėsis mesti pradėtus darbus. Žinoma, tikrai neturėtumėte to daryti 28-ąją dieną ar per artimiausius porą mėnesių. Nebijokite kliūčių savo kelyje ir spręskite problemas kuo greičiau, nenukelkite jų kažkur į ateitį. Tai ir bus pagrindinė šios dienos laimės išsaugojimo paslaptis.

REKLAMA

Spalio 29 d. – Merkurijus pereis į Skorpiono žvaigždyną

Skorpionas nėra suderinamas su Merkurijumi, todėl šis perėjimas mums duos nedaug naudos. „Nedaug“, nes šią dieną ir, apskritai, visą laikotarpį, kol planeta bus šiame ženkle iki lapkričio 16 dienos, mums bus šiek tiek lengviau įsitraukti į naujas pažinimo veiklas. Labiausiai turėtume saugotis kelionių ir spontaniškų išvykų automobiliu ir kitomis transporto priemonėmis. Spalio 29 dieną geriau likite namuose ir niekur neikite be tikslo.

REKLAMA

Taip pat šią dieną patartina neišleisti sau per daug pinigų. Saikingos išlaidos šeimai ir namams yra leistinos, tačiau astrologai vis tiek pataria per daug neišlaidauti.

Spalio 30 dieną prasidės Marso retro fazė

Todėl vėlyvas ruduo ir žiemos pradžia nebus itin palankūs norintiems greitai užsidirbti. Marsas, esantis silpnoje retrogradinėje padėtyje, reikš, kad skubėti visiškai nereikėtų. Spalio 30 diena taip pat netinkama diena daryti skubotas išvadas, rizikuoti finansais ir gaišti laiką nenaudingai veiklai. Šią dieną daugelis iš mūsų praras motyvaciją ir valią nugalėti. Dauguma žmonių taps agresyvesni, nepasirengę kompromisui. Todėl būkite malonesni, kad neprarastumėte geros reputacijos draugystėje, darbe ir versle.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.