Zodiako ženklai, kuriems pasiseks spalio mėnesį

Spalis visiems Zodiako ženklams bus itin sėkmingas mėnuo. Dėkoti už tai turime Venerai ir Merkurijui, kurie bus idealioje padėtyje žvaigždžių atžvilgiu. Tačiau ekspertai įvardijo keletą ženklų, kuriems pasiseks šiek tiek labiau nei kitiems.

REKLAMA

Spalį daugelis iš mūsų galės išsigydyti dvasines žaizdas, pabėgti nuo negatyvo. Ekspertai atskleidė trijų Zodiako ženklų atstovus, kuriems tai pavyks padaryti pirmiausia.

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

REKLAMA

Venera Svarstyklėms nėra pati svarbiausia planeta, tačiau jos energija daugiausia lemia jų likimą. Tas pats gali būti pasakyta ir apie Merkurijų. Šio ženklo atstovams bendra šių dviejų planetų jėga yra maksimaliai svarbi. Tai reiškia, kad tokiais mėnesiais kaip šis spalis, Svarstyklės yra patys laimingiausi žmonės Žemėje.

Merkurijus visais įmanomais būdais palaikys naujų dalykų potraukį. Dėl šios planetos Svarstyklės dažniau pasieks tėkmės būseną. Kita vertus, Venera palaikys tinkamas fizines sąlygas ir suformuos šiuose žmones besąlygišką meilę pasauliui ir viskam, kas vyksta. Tai stebėtinai sėkmingas aplinkybių derinys, kuris astrologijoje dažnai pasitaiko. Astrologai pataria tuo pasinaudoti maksimaliai. Svarstyklėms pasiseks ir meilėje, ir darbe.

REKLAMA

Mergelė

Mergelių sėkmė priklausys nuo Merkurijaus, kuris joms yra svarbiausia planeta. Šis spalis bus finansinio augimo metas. Mergelės sugebės rasti būdą, kaip praturtėti, tačiau jei dabar jos išgyvena sunkius laikus dėl problemų verslo sferoje, Merkurijus padės rasti joms geriausią sprendimą per trumpiausią įmanomą laiką.

Žuvys

Žuvys gali tikėtis greito nuotaikos pagerėjimo. Venera yra pagrindinė jų globėja, todėl spalis bus labai sėkmingas. Pagrindinė sąlyga norint pasiekti laimę yra gebėjimas teisingai nusistatyti prioritetus. Venera suteiks jėgų pasiekti sėkmę bet kokiame naujame ar nebaigtame reikale. Tik svarbu suprasti, kas dabar yra svarbiausia.

REKLAMA

Taip pat Venera Žuvims suteiks daug energijos ir pagerins sveikatą, padidins intelektualinę ir fizinę ištvermę. Tai bus labai naudinga bet kokio sudėtingumo ir bet kokio tipo darbams. Ši planeta saugos šio ženklo žmones nuo nevilties ir liūdesio.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].