Zodiako ženklai, kuriems charakteris trukdo susitikti meilę

Būna, kad žmonės susitinka, užmezga santykius, bet, deja, tie santykiai ne visada gali baigtis kažkuo rimtu ir ilgalaikiu. Galbūt vienas iš jų laukia kažkas rimto, kokio nors svarbaus žingsnio, bet kitas visokeriopai stengiasi to išvengti, vis rečiau atsiliepia į skambučius ir SMS. Atrodo, kad jis laikosi atstumo. Astrologai atskleidė, kodėl taip būna ir kurie Zodiako ženklai pasižymi sunkiu charakteriu.

Sunku palaikyti santykius, kai nutinka tokios situacijos. Norint turėti gerus santykius, reikia abiejų partnerių atsidavimo, dėmesio vienas kitam. Deja, jei nenorite to daryti, santykius išsaugoti labai sunku. Jei abu partneriai nenori ko nors keisti, judėti toliau, tada santykių baigtis yra neišvengiama. Dažnai taip nutinka dėl visiško dviejų Zodiako ženklų nesuderinamumo, nuomonių išsiskyrimo, visiškai skirtingų charakterių. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tuos Zodiako ženklus, su kuriais sunkiausia palaikyti tvirtus santykius.

sukti

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai gana impulsyvūs, dažnai aštriai reaguoja į dalykus, lengvai netenka kantrybės, dėl ko vėliau gailisi.

Avinai taip pat yra konkurencingi santykiuose, jie nemėgsta pralaimėti, stengiasi viskuo pranokti savo partnerį. Jei jiems nesiseka, prasideda tikra konkurencija, jie padarys viską, kad galų gale pranoktų savo sielos draugą. Tokia taktika, žinoma, nėra palanki santykiams ir, visų pirma, nepalanki patiems Avinams.

Žuvys

Nepaisant to, kad Žuvys yra vienas socialiausių Zodiako ženklų, šiems žmonėms jų poreikiai daug svarbesni nei kitų. Tai gana savanaudiška savybė.

Santykiuose šio ženklo atstovai toli gražu nėra geri partneriai. Apskritai, norėdami plėtoti ar stiprinti santykius, Žuvų atstovai nenori nieko daryti, jie pasineria į save, tampa paslaptingais, net meluoja partneriui. Ši savybė labiausiai kenkia santykiams, blogiausiu atveju juos visiškai sugriauna.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo globėjas yra bendravimo ir mąstymo planeta – Merkurijus. Dvyniai – vienas kalbiausių, socialiausių ir intelektualiausių ženklų, tačiau jų perdėtas šnekumas, nuolatinio bendravimo poreikis gali erzinti partnerį.

Dėl to galiausiai Dvyniai tiesiog nustoja girdėti savo partnerį, jį ignoruoja, tampa apsėsti savo pačių minčių, kuriomis nevengia nuolatos dalytis. Tačiau vis dėlto šios poros atstovai turėtų vienas kito įsiklausyti, tai daug svarbiau nei tuščios kalbos.

Šaulys

Jie yra labai galingi. Šauliai netoleruoja kontrolės. Jiems tiesiog taip rūpi siekti savo tikslų, kad šis užsispyrimas gali pakenkti santykiams, nes partneris gali neturėti galimybės įgyvendinti kai kurių jų norų ir tikslų. Be to, šio ženklo atstovai dažnai yra trumpalaikių santykių mėgėjai, kurie neįpareigoja jokiems rimtiems veiksmams, vengia atsakomybės.

Neturėtumėte iš jų laukti su viltimi svarbaus žingsnio, nes jie greičiausiai norės santykius tiesiog nutraukti. Laimingų santykių paslaptis paprasta: būkite atidesni tam, ką pasirinkote savo gyvenimo draugu, būtinai išsiaiškinkite, ar su juo derate. Juk daug lengviau iš karto baigti santykius, kurie pasmerkti nesėkmei, nei vėliau patirti nemalonius išgyvenimus.

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].