Taro kortų prognozė spalio mėnesiui. Kas jūsų laukia?

Prasideda paskutinis pavasario mėnuo, kuris atneš teigiamų pokyčių, jei būsite atsargūs. Gegužės mėnesio Taro kortų prognozėje Zodiako ženklų atstovai ras vertingų rekomendacijų, kurios padės rasti kelią į asmeninę laimę ir klestėjimą.

Kortų patarimai padės išlaikyti sėkmę, o svetainės ekspertai rekomenduoja visiems atidžiai išnagrinėti savo kortas. Laiku gauti patarimai ir įspėjimai leis laiku apeiti nemalonius įvykius ir nepadaryti klaidų, kurios veda į aklavietę.

Avinas

gegužės

Gegužės pradžioje Avinas pajus „Imperatorienės” kortos globą. Korta ragina vengti priimti skubotus sprendimus ir ragina pasitikėti likimu. Įvykiai vystosi teisinga linkme, o Avinui reikia tik ramaus judėjimo tikslo link.

Taro korta „Mirtis“ apibūdina situaciją, kai Avinas turi priimti vienintelį teisingą sprendimą, atsikratyti balasto ir palikti praeityje tai, kas trukdo kelyje į tobulėjimą. Pagal šią kortą Avinas bet kokiu atveju nebegalės atsispirti pokyčiams.

Mėnesio pabaigai iškritusi „Atsiskyrėlio“ korta teigia, kad Avinas turės apmąstyti ateitį, atsisveikinti su tais planais, kurie prarado aktualumą, ir padaryti pertrauką, kad atkurtų energiją ir jėgas.

Jautis

„Teismo“ korta rodo puikią gegužės pradžią, kai Jaučiai galės šokti į priekį ir išsivaduoti iš to, kas juos stabdė. Korta ragina nedvejoti, bet žinoti veiksmus ir nepervertinti savęs.

Gegužės vidurio korta yra „Fortūnos ratas“, kuri numato kardinalius ir netikėtus pokyčius. Jautis neturėtų kištis į tai, kas vyksta: likimas viską pastatys į savo vietas, ir paaiškės, kodėl įvyko tas ar anas įvykis.

„Teisingumo“ korta užsimena, kad Jaučiai turi laikytis sąžiningumo. Korta rodo sėkmingą įvykių plėtrą, jei nesistengsite apgauti ar perkelti atsakomybės nuo savęs.

Dvyniai

gegužės

„Žvaigždės“ korta žada puikią mėnesio pradžią. Pasak šios kortos, Dvyniai gali saugiai tęsti kelią, žinodami, kad jų laukia atlygis už sąžiningą darbą ir pastangas.

Taro korta „Kvailys“ įspėja Dvynius vengti skubotų sprendimų. Net jei atrodo, kad viskas vyksta pagal planą, turite pastebėti detales. Tokiu būdu galėsite išvengti klaidų ir neapgauti savęs.

Gegužės pabaigoje „Teisingumo“ korta primena, kad Dvyniai gaus atlygį už nuoseklų darbą, tačiau jei buvo klaidų, tuomet likimas pareikalaus klaidų taisymo, kad ateityje nepatektumėte į panašias situacijas.

Vėžys

„Žvaigždės“ korta primena, kad Vėžiai galės pamatyti aiškias perspektyvas ir nebijoti eiti pasirinktu keliu. Taro korta simbolizuoja sėkmingą įvykių baigtį, jei neskubėsite ir nesistengsite sutrumpinti kelio iki tikslo.

Antroji korta “Šventikas” ragina Vėžius atsisakyti antraeilių reikalų ir atsiduoti prasmingam darbui, kad neeikvotumėte laiko veltui. Be to, korta nurodo protingo asmens, kuris padės išspręsti sudėtingas problemas, globą.

Pagal „Įsimylėjėlių“ kortą, mėnesio pabaigoje Vėžiai turės rimtai pasirinkti, nuo to priklausys ateitis. Vėžiams svarbu įsiklausyti į save, kad negyventų stereotipų nelaisvėje ir vėliau nesigailėtų dėl neteisingų žingsnių.

Liūtas

gegužės

„Bokšto” korta skatina Liūtą nesipriešinti neišvengiamiems pokyčiams, kurie įvyks gegužės pradžioje. Pasak šios kortos, Liūtas turi susitaikyti su tuo, kad nebus pasiekti visi tikslai ir ne visi planai bus įgyvendinti.

„Teisingumas“ yra korta, raginanti Liūtą išlikti šaltakraujišku ir veikti, pasikliaujant proto argumentais. Taro korta žada klestėjimą ir finansinę gerovę, jei sąžiningai vykdysite savo įsipareigojimus.

Trečioji korta „Velnias“ veikia kaip įspėjimas Liūtui. Korta apibūdina situaciją, kai negalima patirti destruktyvių emocijų ir vaikytis tik pelno, pamiršus moralinę gyvenimo pusę.

Mergelė

Pagal „Vyriausios žynės“ kortą Mergelės turėtų pradėti gegužę ne aktyviais veiksmais, o savo intuicijos lavinimu. Vidinis balsas padės priimti teisingą sprendimą ir pasiekti viską, ko reikia, kad būtumėte laimingi.

„Įsimylėjėlių“ korta padės Mergelėms priimti atsakingą sprendimą, jos galės pradėti naują gyvenimo etapą. Taro korta ragina būti atsargiems, kad nesukluptumėte ir nesivadovautumėte melagingais idealais bei tikslais.

Trečioji korta “Pakartas” nurodo problemas, kurias reikia išspręsti prieš judant toliau. Mėnesio pabaigoje Mergelės gali susidurti su senais rūpesčiais, taip pat grįš žmonės iš praeities, kuriems reikės dėmesio.

Svarstyklės

gegužės

„Fortūnos rato“ korta nurodo netikėtus įvykius gegužės pabaigoje. Turi būti atrasta pusiausvyra tam, kad suprastumėte, kas vyksta. Sėkmė lydės tuos, kurie moka kantriai laukti ir analizuoti situaciją, kad galėtų laiku įsitraukti į žaidimą ir paimti likimą į savo rankas.

Taro korta „Kvailys“ kalba apie laikotarpį, kai Svarstyklės gali apgauti save ir patekti į aklavietę. Kortos patarimas yra nepervertinti savo stipriųjų pusių, taip pat nepamiršti gauti papildomų žinių, kurios atvers naujus horizontus.

„Velnias“ yra korta, raginanti Svarstykles atsisakyti silpnybių ir užgaidų. Ši Taro korta nurodo valios išbandymą, kurį reikia išlaikyti, kad gautumėte atlygį.

Skorpionas

Korta „Atsiskyrėlis“ ragina Skorpionus gegužę pradėti vienatvėje. Laikina izoliacija bus naudinga norint pakoreguoti planus, ištaisyti galimas klaidas ir pradėti dirbti norima kryptimi.

Pagal „Mirties“ kortą, Skorpionai turėtų būti pasirengę tam, kad mėnesio viduryje gyvenimas pasikeis. Taro korta apibūdina situaciją, kai ateis laikas atsikratyti balasto ir žengti į  naują gyvenimo etapą, paliekant pasenusią praeitį.

Mėnesio pabaigoje dėl „Teisingumo“ kortos, Skorpionai turės logišką rezultatą: sąžiningi ir aktyvūs turės teisę į atlygį, o tie, kurie bandė apgauti likimą, sulauks svarbios pamokos.

Šaulys

gegužės

Mėnesį pradeda korta „Velnias“, ji perspėja Šaulius, kad jų gyvenimas neturėtų būti iškreiptas. Svarbu rasti pusiausvyrą, kad nepatektumėte į spąstus ir netaptumėte savo aplaidumo įkaitu.

Pasak antrosios kortos “Pakartasis”, Šaulys turės laiko pagalvoti. Taro korta nurodo galimybę trumpam sustoti, ištaisyti klaidas ir rasti priežastį, kodėl vienos ar kitos veiklos negalima tęsti.

„Mago“ korta simbolizuoja išradingumą, o Šaulys turės galimybę parodyti save, atskleisti paslėptus talentus ir pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Optimistiškas požiūris ir noras imtis ryžtingų veiksmų padės greitai sulaukti sėkmės.

Ožiaragis

Pasak pirmosios kortos “Šventikas”, Ožiaragiai galės pasiekti didelę sėkmę, jei skirs laiko prasmingiems reikalams ir nebus išsiblaškę. Gegužės pradžia bus teigiama, jei dirbsite ne tik savo labui, bet ir išklausysite išmintingų patarimų.

„Fortūnos ratas“ yra nenumatytų įvykių, į kuriuos nereikėtų kištis, korta. Viskas vyks įprastai, o Ožiaragiai bus apdovanoti likimo dovana už ištvermę ir sugebėjimą laiku sustoti.

„Bokšto” korta baigia mėnesį, o Ožiaragių laukia šokas, kuris gali atgrasyti. Kortos patarimas yra nesikišti į įvykių eigą: viskas, kas nereikalinga, palieka gyvenimą, ir sukuria vietą perspektyviems reikalams.

Vandenis

gegužės

Pirmoji korta “Šventikas” pradeda paskutinį pavasario mėnesį ir tuo metu Vandenis galės rasti stiprų globėją, kuris padės išspręsti sunkius klausimus. Taip pat korta žada naujų pažinčių ir naudingų verslo kontaktų.

Mėnesio viduryje korta „Fortūnos ratas” įspėja Vandenius, kad jų gyvenimas pasikeis. Kortoje nurodomos nenumatytos aplinkybės, į kurias nereikėtų kištis, norint apsisaugoti nuo klaidų.

„Taikos“ korta sako, kad Vandeniai susidoros su šoku ir galės pajusti tvirtą pagrindą po kojomis. Taro korta nurodo tikslų pasiekimą, problemų ir bėdų, trukdžiusių laimingam gyvenimu, užbaigimą.

Žuvys

Taro korta „Imperatorienė“ Žuvims parodo puikią gegužės pradžią. Nereikia skubėti: likimas viską pastatys į savo vietas, o atlygio netrukus sulauksite. Žuvys galės ramiai tęsti pradėtą ​​darbą ir pasitikėti savo artimaisiais.

„Teisingumo“ korta primena, kad Žuvys galės atkurti teisingumą, rasti tvirtą pagrindą po kojomis. Svarbu tik atsiminti, kad reikia elgtis sąžiningai, kitaip teks taisyti klaidas, gaišti laiką ir jėgas.

Korta „Vežėčios“ ragina Žuvis nesustoti ir siekti tobulėjimo. Taro korta nurodo laikotarpį, kai Žuvys galės padaryti lemiamą šuolį, nebijodamos, kad joms nepakaks žinių ar įgūdžių.

Gegužė bus teigiama, jei tikite savo sėkme ir nenusiminsite, kai viskas vyks ne taip, kaip planuota. Gera nuotaika ir pasitikėjimas savimi pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].