Tamaros Globos gegužės mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

Astrologė Tamara Globa mano, kad paskutinis pavasario mėnuo daugeliui Zodiako ženklų bus susijęs su bendravimu su draugais ir darbo santykių stiprinimu. Gegužės mėnesio horoskopas atskleis, ko turėtų laukti kiekvienas iš mūsų!

taro kortų prognozė

Avinas

Tamara Globa įsitikinusi, kad Avinas gegužę pradės judėti į priekį. Gegužę šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų kreipti dėmesio į kritiką, atėjo laikas elgtis taip, kaip visuomenė mažiausiai tikisi. Yra daug galimybių, kad kūrybiškiausios idėjos galiausiai pasiseks.

Jautis

Jautis sugebės išspręsti seniai iškilusias problemas. Jie taip pat peržiūrės savo artimiausios ateities tikslus ir kiek pakeis savo gyvenimą. Gali būti, kad patirsite daug verslo derybų ir susitikimų. Nebijokite jų, visos pastangos atsipirks artimiausiu metu.

Dvyniai

Astrologė pataria Dvyniams sulėtinti tempą, atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui – visos problemos išsispręs pačios. Geriausia strategija yra pasitikėti savo intuicija.

horoskopas

Vėžys

Naujos pažintys, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir kelionės – tai gegužę patirs Vėžiai. Paskutinis pavasario mėnuo puikiai tinka kūrybai.

Liūtas

Liūtai spręs senas problemas. Jei darbe nėra problemų, vertų Zodiako ženklo atstovų dėmesio, jie visiškai atsiduos šeimai ir namams.

Mergelė

Mergelių laukia sėkmė darbe. Šio ženklo atstovai tikrai gali tikėtis pasisekimo, ypač, jei jie visiškai pasirengę tobulėti karjeros srityje.

Svarstyklės

Svarstyklės turėtų įsiklausyti į intuiciją. Ji jums pasakys, ką daryti sunkioje situacijoje, ypač, kai kalbama apie konfliktus.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Skorpionas

Atėjo laikas Skorpionams pradėti įgyvendinti savo projektus. Astrologė pataria nebijoti ir nepraleisti tinkamo momento. Šį mėnesį pradėti dalykai pasmerkti sėkmei.

Šaulys

Šaulių laukia produktyvus darbas. Dabar tinkamas laikas atlikti sudėtingas ir daug laiko reikalaujančias užduotis.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi atsigauti ir rūpintis savo vidiniu pasauliu. Turėtumėte būti atsargesni su žodžiais ir veiksmais, bet kuri neatsargi frazė gali sužlugdyti.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Vandenis

Gegužės mėnesį Vandenis neturėtų būti aktyvus. Dabar atėjo laikas ramybei ir atsipalaidavimui, vasarai reikia taupyti jėgas sunkiam darbui.

Žuvys

Žuvys turi susikaupti. Gegužę šio ženklo atstovams gali kilti sunki konfliktinė situacija su artimu žmogumi, tad geriausia parodyti diplomatinius įgūdžius.

žuvys, horoskopas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].