Šie zodiako ženklai jau rugpjūtį sutiks savo antrąją pusę!

Rugpjūtį asmeniniame gyvenime labiausiai pasiseks trims zodiako ženklams. Jie sutiks savo antrąją pusę ir taps labai laimingi!

Vėžys

vėžys

Šio ženklo atstovai išgražės kaip niekada anksčiau. Jie bus nusiteikę romantiškai, bus atviri ir pasiruošę pasimatymams. Tačiau susiporavusių Vėžių partneriai neturėtų dėl to nerimauti. Jei šio ženklo atstovai jau kam nors pažadėjo savo širdį, švelnūs jų jausmai nė kiek nesusilpnės.

Rugpjūtį Vėžiai taip pat reikalaus daugiau komplimentų ir dėmesio ženklų. Jei partneris patenkins šį norą, jiems nė mintis nekils dairytis į šoną. Tam, kad šio ženklo atstovai galėtų įvertinti mylimojo jausmus, jiems reikia išskirtinio dėmesio.

O štai laisvi ženklo atstovai su neįtikėtinu susidomėjimu dairysis į šalis ir ieškos potencialaus partnerio. Jie gali net įsimylėti iš pirmo žvilgsnio, nors jų prioritetas bus susirasti rimtus ir ilgalaikius santykius.

Vėžiams reikės meilės kaip oro. Todėl jiems seksis visur, kur galima sutikti potencialų mylimąjį. Paplūdimiuose, parkuose, naktiniuose klubuose, vakarėliuose ir pagal kiekvieno žmogaus individualų skonį – nuo muziejų iki automobilių lenktynių.

Ožiaragis

Priešingai nei Vėžio ženklo atstovai, Ožiaragiai gali patys ir nejausti didelio meilės poreikio. Jie absoliučiai nieko nedarys, kad kam nors patiktų. Tačiau jų aplinkoje tikrai atsiras juos įsimylėjęs žmogus ir bandys užmegzti ryšį.

Tas žmogus nebus subtilus. Jis norės užkariauti Ožiaragį. Tačiau jam bus svarbus ne fizinis, o dvasinis ryšys ir pasitikėjimas. Gali būti, kad tas žmogus jau ilgą laiką slėpė savo jausmus, bijodamas, kad Ožiaragis jį įskaudins. Bet rugpjūtis paskatins jį atsiskleisti.

Jau susiporavusiam Ožiaragiui esamas partneris bus šilumos ir jaukumo šaltinis. Būtina įsidėmėti, kad antroji pusė bus išsiilgusi meilės ir, jei Ožiaragis to nesuteiks, gali imti pavydėti.

Vandenis

Laisvų šio ženklų atstovų asmeninis gyvenimas suklestės kaip reikiant. Jie sutiks šviesų, menišką, įdomų, tačiau išdidų žmogų. Todėl prireiks taktiškumo, kad Vandenis nepakenktų jo savigarbai.

Tų, kurie yra užmezgę artimus ryšius, santykiai pereis į naują etapą. Galbūt net nusimato vestuvės. Tie, kurie jau yra susituokę, atgaivins mirštančią meilę arba išsiskirs, kad pradėtų naują gyvenimą.

Lai meilė nuspalvina jūsų gyvenimą!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].