Savaitinis meilės horoskopas rugsėjo 21-27 dienoms

Savaitinis meilės horoskopas rugsėjo 21-27 dienoms atskleis, kaip kiekvieno Zodiako ženklo atstovams seksis su širdies reikalais. Ką aplankys šilti jausmai, o kam geriau nesivelti į romanus? Viskas paaiškės šios savaitės horoskope!

Rugsėjo 21–27 dienos bus puikus laikotarpis bendravimui su sielos draugu. Kuo daugiau laiko praleiskite su artimais žmonėmis. Neatsisakykite pagalbos ir palaikymo, jei jums to reikia. Visą dėmesį skirkite asmeniniam gyvenimui ir atlikite naudingus pokyčius. Blogi prisiminimai, apmaudas, įtarimai – laikas visa tai palikti praeityje ir pasukti geresnio gyvenimo link.

Avinas

avinas, kritiką, horoskopas

Šią savaitę užvirs ginčas tarp jūsų širdies ir proto. Širdis trokš romantikos ir meilės, tačiau protas lieps atlikti darbus ir sutvarkyti skubius reikalus. Dėl to bus sunku susikaupti, o mintys apie mylimąjį net ves iš proto. Kol neišspręsite meilės klausimų, tiesiog negalėsite nuveikti nieko naudinga. Todėl prasminga susitaikyti, jei kilo kivirčas, ar pakviesti patinkantį žmogų į pasimatymą, nes kitaip savaitė bus visiškai neproduktyvi.

Jautis

Rugsėjo pabaigoje galite įsimylėti žmogų, kuris yra visiška jūsų priešingybė. Iš pradžių šis žmogus gali nevertinti santykių rimtai, tačiau jei tinkamai jį sugundysite, po kelių savaičių ar net dienų jis pateks į jūsų meilės tinklus. Šeimą sukūrusiems ženklo atstovams savaitė atneš išbandymą. Galbūt išaiškės nemalonios mylimojo praeities detalės, kurios privers suabejoti visais jo žodžiais. Nuoširdžiai su juo pasikalbėkite ir neskubėkite daryti išvadų.

Dvyniai

kritiką, horoskopas

Asmeninis jūsų gyvenimas šią savaitę pavirs nuobodžia kasdienybe, todėl patariama į jį įnešti daugiau ryškių spalvų ir įspūdžių. Kovokite su nuoboduliu. Tai padės atgaivinti santykius. O jei širdis vis dar laisva, laikas leistis į kandidatų medžioklę. Net jei bus daug ką nuveikti, rekomenduojama rasti laiko išgerti puodelį kavos su nauju pažįstamu ar pakeliui į namus nupirkti ką nors skanaus artimam žmogui. Pakanka kelių romantiškų gestų, kad pajaustumėte meilę.

Vėžys

Rudens lygiadienio diena apvers jūsų asmeninį gyvenimą aukštyn kojomis. Vieniši ženklo atstovai gali susidomėti žmogumi, į kurį anksčiau niekada nebūtų pažvelgę. Galbūt jus patrauks pinigai ar aukšta jo padėtis visuomenėje. Pokyčiai neaplenks ir šeimas sukūrusių ženklo atstovų, kuriems žvaigždės žada jaudulį ir nenuspėjamus įvykius. Svarbu nepasiduoti dangaus kūnų provokacijoms, palaikyti šiltus santykius, apsaugoti partnerio jausmus, rodyti meilę darbais, antraip santykiai gali atsidurti ties nutrūkimo riba.

Liūtas

liūtas, kritiką, horoskopas

Savaitė bus gana sunki. Galbūt norėsis atsisakyti nesėkmingų santykių ar bandymų užmegzti harmoniją poroje. Gali kilti naujų išbandymų, tačiau neskubėkite priimti sprendimų – tai tik laikini rūpesčiai. Mažiau kalbėkite opiomis temomis ir stenkitės per daug nežiūrėti į ateitį. Artimųjų patarimai padės sušvelninti situaciją.

Mergelė

mergelė

Savaitė bus labai įtempta ir turininga. Yra tikimybė tapti apkalbų bei intrigų objektu. Kad to išvengtumėte, neaptarinėkite savo šeimos problemų su kolegomis darbe ar juo labiau nesiskųskite savo mylimuoju. Dažniau demonstruokite šaltumą ir į savo santykius įneškite daugiau ugnies bei aistros. Tada jie suteiks tai, ko ilgai iš jų tikėjotės.

Svarstyklės

priklausomi, kritiką, horoskopas

Šią savaitę skleisite žavesį ir būsite traukos objektas. Jei norite atkreipti kieno nors dėmesį, tai ši savaitė puikiai tam tinka. Pabrėžkite savo patrauklumą tinkamais drabužiais ir nebijokite pasitelkti įvairiausių gudrybių. Žavesys padės ne tik santykiuose su sielos draugu, bet ir sprendžiant problemas darbe.

Skorpionas

skorpionas

Rugsėjo pabaigoje būkite tolerantiškesnis mylimam žmogui. Nekaltinkite jo dėl kiekvienos smulkmenos ir neįsižeiskite dėl jo veiksmų. Jei kyla nepasitenkinimas, abejonės, įtarimai, tai reikėtų pasakyti nuoširdžiai ir tiesiogiai, vengiant paslaptingų užuominų, nesuprantamų įžeidinėjimų ir tylos žaidimų. Kad tokių situacijų pasitaikytų kuo mažiau, verta pažvelgti į praeitį ir prisiminti įvykius, lėmusius romano pradžią.

Šaulys

meilės horoskopas, kritiką, horoskopas

Pasitaikys trukdžių asmeniniame gyvenime. Galbūt nusivilsite mylimojo veiksmais ar pasipiktinsite jo žodžiais. Jūsų nuotaika nuolatos svyruos. Nuo pirmadienio iki sekmadienio būsite linkęs dramatizuoti situacijas, sunkinti santykius, mesti kaltinimus ir sarkastiškas pastabas. Užuot tai darius, bus naudingiau apgalvoti situaciją ir ieškoti ramybės.

Ožiaragis

ožiaragis, kovas

Šią savaitę skirkite šeimai ir bendravimui su artimaisiais. Nepraleiskite viso laisvalaikio darbe ar tvarkydamas rūpesčius. Geriau pirmenybę skirkite poilsiui su mylimuoju ir ateities planų kūrimui. Nepaprastai svarbu vengti bet kokių ginčų ir konfliktų, nepagrįstų priekaištų ir bandymų pasivogti partnerio laiką, kai jis yra užsiėmęs kuo nors reikšmingu sau. Priešingu atveju tai gali kelti nuolatinių rūpesčių.

Vandenis

vandenis, kritiką, horoskopas

Dėl rudens lygiadienio pasijausite tarsi pradėjęs naują gyvenimą – viskas nauja, viskas stebuklinga. Įprasti dalykai ir kasdienės smulkmenos atsiskleis naujoje šviesoje, todėl gyvenimas atrodys ryškesnis. Jums nepakenks šiek tiek lengvabūdiškumo ir vaikiško spontaniškumo. Nuoširdus ir atviras požiūris į pasaulį bei santykius pritrauks džiugių pokyčių ir sukels susižavėjimą aplinkiniams.

Žuvys

Teks pasiduoti aistrai ir stiprioms emocijoms. Netramdykite savo jausmų – pats laikas suteikti jiems galimybę atsiskleisti. Tai padės susidoroti su problemomis ir sustiprins ryšį su mylimu žmogumi. Svarbiausia – dar kartą sąmoningai neišprovokuoti kivirčų. Pasistenkite būti atidesnis partneriui ir kuo dažniau domėtis jo mintimis bei norais. Tai suteiks jūsų sąjungai savitarpio supratimo.

Ar likote patenkintas tuo, ką jums žada savaitinis meilės horoskopas rugsėjo 21-27 dienoms?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].