Savaitinė Taro kortų prognozė kovo 1-7 dienoms

Prasideda pirmasis pavasario mėnuo. Tam, kad jis būtų sėkmingas, verta įsiklausyti į savaitinėje Taro kortų prognozėje pateiktus patarimus. Jie padės apsispręsti ir nepaleisti sėkmės iš rankų.

Taro kortos yra populiarios ne be priežasties. Naudingos rekomendacijos ir tikslios prognozės padeda įgyvendinti būtinus pokyčius ir išvengti galimų rūpesčių bei problemų. Susipažinkite su Taro kortų prognoze, skirta kovo 1-7 dienų savaitei.

Avinas

Kovo mėnesį pradeda „Karietos“ korta, kuri ragina nedvejoti. Korta simbolizuoja kovą dėl klestėjimo ir triumfo, todėl verta elgtis sąžiningai ir nepasiduoti provokacijoms. Sėkmę pasieks tie, kurie neatidės svarbių klausimų sprendimo vėlesniam laikui.

„Atsiskyrėlis“ pataria neatsisakyti išmintingų žmonių palaikymo ir nepriimti skubotų sprendimų. Gali tekti pabūti vienam, bet tai yra būtina, kad pakoreguotumėte planus ir atsisakytumėte visko, kas paseno ir trukdo tobulėti.

„Mėnulio“ korta sako, kad svarbu klausytis savo intuicijos. Savaitės pabaigoje galimos dviprasmiškos situacijos, kai prireiks kantrybės ir atsargumo. Negalima pasitikėti gandais, nes jie gali nuvesti jus į aklavietę.

Jautis

Pirmoji korta kviečia mėgautis akimirka. Gyvenimas pasikeis, atsiras aiškumas ir ateis pelnytas atlygis. Laiminga ateitis laukia visų, kurie neskubės ir pasitikės intuicija.

„Mėnulis“ įspėja neprarasti budrumo. Situacija gali pasikeisti per naktį, todėl klausykite nuojautos, kad laiku sureaguotumėte, kol situacija netapo nebekontroliuojama.

„Pakaruoklis“ ragina atsikratyti iliuzijų ir nebandyti pasislėpti nuo problemų. Permąstykite tai, kas buvo padaryta, ir aptiksite klaidas, kurias geriau nedelsiant ištaisyti, kad vėliau nesusidurtumėte su sunkumais.

Dvyniai

Korta „Velnias“ įspėja, kad galite prarasti įvykių kontrolę. Todėl svarbu atsisakyti destruktyvių emocijų ir veiksmų, vedančių į aklavietę. Užgaidų ir silpnybių tenkinimas nebus išeitis iš padėties, todėl kovo pradžioje svarbi kontrolė ir atsakomybė.

Korta „Pakaruoklis“ ragina būti dėmesingu. Pasirenkite neišvengiamiems pokyčiams, kurie įvyks po ramybės periodo. Būtent tuo laikotarpiu, kai viskas ramu, ateina laikas planuoti ir nusistatyti tolesnius tikslus.

„Stiprybės“ korta liepia neabejoti savo jėgomis ir drąsiai eiti svajonių link, nes jūsų laukia triumfas. Korta žada pokyčius į gerąją pusę, tačiau, kad jie įvyktų, turite būti drausmingas ir sąžiningas.

Vėžys

Pirmoji korta įspėja būti pasirengusiam radikaliems pokyčiams. Ji nežada problemų, jei nustosite laikytis praeities. Būtini atnaujinimai, kurie leis tęsti tobulėjimą ir atverti naujus horizontus.

„Likimo rato“ korta liepia pasiruošti netikėtam įvykių posūkiui. Gyvenime nutiks dalykai, kurių neįmanoma paveikti, todėl svarbu išlikti ramiam ir santūriam. Situacija pasikeis į gerąją pusę, jei neskubėsite ir mąstysite pozityviai.

Trečioji korta taip pat rodo pokyčius. Ji ragina susitaikyti su likimu ir esama situacija, kad paveiktumėte įvykius ir juos pakeistumėte taip, kad gautumėte maksimalią naudą.

Liūtas

„Taika“ žada teigiamų pokyčių. Sulauksite pelnyto atlygio ir nebus jokių kliūčių naujiems tikslams pasiekti. Pasitikėjimas savimi ir sąžiningumas padės pradėti naują, laimingą gyvenimo etapą.

„Pakaruoklio“ korta reiškia, kad turėsite išsiaiškinti, kaip geriausia pakreipti įvykius savo naudai. Laikini sunkumai nesukels didelių problemų, jei neskubėsite daryti išvadų, nesielgsite neapgalvotai ir nepasikliausite atsitiktinumu.

Korta „Karieta“ simbolizuoja kelią. Ruoškitės keliauti. Šių kelionių metu bus galima įnešti teigiamų pokyčių į gyvenimą, jei nedvejosite ir nebijosite nežinomybės.

Mergelė

„Mėnulio“ korta simbolizuoja įvykius, susijusius su saviapgaule ar kliedesiais. Ji aprašo situaciją, kai žmogus prieblandoje klaidžioja, ieškodamas tinkamų durų. Todėl savaitės pradžioje svarbu nugalėti nepagrįstas baimes, jei norite tapti nugalėtoju.

Korta „Kvailys“ simbolizuoja naujo gyvenimo pradžią, kai įvykiai sparčiai keis vienas kitą. Svarbu neatsisakyti į gyvenimą ateinančių naujovių, kitaip laimė nusigręš ir naujos perspektyvos atiteks protingesniems konkurentams.

Korta „Teisingumas“ ragina elgtis sąžiningai, kad ateityje negaištumėte laiko klaidų taisymui. Gausite atlygį už nesenos praeities veiksmus.

Svarstyklės

„Atsiskyrėlio“ korta pataria pradėti mėnesį savistaba ir klausantis išmintingų žmonių patarimų. Galite laikinai pasitraukti iš darbo, kad vėl apmąstytumėte, pakoreguotumėte planus ir užbaigtumėte žiemą pradėtas užduotis.

Antroji korta simbolizuoja lyderystę ir sėkmę, tačiau už tai turėsite būti drausmingas ir atsakingas. Savanaudiškumas ir narcisizmas neduos gerų rezultatų ir gali pakenkti reputacijai.

Šiame išsidėstyme „Mirtis“ yra neišvengiamus pokyčius numatanti korta. Laikas atsisveikinti su praeitimi, trukdančia tobulėti. Perėjimas bus neskausmingas, jei nesipriešinsite tam, kas vyksta.

Skorpionas

„Teisingumas“ pataria dirbti sąžiningai. Mėnesio pradžioje arba gausite atlygį, arba taisysite klaidas – viskas priklausys nuo veiksmų, kuriuos atlikote praeityje.

Antroji korta ragina neskubėti. Galėsite pabūti vienas, kad pakoreguotumėte planus, pakeistumėte tikslus, jei ankstesni jau paseno, taip pat atkursite žiemą prarastas jėgas.

„Laimės ratas“ numato netikėtus ir neišvengiamus pokyčius. Teks lavinti valią, kad nepradėtumėte veikti anksčiau laiko. Gebėjimas išlaukti ir analizuoti tai, kas vyksta, padės laiku pakeisti įvykius jūsų naudai.

Šaulys

Kovas jums prasidės aiškiai. Pirmoji korta simbolizuoja laikotarpį, kai problemos praeis ir paaiškės įvykių eiga. Išspręsite nesutarimus ir susidorosite su bet kokiais sunkumais, jei neskubėsite ir nepasiduosite pagundoms.

„Likimo rato“ korta numato pokyčius į gerąją pusę, jei nesistengsite iš karto pakeisti esamos situacijos. Nusės dulkės ir paaiškės ir to, kas nutiko, prasmė, ir kelias, kuriuo galima eiti ir gauti atlygį.

„Magas“ pataria ne tik panaudoti anksčiau sukauptas žinias, bet ir atskleisti naujus talentus. Pasitaikys proga pasirodyti geriau už konkurentus.

Ožiaragis

„Velnias“ apibūdina situaciją, kai svarbu išsivaduoti iš apribojimų, atsisakyti noro pasiduoti žalingiems įpročiams. Jūsų jėgų išbandymas padės ugdyti valią.

Korta „Įsimylėjėliai“ reiškia pasirinkimo būtinybę ir ragina atsisakyti visko, kas trukdo tobulėti. Atidumas ir gebėjimas priimti atsakingus sprendimus padės pergalingai pakilti iš bėdų ir gauti pelnytą atlygį.

„Teismo“ korta nurodo pokyčius, tad tai, kas jau paseno, išnyks iš jūsų gyvenimo. Korta ragina išlikti sąžiningu ir nešališku, kad neįstrigtumėte praeityje be galimybės judėti į priekį.

Vandenis

Kovo pradžioje teks atsisveikinti su praeitimi. Pirmoji korta žada pokyčius į gerąją pusę, jei atsisakysite pasenusių idėjų ir nukreipsite savo pastangas siekdamas naujų tikslų. Be nuostolių žengsite į naują gyvenimo etapą, jei nesipriešinsite tam, kas vyksta.

Antroji korta pataria nuraminti emocijas ir įgyti proto bei jausmų kontrolės. Pasiekus pusiausvyrą, bus lengviau susidoroti su sudėtingų klausimų sprendimu ir nepritraukti į gyvenimą nereikalingų problemų, kylančių dėl skubėjimo ir negebėjimo susivaldyti.

„Kvailys“ reiškia artėjančius pokyčius, kai atsidursite ties naujų atradimų riba. Korta įspėja neprarasti budrumo, kad nepraleistumėte savo progos dėl nesavalaikių ar neapgalvotų sprendimų.

Žuvys

Korta „Teisingumas“ reiškia būtinybę priimti sprendimus neskubotai. Savaitės pradžioje galite išvengti problemų, jei nustosite jaudintis ir elgtis neapgalvotai. Sulauksite atlygio, jei elgsitės sąžiningai ir nešališkai.

„Nuosaikumas“ pritaria pirmajai kortai. Turite nuraminti siautėjančias emocijas ir surasti pusiausvyrą, kad neveiktumėte atsitiktinai. Gebėjimas išlaukti ir analizuoti įvykius padės nesuklysti.

Trečioji korta prognozuoja, kad sustiprinsite savo autoritetą arba sulauksite išmintingų pagalbininkų pagalbos – viskas priklausys nuo situacijos. Svarbu būti sąžiningam ir atsisakyti bet kokio skubėjimo, kad nepraleistumėte pokyčių į gerąją pusę.

Remiantis daugeliu prognozių, kovas prasidės sėkmingai, todėl kiekvienas galės surasti laimę ir savo kelią į sėkmę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].