Moteris išėjo iš darbo!

REKLAMA

Dviejų vaikų motina Anna Whitehouse agituoja už tai, kad Jungtinėje Karalystėje nebūtų ribojami pinigai skirti vaikų priežiūrai , ir normalu būtų, jei tik įmanoma, sudaryti lanksčias darbo sąlygos.

2015 m. 41 metų moteris buvo priversta išeiti iš darbo, kai viršininkas nepatenkino jos prašymo pradėti darbo dieną 15 minučių anksčiau, kad ji galėtų 15 minučių anksčiau išvykti pasiimti vaiko iš darželio. Nuo to laiko ji pasižadėjo neleisti, kad jos dvi dukros, kurios dabar penkerių ir devynerių metų amžiaus, užaugusios ir tapusios motinomis rizikuotų prarasti darbą.

REKLAMA

„Mano viršininkas pasakė: „Negalime to daryti dėl tavęs, nes tai gali paskatinti ir kitus taip elgtis“, – pasakojo moteris.

„Labai jaudinuosi sakydama, kad darbo aplinkos pasikeitimas pandemijos metu buvo ta stebuklinga kulka, kurios ieškojome“, – tęsė Anna.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].