Rugpjūčio 17-23 d. - nuostabiausias laikotarpis 5 Zodiako ženklams

Antroji rugpjūčio pusė gali pakeisti daugelio žmonių gyvenimus. Šis laikas bus tinkamas ne tik poilsiui, bet ir bus sėkmingas karjerai. Numatomas didesnis atlyginimas, sėkmė meilėje ar tiesiog proveržis bet kurioje gyvenimo srityje. Tačiau tam reikės imtis ryžtingų veiksmų.

Rugpjūčio 17-23 d. savaitė bus sėkminga Avinui. Laikas lėks greitai, beveik nepastebimai. Jausitės patenkintas savimi, aplinka, didžiuositės savo ketinimais ir planais. Emocinę ir fizinę jūsų būklę bus galima įvertinti penkiais balais. Numatomos įdomios naujienos, o pagalbos suteiks tie, su kuriais jus sieja bendri interesai. Daugiau bendraukite su senais pažįstamais. Jie gali pateikti jums naudingą pasiūlymą.

avinas, zodiako ženklai, liepos

Aplinkiniai žmonės laikys Dvynius labai patikimais. Darbe ir socialiniame gyvenime jums viskas klosis sklandžiai. Tik nieko neslėpkite. Sąžiningumas yra būtinas, kad galėtumėte padėti draugams ir pažįstamiems. Iki savaitės pabaigos atidžiau sekite savo finansus. Galimos neplanuotos išlaidos. Savaitgalis bus tinkamiausias meilės reikalams.

Pirmąją savaitės pusę Vėžiui pasiseks užbaigti aktualiausius reikalus. Kad nuo nieko neatsiliktumėte ir niekur nevėluotumėte, užbaikite visas darbotvarkėje ar kalendoriuje pažymėtas užduotis. Dėmesys detalėms bus raktas į sėkmę. Pakeliui sutiksite geranoriškų žmonių. Savaitės viduryje pasirodys ir potencialus partneris. Neatiduokite jo konkurentams.

užtemimai

Skorpionas pajaus energijos antplūdį. Laikas džiaugtis gyvenimu! Rūpesčius kuriam laikui atidėkite į šalį. Bus sunku susikaupti darbe, norėsis lipti sienomis. Todėl geriau susiorganizuoti trumpą poilsį, atsipūsti nuo pareigų ir atsakomybių. Dienos bus palankios naujoms pažintims. Ieškokite žmogaus, kuris įkvėptų didvyriškiems poelgiams.

Ožiaragiui numatoma linksma savaitė. Ji bus itin palanki pažintims. Išspręsite įvairius finansinius klausimus. Galbūt net gausite premiją darbe. Laisvą laiką leiskite smagiai. Jei nuspręsite prisipažinti savo jausmus, jūsų mylimasis į tai sureaguos teigiamai. Leiskite sau šiek tiek daugiau, nei įprastai.

Lai vasaros pabaiga būna įsimintina!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].