Po kokiais Zodiako ženklais gimę mokytojai yra patys nemėgstamiausi?

Didelė akademinės veiklos dalis priklauso nuo to, kokį mokytoją vaikas turi. Jei mokytojas yra malonus, protingas, myli vaikus ir savo dalyką, viskas bus puiku. Bet jei mokytojus kankina jų pačių vidinės problemos, dažnai klasėje jie būna neatidūs ir, deja, nėra mėgstami. Astrologai atskleidė, po kuriais Zodiako ženklais gimsta nemėgstamiausi mokytojai.

Mergelė

Mokytojas Mergelė yra geras visiems, bet jis nuobodus, ypač, jei šio ženklo atstovas jau pagyvenęs žmogus. Jis visada tiksliai prisimena, ko paprašė, per savaitę liepia atlikti penkis savarankiškus darbus,. Mergelės atstovų išvaizda visada tvarkinga, drabužiai visada švarūs. Apskritai tokiam mokytojui, atrodo, trūksta emocijų ir chaoso. O juk vaikai – tikras chaosas. Galbūt todėl Mergelės ir tampa mokytojomis – kad jų gyvenimas būtų įdomesnis.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

Ožiaragis

Tai mokytojas, kuris reikalauja visapusiškai laikytis visų taisyklių, jūs negalite padėti atlikti namų darbų kitiems, negalite nesuprasti užduočių, negalite kalbėti su draugais per pamokas… Apskritai daugelio dalykų negalite daryti. Įvertinimai bus rašomi sąžiningai, nesitikėkite emocinės paramos klasėje. Tačiau Ožiaragis gali išmokyti genialumo – bet ar kažkam to tikrai reikia?

Skorpionas

Tai kerštingiausias mokytojas. Jį domina ne tiek tai, kaip vaikas mokosi, bet tai, kiek jis su juo kalba, kaip jis elgiasi. Skorpionas gali įžeisti bet ką, todėl klasėje dažnai vyrauja įtempta atmosfera (įtampos sukūrimas paprastai yra pagrindinis Skorpiono darbas). Todėl, jei turite tokį mokytoją, turite ypatingai rūpintis santykiais: nesiginčykite, parodykite pagarbą.

skorpionas, viršininkai, vasaros, zodiako

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].