Moteriškumas yra daugialypė ir sudėtinga sąvoka, juo labiau, kad kiekviena graži moteris gali turėti savo originaliausias apraiškas, todėl ji yra ypatinga, nepakartojama. 

Didele dalimi tai priklauso nuo charakterio bruožų ir visko, kas patirta. Reikšmingai paveikia jos formavimąsi ir moters zodiako ženklas.

1. Ožiaragis

Ožiaragis yra visiškas įkvėpimas. Ji netgi gali įsivaizduoti nuobodžiausią perspektyvą tokioje ryškioje šviesoje, kad ji iškart virsta svajone. 

Organizaciniai įgūdžiai yra vienas iš jos sėkmės raktų. Galbūt todėl vyrai jos akivaizdoje pamiršta viską ir stengiasi padaryti viską, jei tik ji būtų laiminga. 

Tuo pačiu metu Ožiaragio moteris žino, kaip atskirti kūną nuo dvasinio, ir sugeba to išmokyti beveik bet ką.

2. Vandenis

Tai yra vienas prieštaringiausiai vertinamų ženklų, bet kuri jo savybė gali pasirodyti nenuspėjamai kintanti. Ši moteris nuolatos juda. 

Jos moteriškumas pasireiškia ypatingu nenuspėjamumu- šalia Vandenio niekada negali būti tikras, kas nutiks kitą akimirką ir tai suteikia jai ypatingo žavesio.

3. Žuvys

Moterys Žuvys yra subtilios prigimties, turinčios nuostabų vidinį pasaulį, kuriame net pačios kartais visko nesupranta. 

Tačiau nepamirškite, kad priešais jus yra Žuvų ženklo atstovas. Ir tai reiškia, kad už angelų išvaizdos gali būti paslėpta daugiau nei viena aštrių dantų eilė.

4. Avinas

Įpratę pasiekti Amazonės tikslus – taip galite apibūdinti ugnies elemento atstovus. 

Jos tiksliai žino, ko joms reikia visiškai laimei, todėl vietoj užuominų jie atvirai pasakoja savo išrinktiesiems apie viską, ko iš jų tikimasi. 

Patekimas į jos karštas rankas nėra pats maloniausias dalykas, kuris gali nutikti. Be to, jos impulsyvumas kartais gali būti žalingas. Jis kartu sušyla ir dega.

5. Jautis

Ši moteris yra tikra deivė. Ji žino, kaip gauti tai, ko reikia, taip pat myli, kai yra palepinta. Galbūt todėl kai kuriose situacijose tai gali būti tikrai pavojinga. 

Nors viskas klostosi gerai, sunku rasti ką nors švelnesnio ir ištikimesnio, tačiau, kaip ir visos deivės, ji su malonumu sutiks asmeninį pragarą. 

Verta paminėti, kad visos jos pykčio apraiškos yra išskirtinai teisingos. 

Šalia jos yra paprasta ir patogu, nes ji žino, kaip apsupti save gražiais daiktais ir tokiais maloniais materialiais turtais, kaip niekas kitas.

6. Dvyniai

Nesvarbu, kas nurodyta jos pase: ši moteris visada bus žavi ir ištverminga paauglė su visomis iš to kylančiomis pasekmėmis. 

Ji nesėdi ramiai, dažnai keičia pomėgius, meta iššūkį sau ir, būdama jaunatviškai veržli, skuba juos priimti. 

Nuolatinis žaidimas jai yra viskas, bet tuo pačiu jai pavyksta išlikti ištikima sutuoktine ir rūpestinga mama. 

Jos prigimtis stulbinamai jungia aštrų protą ir sentimentalumą, nors tuo pačiu ji yra pasirengusi beveik bet kokiai kvailystei.

7. Vėžys

Jos pašaukimas yra būti mama. Tuo pačiu metu nuoširdžiai ji gali apsupti ne tik brangiausius, bet ir kartais visiškai nepažįstamus žmones, jei mato, kad jiems jos reikia. 

Užimti net nereikšmingą vietą jos širdyje yra didžiulė sėkmė, nes moteris-Vėžys gali rasti patikimą palaikymą. 

Ji prisiims beveik nepakeliama našta tik tam, kad mylimus žmones padarytų laimingus, pateisintų bet kokį netinkamą elgesį ir visada galėtų atleisti.

8. Liūtas

Natūraliai gimusios karalienės – nepriekaištingos, karaliaujančios ir pasitikinčios savo išskirtinumu, Liūtai turi daugybę nuostabių dorybių. 

Todėl joms gali būti atleista už tai, kad kitos moterys yra šiek tiek silpnos. Svarbu atsiminti vieną paprastą dalyką: kaip tikra valdovė ji yra įpratusi spręsti likimus. 

Jai būdingas tam tikram autoritarizmas, nors vyrams tai atrodo ypač patrauklu.

9. Mergelė

Nei analitinis mąstymas, nei griežtas logikos dėsnių laikymasis, nei analitiniai įgūdžiai ir kitos savybės, būdingos stipresnei lyčiai, negali padaryti Mergelės mažiau moteriška. 

Jos žavesio paslaptis slypi sugebėjime objektyviai rasti teigiamus aspektus to, kas vyksta. Be to, ji puikiai žino savo kainą ir neleis niekam pakeisti jos požiūrio.

10. Svarstyklės

Šiek tiek neryžtinga, teisinga ir romantiška Svarstyklių moteris yra tikras radinys tiems, kurie vertina turtingą vidinį pasaulį. 

Ji primena dramatišką heroję- ją lengva sužavėti ir tiek pat, kiek nuvilti. Pagrindiniai jos charakterio bruožai yra pažeidžiamumas, sugebėjimas giliai įsijausti ir trapumas. 

Vyrai mėgsta globoti šias moteris, todėl nenuostabu, kad jos laikomos vienos moteriškiausių.

11. Skorpionas

Skorpiono moterys yra fatališkos, aistringos gražuolės, kurių vien buvimas kaitina fantaziją. 

Ryški gerų ir nelabai gerų savybių simbiozė, būdinga visoms šioms moterims, sukuria nuostabią jų charakterio harmoniją. Skorpionai yra dievinami ir kartu jų bijo.

12. Šaulys

Moteriškumas Šaulio moterims yra efektyviausias ginklas, kurį jos puikiai įvaldė. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, yra ryškios asmenybės, turinčios daug talentų. 

Galbūt todėl jos retai naudojasi šiuo charakterio bruožu siekdamos savo tikslų. Gebėjimas manipuliuoti leidžia joms lengvai pasiekti tai, ko nori.

Kiekviena moteris yra išskirtinė savo moteriškumu. Tai gali pasireikšti noru paaukoti save, lengvu egocentrizmu ar pribloškiančia veikla. 

Iš esmės būtent šios kokybės dėka trapūs angelai, imperiniai kariai ir karališkieji asmenys suranda savo laimę. Įvairūs, kaip pats moteriškumas.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].