Meilės horoskopas rugsėjo 13–19 dienoms

Meilės horoskopas pranašauja, kad šią savaitę valdančios žvaigždės ir planetos bus ramios. Astrologai pastebi, kad rugsėjo vidurys labai tinka romantikai ir šeimos reikalams.

Susiduriame su neigiamu Marso perėjimu į Svarstyklių ženklą, tačiau raudonoji planeta beveik nesusijusi su meilės sfera, todėl nėra ko bijoti. Priešingai, raudonosios planetos energija taps vangi, o tai reiškia, kad ginčų skaičius smarkiai sumažės. Žmonės praras dalį agresijos, todėl bus lengviau su jais derėtis.

taro kortų prognozė

Avinas

Avinai šią savaitę turėtų parodyti pasauliui savo optimizmą. Priešingos lyties atstovus traukia malonios ir šviesios asmenybės. Ši savaitė idealiai tinka susipažinti su laimingo gyvenimo postulatais. Naujos taisyklės padės pakeisti visas gyvenimo sritis, įskaitant ir meilės.

Jautis

Jautis turėtų paspartinti savo sielos draugo paiešką. Šiuo atžvilgiu jiems bus naudingi meilės pritraukimo ritualai. Žvaigždės, planetos ir visa Visata yra Jaučio pusėje, todėl jie bus tikras žmonių dėmesio magnetas. Kiekvienas santykių dalyvis turėtų stengtis įnešti į juos ką nors naujo.

Dvyniai

Labai tikėtina, kad meilės srityje Dvyniai užlips ant grėblio, ant kurio jau kartą žengė. Nepaisant to, jiems vis tiek pavyks išlikti ant teigiamos bangos. Dvyniams tiesiog reikia išmokti šiek tiek lengviau susitaikyti su problemomis.

meilės horoskopas

Vėžys

Planetos ir žvaigždės tikrai nori matyti mus visus ištikimus savo sielos draugams. Vėžiai neturėtų turėti problemų, nes jie yra ištikimiausi Zodiako ženklai. Bet jie turėtų išmokti atleisti. Tai bus nepaprastai naudingas įgūdis Vėžiui.

Liūtas

Liūtai taps sėkmingiausiais žmonėmis meilės srityje. Daugelis šio ženklo atstovų galės rasti sielos draugą. Atsižvelgiant į sėkmę meilės srityje, sėkmė versle gali išnykti. Sėkmės ritualai padės išspręsti problemas. Geriau rasti laiko ir romantikai, ir verslui.

Mergelė

Mergelės neturėtų riboti antrosios pusės reikalų. Mylimas žmogus gali neatleisti jiems per didelės kontrolės. Mergelės taip pat turėtų apsivalyti nuo neigiamos energijos trimis būdais. Tai padės Mergelės atstovams padaryti geresnį įspūdį kitiems ir pritraukti daugiau meilės.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

Svarstyklės

Svarstyklėms nuo rugsėjo 15 dienos gali tekti dažnai bendrauti su neigiamais žmonėmis. Šiuo atžvilgiu astrologams patariama prisiminti, kaip atkurti jėgą ir energiją po nemalonaus bendravimo. Ekspertai pataria Svarstyklėms laikinai sustabdyti meilės veiklą ir sielos draugo paieškas.

Skorpionas

Norėdami tapti sėkmingesni meilėje, Skorpionai turėtų atsikratyti neigiamų nuostatų. Tai padės jiems tapti laimingesniems ir sėkmingesniems susirasti sielos draugą ar užmegzti santykius. Astrologai šią savaitę pataria būti atsargiems dėl meilės trikampių. Neflirtuokite su kitais žmonėmis.

Šaulys

Astrologai pataria Šauliui sutelkti dėmesį į tai, kaip pagerinti artimųjų gyvenimą. Yra bent šeši būdai sustiprinti dvasinį ryšį su žmogumi, kurį mylime. Šauliai turėtų naudoti šiuos metodus savo asmeniniam gyvenimui gerinti. Dabar vienatvė jiems draudžiama.

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos, savaitės horoskopas, meilės horoskopas

Ožiaragis

Ožiaragiuose vyraus aukštų vibracijų energija. Žvaigždės yra jų pusėje, ypač pirmąsias dvi savaitės dienas. Tai puikus laikas meilės reikalams, trumpalaikiams romanams ir naujoms pažintims. Ožiaragiai taps labai patrauklūs priešingos lyties atstovams.

Vandenis

Vandeniai taps tikru priešingos lyties meilės ir dėmesio magnetu. Šią savaitę turėtumėte būti atsargūs rinkdamiesi antrąją pusę. Apgamų buvimo vietos analizė padės geriau suprasti žmogaus charakterį. Šiuo atžvilgiu taip pat galite saugiai pasikliauti šeštuoju pojūčiu.

Žuvys

Žuvys yra vieni mylimiausių žmonių, tačiau šią savaitę priešingos lyties atstovai kreips mažai į juos dėmesio. Štai kodėl jie turėtų atidėti sielos draugo paieškas. Didelė sėkmė laukia tų, kurie jau spėjo užmegzti santykius ar net sukurti šeimą.

žuvys

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].