Meilės horoskopas

Astrologų rekomendacijos Zodiako ženklams atskleis, kas jų laukia asmeniniame fronte šias septynias dienas. Meilės horoskopas kiekvienam suteiks naudingų rekomendacijų, kurios padės sėkmingai praleisti savaitę ir pritrauks į gyvenimą tikrą meilę ir sėkmę.

Šią savaitę visų Zodiako žvaigždynų atstovai patirs retrogradinio Jupiterio įtaką. Tai neigiamai paveiks meilės sferą, ypač liepos 28 d. Bus puikių dienų meilei ir flirtui. Pabandykite dabar ir bet kuriuo kitu metu prisiminti penkias išmintingas tiesas, kad kuo veiksmingiau pritrauktumėte meilę į savo gyvenimą.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

Avinas

Ekspertai rekomenduoja Avinui būti atsargiam bendraujant su priešinga lytimi. Taip pat svarbu laikytis gerų žodžių bendraujant su artimaisiais, kad jų netyčia neįžeistumėte. Šiurkštūs pasisakymai gali atbaidyti potencialius gyvenimo partnerius. Jupiteris taip pat išryškins pažeidžiamus Avino taškus, todėl šie žmonės turi žiūrėti į abi puses ir veltui negadinti savo reputacijos, nes ją atkurti bus labai sunku.

Jautis

Jaučiui šią savaitę reikės kažkaip pritraukti palankią energiją, kurią pasiims Jupiteris. Tai galima padaryti pasirinkus tinkamą drabužių spalvų schemą. Nuspręsti dėl sėkmės spalvos Jaučiui padės paprastas numerologinis skaičiavimas. Dabar Jaučiui svarbu prisiminti, kad atsidavimas emocijoms ne visada būna sėkmingas. Svarbu suvaldyti emocijas, kad būtų pašalintos meilės problemos.

Dvyniai

Dvyniai yra vieni ryškiausių Zodiako ženklų, kuriuos lengva įsimylėti. Šią savaitę žmonės bus atsargesni reikšdami savo jausmus, todėl Dvyniai neturėtų tikėtis entuziastingų šūksnių. Atvirkščiai, žmonės dažniau sakys kritiką. Šeimą turintys Dvyniai turi nusileisti partneriams, kad neišprovokuotų konfliktų.

Vėžys

Veneros įtaka vis dar teigiama, tačiau visa jos energija bus nukreipta į akistatą su retrogradiniu Jupiteriu. Šią savaitę rekomenduojama susilaikyti nuo užsidegimo ir nesiimti to, kas ne jūsų jėgoms. Šeimą turintiems Vėžiams svarbu savęs nepervertinti. Dabar geriau neužsikabinti ieškant partnerio, kad nenusiminėtumėte neigiamo rezultato atveju. Galite pabandyti gauti naudos iš vienatvės.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, meilės horoskopas

Liūtas

Meilės ieškantys Liūtai neturėtų skubėti. Svarbu kovoti su dideliais lūkesčiais. Viskas įvyks tada, kai įvyks. Jums tereikia išmokti laukti. Kad meilė ateitų greičiau, reikia nusiraminti ir susikoncentruoti į ką nors kita. Tam padės meditacija. Jei kas nors nemoka medituoti, ši savaitė puikiai tiks išmokti tai daryti.

Mergelė

Mergelės turės daug rūpesčių ir problemų, todėl jų energijos gali tiesiog neužtekti sėkmei meilėje, versle ir darbuose. Specialūs kvėpavimo pratimai padės įkvėpti sau naujų jėgų. Mergelės susidurs su problemomis ir rūpesčiais, kuriuos pavyks išspręsti dėl palankių planetų aspektų antradienį ir sekmadienį. Planetų energija per šias septynias dienas padės atsikratyti santykių problemų.

Svarstyklės

Labai tikėtina, kad Svarstyklės ir jų antrosios pusės sugebės rasti kompromisinius sprendimus. Vienišos Svarstyklės turėtų būti atsargios, kad nepraleistų artėjančios meilės. Kai kurioms Svarstyklėms asmeniniame gyvenime prireiks retrogradinio Jupiterio energijos. Jo įtaka padės atsikratyti vidinių prieštaravimų ir pamatyti laimingus likimo ženklus.

Skorpionas

Romantiški santykiai šią savaitę taps įmanomi, jei Skorpionai susitvarkys su bloga nuotaika ir nustos kiekviename žmoguje matyti priešą. Kiekvienas iš mūsų turi savo stipriąsias puses. Liepos 25–31 dienomis Skorpionai galės parodyti pasauliui savo teigiamas savybes. Venera šią savaitę padės Skorpionams įveikti sunkumus. Jiems teks perimti iniciatyvą į savo rankas.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Šauliai neturės problemų asmeniniame gyvenime, jei galės nusiteikti sėkmei ir atsisakyti paviršutiniškų sprendimų. Ieškantiems partnerio nereikia skubėti rinktis. Šio ženklo žmonėms svarbu rasti bendrą kalbą, o ne ginčų priežastis.

Ožiaragis

Norėdami pritraukti meilės sėkmės į savo gyvenimą, Ožiaragiai gali naudoti meilės magnetus. Ožiaragiai jaus planetų palaikymą, tačiau tik iki trečiadienio, todėl pirmoje savaitės pusėje geriau pasistenkite pagerinti asmeninį gyvenimą. Likusį laiką astrologai pataria susitelkti į buities darbus. Tiems, kurie turi santykius, astrologai rekomenduoja prisiminti piršlybų laikotarpį ir jį pakartoti, kad jausmai vėl būtų stiprūs.

Vandenis

Vieniši šio ženklo atstovai neturėtų slėptis nuo jausmų. Liūdnos mintys neprives prie laimės ir romantiškus santykius atidės neribotam laikui. Turite veikti ryžtingai ir drąsiai. Judėjimas, kelionės ir aplinkos pakeitimas labai teigiamai paveiks meilės sėkmę, savijautą ir nuotaiką. Gali būti, kad jau šią savaitę Vandenių sulauks naujienų.

Žuvys

Ateinanti savaitė Žuvims atneš sėkmę, jei jos taps šiek tiek diplomatiškesnės. Dabar šiems žmonėms padeda Merkurijus ir Venera, tačiau jų energijos gali neužtekti, todėl stiprybės tenka ieškoti savyje. Tai pravers tiek palaikant šiltus šeimos santykius, tiek ieškant naujos meilės. Atėjo laikas atskleisti pasauliui visus savo geriausius charakterio bruožus.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].