Meilės horoskopas gegužės 23-29 dienoms

Meilė daro žmogų tikrai laimingą ir skatina jį tobulėti. Astrologų pateiktas meilės horoskopas atskleis, kaip susirasti sielos draugą ar sustiprinti santykius gegužės 23-29 dienomis.

Paskutinė gegužės savaitė bus labai „karšta“. Pats laikas savo santykių planus paversti realybe – tą pranašauja ir antradienį į Aviną persikeliantis Marsas. Atminkite, kad šiuo metu svarbiausias dalykas yra traukos dėsnis  – daug kas vystysis taip, kaip norite.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Avinas pasižymės jausmingumu ir kūrybiškumu. Laimės tie Avinai, kurių jausmai bus nuoširdūs. Prieš pradedant santykius, astrologai pataria susipažinti su pasimatymų horoskopu. Pasiseks ir tiems, kurie jau yra poroje, kurių meilė patikrinta laiko. Kils noras pasidalinti rūpesčiais ir išgirsti iš partnerio palaikančius žodžius.

Jautis

Ant naujos meilės slenksčio atsidūrusiems Jaučiams kantrybė padės sėkmingai įveikti šios savaitės išbandymus. Kiekvienas, kuris daug konfliktuos su artimaisiais ir sielos draugu, turėtų atsiminti, kad konfliktai turi savų pranašumų. Savaitė prabėgs Marsui būnant Avine, todėl įvykių baigties nuspėti beveik neįmanoma. Jūs turite prisitaikyti prie realybės. Jautis galės gauti atsakymus į svarbius klausimus.

Dvyniai

Planetos ir žvaigždės Dvyniams ir jų mylimiesiems žada jausmų sustiprėjimą, aistros atsinaujinimą ilgalaikiuose santykiuose, tarpusavio harmoniją ir nuoširdžią meilę. Žvaigždės gali padaryti Dvynius šiek tiek impulsyvius. Jei kyla nesutarimų ir kivirčų, geriau kuo greičiau panaudoti vieną iš trijų susitaikymo ritualų. Rekomenduojama susivaldyti, kad nesutrikdytumėte pusiausvyros ir harmonijos.

Vėžys

Vėžiams pasiseks meilėje, tačiau jie turėtų būti ir šiek tiek atsargesni, nes toksiški ir pavojingi žmonės pas juos į gyvenimą plūstels kaip kandys į pasaulį. Gali būti, kad šią savaitę Vėžių laukia daug emocijų ir jausmų: bus kivirčų, juoko, ašarų, džiaugsmo, pavydo, nesaugumo, aistros ir pan. Savaitės pabaigoje išaugusi Veneros įtaka padės tinkamai atsipalaiduoti ir pagerinti meilės reikalus.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, Meilės horoskopas

Liūtas

Merkurijus vis dar yra retro fazėje, o Marsas pereina į Aviną, todėl Liūto emocijos gali dar labiau paaštrėti. Be galo svarbu išsaugoti ramybę ir harmoniją, daugiau laiko skirti mylimam žmogui ir šeimai. Liūtai tikrai sugebės rasti tinkamų minčių ir tinkamų žodžių, jei kas nors nutiks ne taip. Svarbiausia nepriekaištauti dėl praeities klaidų ir problemų, kad nesugadintumėte santykių.

Mergelė

Mergelėms šią savaitę labai pasiseks meilėje, jos ne tik sugebės įsimylėti ir padaryti kam nors gerą įspūdį, bet ir nustos mylėti netinkamą žmogų, nustojusios apie jį galvoti. Viskas, kas nutiks jų gyvenime, verta dėmesio. Astrologai pataria mažiau laiko skirti potyriams. Geros nuotaikos palaikymas ir neigiamų emocijų sulaikymas padės bendrauti su artimaisiais.

Svarstyklės

Pats laikas atsiverti savo partneriui. Šią savaitę pravers nuoširdūs pokalbiai, bendrų problemų sprendimas. Naudingas ir perėjimas į naują etapą – meilės deklaracijos, susitikimas su antrosios pusės tėvais, vestuvių planavimas. Žodžiu, pravers viskas, kas padės suartėti su partneriu. Pirmadienį Svarstyklės turėtų saugotis Merkurijaus, kuris suaktyvina  baisiausius ir bjauriausius jų įpročius.

Skorpionas

Gali būti, kad šią savaitę Skorpionams bus daug streso ir negatyvo dėl Merkurijaus Jaučio ženkle. Pavojingiausia diena šiuo atžvilgiu yra sekmadienis, kai įvyks Marso jungtis su Jupiteriu. Kvėpavimo technikos padės atsikratyti streso ir neapkrėsti neigiama energija mylimo žmogaus, artimųjų ir draugų. Tik ramiems ir taikiems Skorpionams seksis meilės reikaluose.

gruodžio

Šaulys

Šauliams svarbu įsiklausyti į save, ypač savaitės pradžioje. Intuicija neapgaus ir pasakys, kodėl santykiuose atmosfera staiga pasikeitė kardinaliai. Bet kokiu atveju, dabar jūs turite ieškoti kompromisų ir užduoti tinkamus klausimus. Vieniši žmonės gali rasti raktą į bet kurio žmogaus širdį, nes Šaulys yra kintantis ženklas, kuriam nesunku padaryti tinkamą įspūdį. Tai puikus laikas romantikai ir pasimatymams.

Ožiaragis

Ožiaragiams, kurie turi santykius, gali kilti tam tikrų supratimo sunkumų. Nereikėtų daryti spaudimo partneriui: astrologai pataria santykiuose išlaikyti lengvumo jausmą, nes būtent tai padės išlaikyti santykius. Tinkamą nuotaiką padės palaikyti gera mityba.

Vandenis

Vandenis, būdamas pavydžiausiu Zodiako ženklu, gali labai sugadinti savo sielos draugo gyvenimą. Astrologai pataria nedaryti spaudimo mylimam žmogui. Vieniši Vandeniai sugebės pagauti priešpriešinį vėją ir rasti teisingą kelią, vedantį į laimę meilėje. Astrologai pataria susipažinti su naujais žmonėmis ir nebijoti flirtuoti. Šią savaitę Vandeniai galės pradėti naują meilės istoriją.

Žuvys

Žuvys bus laimingos, nes žvaigždės yra jų pusėje. Šio ženklo žmonės yra vieni romantiškiausių ir meiliausių, todėl galės iki galo išvystyti savo meilės potencialą tiek naujuose, tiek senuose santykiuose. Svarbiausia išsikelti tikslus. Planetos ir žvaigždės yra tokios palankios Žuvims, kad leis joms ištaisyti kai kurias praeities klaidas.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].