Kuriems Zodiako ženklams pasiseks gegužę?

Astrologai 2021 metų gegužę vadina sunkiu mėnesiu, tačiau tai nereiškia, kad sėkmė aplenks absoliučiai visus Zodiako ženklus. Ekspertai papasakojo, kam pasiseks labiausiai.

Gegužės mėnesį retrogradinis Plutonas įgis neigiamą jėgą, o 23 dieną prie jo prisijungs ir Saturnas. Gegužės 26 dieną taip pat vyks visiškas Mėnulio užtemimas. Tai leidžia suprasti, kad gegužė bus sunkus mėnuo. Problemų daugės, tačiau keli Zodiako ženklai su jomis susitvarkys geriau nei kiti. Jei jūsų nėra šiame sąraše, pradėkite aktyviai naudoti sėkmės talismanus, kad vis dėlto jums pasisektų.

liepos

Dvyniai

Dvyniams dažnai naudingi globalūs pokyčiai. Šie žmonės nemėgsta depresijos ir stabilumo. Štai kodėl jie bus vieni laimingiausių žmonių gegužės mėnesį. Taip, bus sunkumų, bet atsiras ir naujų galimybių bei nuotykių. Dvyniai galės nuoširdžiai mėgautis naujomis emocijomis, pažintimis. Kūrybingų šio ženklo atstovų laukia naujas įkvėpimas. Tai bus naujų jėgų kaupimo laikotarpis.

Vėžys

Vėžiai bus pasirengę problemoms. Jų energijos tiekimas padidės, nes visą gegužę Marsas bus jų ženkle. Tai labai palanki pozicija, kuri padės susidoroti su likimo smūgiais ir problemomis. Vėžių tvirtumas padės jiems išlikti. Dilemos, ginčai ir įvairios neigiamybės rūšys negali sutriuškinti šių žmonių valios.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako ženklai

Šaulys

Šauliai gyvena nuolatinėje įtampoje, bet jaučiasi tarsi žuvis vandenyje. Gegužės mėnesį jiems nereikia nieko bijoti, nes dauguma bloga linkinčių žmonių užsiims asmeninėmis problemomis. Tai reiškia, kad Šaulys per šį laiką galės imtis iniciatyvos ir sulauks sėkmės. Šie žmonės galės pasiekti pergales, bet tuo pačiu sutaupys didžiąją dalį savo energijos kitiems dalykams.

Vandenis

Vandeniai yra labai kūrybingi žmonės sprendžiant bet kokias problemas. Gegužę jie susidurs su daugybe problemų, tačiau susitvarkys su jomis taip, kad net padarys gerą įspūdį potencialiems partneriams ir darbdaviams. Meilėje situacija bus panaši. Bet kokios santykių bėdos Vandeniui virs kažkuo pozityviu. Galbūt toksiški santykiai nutrūks arba sustiprės tie, kurie tik atneša laimę.

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].