Ženklai įvairiai supranta asmeninę erdvę ir santykius su kitais žmonėmis. Kai kurie mano, kad dviejų žmonių santykiai turėtų būti grindžiami pasitikėjimu. Kiti yra įsitikinę, kad būtina stebėti ir kontroliuoti savo partnerį. Tačiau kurie ženklai gali pasigirti pavydu ir savininkiškumu. Pateikiame pagrindinius iš jų.

Jautis

Šio ženklo atstovams labai svarbus pasitikėjimas ir tvirtumas. Šios savybės yra pagrindinės renkantis partnerį būsimam gyvenimui. Jie yra ištikimi ir reiklūs sau. To jie reikalauja ir iš kitų. Jei Jaučiui kelia įtarimų partnerio ištikimybė, jis netylės ir nelauks. Žemės ženklo atstovai pareikalaus pasiaiškinimų dėl asmeninio elgesio ir problemų, kurios kyla pas žmogų. Kartais jis gali patikrinti savo partnerį, tačiau jis tai padarys dėl aiškių ir įtikinamų priežasčių. Jautis negalės atleisti neištikimybės ir negyvens su tokiu žmogumi vienuose namuose.

Vėžys

Šis ženklas jautriai reaguoja jei santykiuose trūksta sąžiningumo ir nuoširdumo. Jis turi jaustis vertinamas ir mylimas. Viena priežastis ar abejonės dėl neištikimybės gali sukelti jam stresinę situaciją. Šio ženklo atstovas gali savo partnerį periodiškai klausinėti ir tikrinti, kad neatsidurtų probleminėje situacijoje. Jiems sukelia siaubą, jei žmogus neatsiliepia į skambučius arba kalba apie emocijas ir jausmus be tikro nuoširdumo.

Liūtas

Šis ženklas į partnerio pasirinkimą žiūri labai rimtai. Savo žmogų jis laiko visiška nuosavybe ir, todėl į šį pasirinkimą žiūri itin atsakingai. Iš tiesų šiam ženklui santuoka yra labai svarbus ir rimtas gyvenimo etapas. Jis visiškai kontroliuoja savo partnerį ir laiko tai visiškai normaliu dalyku. Jam svarbu žinoti, kas vyko ir kur buvo jo mylimasis. Tačiau su Liūtais kitaip ir nebus. Galų gale, tai yra karališki asmenys.

Mergelė

Kantrios ir mįslingos Mergelės iš tikrųjų stengiasi viską kontroliuoti. Jie stengiasi kontroliuoti visas gyvenimo sritis. Tai taikoma tiek asmeninei erdvei, tiek kitam žmogui. Ir jie tai daro labai gerai. Bet jei ženklas pajaus šaltumą ir įtars apie neištikimybę, jis nekels pavydo scenų ir nesinervins. Mergelės taps tikrais agentais, kurie patikrins partnerio ištikimybę, šnipinės ir seks.

Skorpionas

Tai ženklas, kuris išsiskiria savo savininkiškumu. Jie gali pavydėti be jokios priežasties, nes gali netikėti savo partnerio nuoširdumu. Kartais Skorpionai gali sukurti situacijas, kuriose partneris pasijus išdaviku. Jiems nuobodu gyventi be emocijų, todėl jie patys įkaitina situaciją. Santykių aiškinimasis gali įvykti visiškai be priežasties. Juk jie gali lengvai išpūsti aplinkybes ir įvykius.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai labai pasinėrę į savo profesinę veiklą. Jie neturi laiko sekti ir šnipinėti savo partnerio. Tačiau tai nereiškia, kad jie yra abejingi kito žmogaus jausmams ir emocijoms. Ožiaragis be priežasties nesiims kito žmogaus sekti ar įtarinėti. Jis surinks visus faktus ir padarys savo išvadas apie susiklosčiusią situaciją. Jis yra vienas didžiausių savininkų iš visų Zodiako ženklų. Su juo gali lygintis tik Skorpionas. Jei Ožiaragis savo antrajai pusei prisipažins meilėje, jis niekada neatsisakys savo žodžių. Jo sprendimas gali pasikeisti, tik tuomet jei žmogus išduos Ožiaragį. Šio ženklo atstovas niekada negalės atleisti tokio poelgio.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].