Patyrusio astrologo prognozė:

Vėžys

Vėžiai labai atkakliai siekia savo tikslų ir sumanymų, jie vis tiek palenks jus į savo pusę, todėl geriau iš karto sutikite. Užsispyręs, kaip Jaučiai ir Ožiaragiai, kartais net labiau nei šie ženklai. Jo užsispyrimas gali būti toks didelis, taip pat ir egoizmas, kad tuo jis nuodija savo artimųjų gyvenimus. Bjaurūs ir užsispyrę Vėžiai bet ką išves iš pusiausvyros, nors šis ženklas laikomas šeimynišku ir rūpestingu. Tai gana nemalonūs vyrai ir įkyrūs, net ir turėdami pačius geriausius ketinimus.

Mergelė

Mergelės labai mėgsta švarą ir kitus labai vargina su savo amžinomis taisyklėmis ir principais, pagal jų nurodymus turi gyventi visi, o jų taisyklės nepajudinamos, nes jos visada yra teisios. Jei tai susiję su pinigais, tuomet jus auklės su dideliu įkarščiu, jei išleidote pinigus kitai suknelei ar batams, skandalas tikrai garantuotas, jos tai daro su pavydėtinu atkaklumu ir šioje srityje aplenkia visus kitus.

Skorpionas

Skorpionai yra atkaklūs verkšlentojai ir pikti kenkėjai, diskutuojantys ir mėgstantys įrodyti, kad yra teisūs ir jūs jų nepakeisite. Su jais gyventi padės tik kantrybė, įtikinti nepavyks, jie labai kerštingi ir jūsų klaidas net po daugelio metų jums primins, tai kerštingi bei piktavališki asmenys. Daugelis jų yra tvirti ir negailestingi, niekada neatsiprašys ir nepasiduos, nesigailės, visada reikalaus, kad viskas būtų pagal juos.

Vandenis

Vandeniams jų troškimai yra aukščiau visko, jie reikalaus, kad viskas būtų pagal juos, net jei tai kenks visos šeimos interesams. Tai pavydūs vyrai, dažnai savininkiški, nemėgstantys dirbti ir stengtis dėl kitų. Jie būna rūpestingi, bet savaip, jų siekis ne visada aiškus, rūpinasi savo fantazijomis, jų išdaigos dažnai būna gana keistos ir rūpestis toks pats, jie nelabai brangina savo šeimą, manoma, kad jie nėra labai šeimyniški žmonės.

Žuvys

Šio ženklo vyrai dažnai keičia savo nuotaiką ir būseną, sunku juos nuspėti, gyventi su jais – būti amžinose lenktynėse su kliūtimis. Jie mėgsta leisti laiką garaže su draugais, mėgsta eiti į futbolo rungtynes ar gerti alų ir linksmintis su draugais kavinėje. Uždarumas yra jų mėgstamiausias hobis, jie nesidalina savo planais, reikalais darbe, elgiasi keistai, atsiriboja nuo artimųjų. Reikia priprasti prie tokių išdaigų ir uždaro, tylaus charakterio, jie yra labai nemalonūs ir visada galvoja tik apie save.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].