Daugumai Ožiaragių 2022-ieji nebus itin įsimintini metai, tačiau šiokių tokių pokyčių tikrai galima tikėtis. Ožiaragio ženklui 2022 metais įtakos turės net trys planetos – Uranas, Jupiteris ir Neptūnas.

Uranas labiausiai paveiks tuos žmones, kurie gimė nuo sausio 1 iki 10 d. Uranas – netikėtumų ir staigmenų planeta, todėl reikėtų pasiruošti maloniems įvykiams. Dovanos, laimėjimai, staigus populiarumo augimas (ypač jei esate tinklaraštininkas ar dirbate su socialiniais tinklais) – štai ką Uranas jums paruošė. Daugelis Ožiaragių susiras naujų draugų, prisijungs prie politinių ir savanoriškų projektų, įvairių bendraminčių bendruomenių.

Pirmoje metų pusėje Ožiaragiams padės Jupiteris ir Neptūnas. Jų įtaka bus ypač stipri kovo-balandžio mėnesiais. Šios planetos yra susijusios su dvasiniu pasauliu, religija bei viskuo, kas svetima ir nepažinta. Ožiaragiai pasiners į save ir savo vidinį pasaulį, ieškos atsakymų į dvasinius ir religinius klausimus. Gali atsirasti galimybė emigruoti ar išvykti į ilgalaikę komandiruotę. Daugelis Ožiaragių šiais metais atras talentų muzikos, foto-video ir literatūros srityse.

2022 metų horoskopas Ožiaragio ženklo moterims

Labai sėkmingi metai kūrybos ir intelektualinių projektų pradžiai. Turėsite daug idėjų, tikėtina, kad atrasite ir įkvėpimo šaltinį. Didelė tikimybė susilaukti kūdikio. Neįsipareigojusios Ožiaragio ženklo moterys nuo vasario iki gegužės mėnesio  gali tikėtis daug žadančios pažinties.

2022 metų horoskopas Ožiaragio ženklo vyrams

Geri metai pradėti politinę ar visuomeninę veiklą. Uranas padės išsiskirti iš minios ir atkreipti į save dėmesį, todėl 2022 metais turėsite galimybę sužibėti. Pirmąjį metų pusmetį galimi stambūs projektai bei pažintys su įtakingais asmenimis.

2022 metų meilės horoskopas Ožiaragiams

Uranas, Neptūnas ir Jupiteris daugelį Ožiaragių gali pastūmėti beprotiškiems meilės nuotykiams. Atsitiktinė pažintis gali peraugti į didelę meilę, o atostogų romanas gali būti prisimenamas visą gyvenimą.

2022 metų finansinis horoskopas Ožiaragiui

Šiemet vargu ar pavyks ką nors sutaupyti, nes noras leisti pinigus ir mėgautis malonumais bus kur kas stipresnis. 2022 metais bus palanku investuoti į savo išsilavinimą ir asmeninį tobulėjimą.

2022 metų sveikatos horoskopas Ožiaragiui

2022 metais Ožiaragiai turės galimybę išsigydyti lėtines ligas, todėl jie jausis kur kas geriau nei iki šiol. Galbūt jums pasisekė rasti puikų gydytoją, o gal nuspręsite išbandyti alternatyviąją mediciną.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].