Gegužės mėnesio horoskopas. Ko turėtumėte laukti?

Artėja paskutinis pavasario mėnuo. Astrologai papasakojo, kaip baigsis šis metų laikas, kokios bus kiekvieno Zodiako ženklo perspektyvos ir kodėl visi turėtumėme būti atsargesni. Šis horoskopas tikrai bus naudingas!

Pavasaris jau eina į pabaigą. Gegužės mėnesį prasidės neigiamas laikotarpis. Apskritai šį laiką galima vadinti pokyčių laiku. Neįprasta žvaigždžių energija sukurs idealias sąlygas ateities spėjimui. Tai bus labai įdomus laikas tiems, kas laukia kažko naujo.

taro kortų prognozė

Avinas

Avinams gegužę bus sunku, ypač mėnesio pabaigoje. Astrologai primygtinai rekomenduoja nusiteikti kuo geriau. Taip, planetose ir žvaigždėse yra disonansas, tačiau tai visiškai nereiškia, kad jums reikia nusiteikti pesimistiškai. Svarbiausia gegužę yra kuo greičiau išspręsti visus nesutarimus su artimaisiais ir, žinoma, darbe. Neturėtumėte savyje kaupti pykčio ir susierzinimo.

Jautis

Mėnuo šviesus, bet ne visai paprastas. Jaučiui gali būti didelis viršininkų, klientų spaudimas, o namuose taip pat gali kilti tam tikrų rūpesčių. Bendraujant su žmonėmis geriau parodyti maksimalų nuoširdumą. Tai kartu su atvirumu turės labai teigiamą poveikį. Pirmoji mėnesio pusė bus gana įtempta. Jaučiui gali kilti labai nemalonių minčių ir abejonių dėl anksčiau priimtų sprendimų ir įvykių.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros, horoskopas

Dvyniai

Sunkiausią pavasario laiką vargu ar galima pavadinti neigiamu. Gegužę įvyks nepalankūs įvykiai, tokie kaip užtemimas ar planetų retrogrado pradžia, tačiau apskritai mėnuo bus gana įprastas, ypač Dvyniams. Tik po 25 dienos gali kilti rimtų bėdų. Dvyniams patariama pasinaudoti artimųjų pagalba. Gegužę geriau vienam nekariauti. Žvaigždės ir planetos šio ženklo žmonėms suteiks galingą intuiciją, kuri ne kartą išgelbės juos nuo nelaimės.

Vėžys

Vėžiams dabar bus svarbiausia meilė. Gegužė bus ypač svarbi tiems, kurie ieško partnerio. Veiksmingi meilės ritualai padės Vėžiams paspartinti sielos draugo paiešką. Astrologai pataria šiems žmonėms pabandyti tapti geriausia savo versija. Turite įveikti kai kurias baimes, atsikratyti žalingų įpročių ir išsiugdyti naujus, teigiamus įpročius. Tai padaryti nebus taip sunku. Svarbu tik teisingai nusiteikti ir nustoti bendrauti su toksiškais žmonėmis.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Astrologai teigia, kad gegužė Liūtui pasirodys kaip globalių, tačiau ne labiausiai pastebimų pokyčių metas. Taip pat šiuo laikotarpiu turėtumėte pasisaugoti toksiškų žmonių. Priešingu atveju padidės nemalonių susitikimų ir pokalbių tikimybė, kurių pasekmės gali neigiamai paveikti Liūtų pasitikėjimą ir sėkmę versle. Dvi gegužio savaites ekspertai šio ženklo atstovams pataria daryti tai, ką jie atidėliojo ilgą laiką. Geriau netingėti.

Mergelė

Mergelės mėnesį turėtų pradėti valydamos. Namus reikia sutvarkyti, kad energijos srautai cirkuliuotų kuo harmoningiau. Šiame etape neįmanoma išskirti svarbiausios gyvenimo srities. Mergelės turės elgtis pagal užgaidas ir pagal situaciją. Gali būti, kad gegužę šiems žmonėms pasiseks, bet kur tiksliai, pasakyti neįmanoma. Šiems žmonėms geriau būti greitesniems ir drąsesniems. Jūs neturėtumėte sėdėti savo komforto zonoje ir laukti, kol žvaigždės nukris iš dangaus.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

Svarstyklės

Gegužės mėnesį Svarstyklės turės daug ką nuveikti, padirbti ir rūpintis kitais. Gali būti, kad visi darbai juos užklups labai staigiai. Kad ir kaip intensyviai problemos kauptųsi, geriau jas spręsti nuosekliai. Astrologai šio ženklo žmonėms nepataria visko imtis vienu metu. Turite išlikti geros formos, o tam reikės pailsėti ir atsisakyti kai kurių užduočių. Be to, nepykdykite likimo neigiamais pareiškimais, tokiais kaip „man visada nesiseka“, „aš esu nevykėlis“ ir panašiai. Žodžiai ir mintys dažniausiai pildosi, todėl Svarstyklėms geriau nerizikuoti.

Skorpionas

Atėjo laikas kontroliuoti viską, kas vyksta. Skorpionams reikės atskirti svarbius dalykus nuo ne tokių svarbių. Proto ir pasąmonės jėgos padės jums valdyti likimą. Svarbus teisingas požiūris, gera proto būsena. Įsimylėjusiems Skorpionams gali prireikti romantiško poilsio su antra puse. Tai labai svarbu, nes partneris jus nuramins. Vieniši Skorpionai gali susipažinti su įdomiais žmonėmis, tačiau geriau tai padaryti socialiniuose tinkluose ir pažinčių svetainėse. Be to, ekspertai pataria neskubinti įvykių. Jūsų gali laukti nesėkmė.

skorpionas, viršininkai, vasaros, horoskopas

Šaulys

Šaulys gali pasikliauti vizualizacija. Gegužę žvaigždės ir planetos bus jų pusėje, todėl reikia kuo daugiau laiko galvoti apie kažką gero. Astrologai taip pat primena, kad sėkmė nesišypso du kartus. Jei durys atsidarys, jos ilgai nebus atdaros. Svarbu pasiimti tai, ko reikia, jei Visata tai siūlo. Meilės sferoje reikia ruoštis netikėtiems pokyčiams: antroji pusė gali staiga prarasti susidomėjimą jumis.

Ožiaragis

Pirmas dalykas, kurį turėtų prisiminti visi Ožiaragiai be išimties, yra būtinybė išlaikyti savo ambicijas ir planus paslaptyje. Uždaros burnos magija padės jums pasisekti sėkmę bet kurioje srityje ir išlaikyti ją ilgą laiką netoliese. Be to, gegužę neturėtumėte apkalbinėti ir apgaule bandyti pasiekti savo tikslą. Jums reikia kruopščiai bendrauti su žmonėmis, o tai Ožiaragiams sekasi. Atitolti nuo draugų ir artimųjų neverta. Tai gali juos įžeisti, o problemų jums dabar nereikia.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Vandenis

Gegužė bus energijos vampyrų klestėjimo laikas, nes teigiama žvaigždžių energija bus labai nedidelė. Vandenis neturėtų pasiduoti pagundoms. Astrologai pataria nesivaikyti lengvų pinigų ir nerizikuoti veltui. Geriausia apsipirkti gegužės antroje pusėje. Paskutinėmis pavasario dienomis verta ieškoti partnerio.

Žuvys

Finansinė sritis gegužės mėnesį taps pagrindine ir palankiausia Žuvims. Sveikata gali šiek tiek pablogėti, o sėkmė meilės fronte gali būti dalinai arba visiškai prarasta. Tai reiškia, kad bendraudami su artimaisiais turite būti itin atsargūs. Vienas neatsargus žodis gali išprovokuoti konfliktą. Kiekvienas, ieškantis meilės, turėtų atsikratyti abejonių. Jei esate santykiuose, ši taisyklė jums taip pat yra aktuali. Jei atrodo, kad žmogus nėra tinkamas, tada taip ir yra.

žuvys, horoscope

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].