Astrologinė Vasilisos Volodinos prognozė rugpjūčio mėnesiui

Rugpjūtis atneš lemtingų pokyčių. Šie įsiverš į gyvenimą ir pakeis jį neatpažįstamai. Vasilisa Volodina atskleidžia, kaip geriausia pasinaudoti palankia vasaros pabaigos energija.

Rugpjūtį bus atsinaujinimų tiek išorėje, tiek viduje. Pati Visata provokuos pokyčius įvairiose srityse. Svarbu neatsisakyti to, ką pradėjote, kad ir kaip sunku būtų. Dabar bus palankus metas padėti tvirtą pagrindą būsimiems rezultatams. Palaikymo ir pagalbos sulauksite iš artimųjų. Tik mainais reikia parodyti, jog ir jie jums rūpi.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas., gegužės,Birželio

Mėnuo gali būti varginantis dėl daugybės skubių reikalų ir užduočių. Tačiau gera žinia ta, kad jums pakaks gyvybingumo ir jėgų su viskuo susidoroti. Rugpjūtis bus sėkmės laikotarpio, naujų galimybių pradžia. Kad jų nepraleistumėte, turite išlaikyti teigiamą požiūrį į save ir aplinkinį pasaulį, puoselėti geras mintis, vengti gailesčio sau, pavydo, pasipiktinimo ir kitų „psichinių šiukšlių“ apraiškų.

Jautis

jautis, liepos

Rugpjūtį galite jaustis pavargęs, piktas ir tingus. Tiesa, su destruktyviomis emocijomis susidoroti nebus labai sunku. Tiesiog dažniau būkite gamtoje, taip pat puoselėkite teigiamą požiūrį ir medituokite. Šios savipagalbos priemonės padidins ne tik energiją, bet ir motyvaciją. Jei teisingai išsikėlėte mėnesio tikslus ir sudarėte planus, jau rugpjūčio pradžioje bus padėtas pagrindas jų įgyvendinimui.

Dvyniai

dvyniai, sėkmę, savaitės horoskopas, Gegužės, Birželio

Atkreipkite dėmesį į finansines galimybes. Rugpjūtį pasitaikys gera proga susikurti gerovės ir klestėjimo pagrindą. Daug naudingos informacijos, energijos ir motyvacijos sulauksite iš žvaigždžių. Svarbiausia yra išsamiai patikrinti visus būsimų projektų ir sandorių aspektus, kad būtumėte viskam pasiruošęs. Taip pat pasirūpinkite energijos apsauga nuo žalingos kitų įtakos ir veiksmų.

Vėžys

vėžys, liepos

Jums bus pavojinga prarasti pasitikėjimą savimi. Perspektyva imtis naujo verslo ar skelbti savo idėjas gali pasirodyti labai bauginanti. Tačiau nepraraskite pusiausvyros, nepasiduokite provokacijoms ir neigiamoms mintims. Tai gali atimti ne tik pasitikėjimą savimi, bet ir naudingas galimybes pagerinti socialinę ar dvasinę padėtį. Negalima eiti abejonių ir baimės keliu. Iš tikrųjų viskas nebus taip baisu, kaip įsivaizduojate.

Liūtas

liūtas, savaitės horoskopas, Gegužės, Birželio

Jums patariama peržiūrėti ar sugriežtinti dienos užduočių sąrašą. Aktyvi veikla ne tik atneš ilgai lauktą pasisekimą, bet ir reikšmingai padidins vidines jėgas, ypač jei seniau energijos buvo nulis. Tiesa, kils problemų asmeniniame gyvenime. Svarbu į situaciją pažvelgti blaiviai ir gerbti kitų žmonių nuomonę. Kieno nors kito požiūris į tuos pačius dalykus gali suteikti vertingų įžvalgų.

Mergelė

mergelė, sėkmę, liepos

Rugpjūtį pradėkite bendru valymu ne tik namuose, bet ir gyvenime. Jis padės atsikratyti išorinio ir vidinio negatyvo. Kai tik pasirodys pirmieji rezultatai, sugrįš puiki nuotaika, ateis įkvėpimas naujoms pergalėms ir pažadins vidinę jėgą. Bet kokioje situacijoje parodykite aktyvumą, pozityvų mąstymą ir kūrybiškumą. Svarbu nedelsiant priimti sprendimus. Net jei nepasieksite norimo rezultato, gausite reikiamos patirties.

Svarstyklės

svarstyklės, savaitės horoskopas, Gegužės, Birželio

Rugpjūčio mėnesį jums reikės daugiau šviesos, dėmesio ir oro. Judėjimas ir bendravimas bus vertingiausi ištekliai, kuriuos šį mėnesį turės visi Svarstyklių atstovai. Tik taip atrasite tikrai artimus žmones ir sustiprinsite savo dvasinį ryšį su jais. Neveiklumas, priešingai, bus kupinas tuščių pažinčių ir kenksmingų santykių, kurie nepaliks nieko kita, kaip tik sunkumą. Rugpjūtį geriau nesiimti piniginių operacijų. Visa tai atneš didelių nuostolių.

Skorpionas

skorpionas, savaitės horoskopas, liepos

Rugpjūtis atneš ilgai lauktų pokyčių, kurie bus malonūs, nepaisant jų masto. Galbūt grąžinsite skolą arba būsite pakviestas į ankstesnę darbo vietą, gausite vertingų patarimų. Tiesa, žvaigždės bandys į jūsų gyvenimą pritraukti įvairių reikalų. Tačiau jūs neturėtumėte tapti žmogumi, kuris pamiršta savo poreikius. Vasaros pabaigos prioritetas yra asmeniniai reikalai ir tikslai.

Šaulys

šaulys, savaitės horoskopas, Gegužės, Birželio

Mėnuo pareikalaus susikaupimo ir aktyvių pastangų. Pirmenybę teikite naujoms idėjoms, o sėkmė šypsosis tam, kuris dieną pradės teisingai. Tas, kuris turės daugiau laiko, pirmas sužinos svarbias naujienas ir sulauks užuominų iš žvaigždžių. Pradėjus dirbti prie naujo projekto, svarbu nesiblaškyti. Neeikvokite energijos pokalbiams, klausdamas kito nuomonės, aptardamas sėkmės galimybes. Prisiimkite atsakomybę už save, įsiklausykite į savo balsą. Tada saldūs rezultatų vaisiai priklausys tik jums.

Ožiaragis

ožiaragis, liepos

Rugpjūčio mėnesį galite patekti į bėdą dėl blogų žmonių šmeižto. Tačiau tai turės mažai įtakos jūsų reputacijai ir poelgiams. Geriausias būdas problemą išspręsti yra nepaisyti pavydžių žmonių nuomonės ir kurti savo gyvenimą taip, kaip jums atrodo tinkama. Tik nuleiskite lūkesčių kartelę, branginkite sėkmės akimirkas ir su dėkingumu priimkite net nesėkmes. Jei sutiksite padaryti tokias nuolaidas, planetos dosniai suteiks progas pagerinti gyvenimą.

Vandenis

vandenis, sėkmę, savaitės horoskopas, gegužės, Birželio

Teigiamų dalykų jums atneš ryšys su oro elementu, net jei tiesiog vėdinsite butą ar biurą. Kartu su oro srovėmis ateis ilgai lauktų permainų vėjas. Kitas svarbus mėnesio momentas yra pinigai. Rugpjūtį palanku juos perskaičiuoti, planuoti biudžetą, siekti papildomų pajamų. Šie veiksmai atvers finansinį srautą ir padės išeiti iš skolų. Kalbant apie darbą, geriau padaryti trumpą pertraukėlę, atlaisvinti laiko bendravimui, pasikeitimui nuomonėmis ir informacija.

Žuvys

žuvys, liepos

Rizikuojate patirti stiprų šoką dėl meilės, finansinės ar asmeninės dramos. Tikėtinos kritinės akimirkos darbe, nerimas dėl asmeninio gyvenimo, vaikų ir artimųjų. Naujai pradžiai ar radikaliems pokyčiams geriau palaukti rudens. Dabar daug naudingiau nukreipti visą energiją į esamų problemų sprendimą arba užimti gynybinę poziciją.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].