Retai pasitaiko tokių laikotarpių, kai pasiseka visiems Zodiako ženklams. Tai atsitinka tik tuo metu, kai visos planetos yra įprasto judėjimo pirmyn būsenoje.

Merkurijaus retrogrado laikotarpis jau baigėsi, o Plutonas taps retrogradinis tik balandžio 27 d. Tai reiškia, kad yra beveik du mėnesiai  įvykdyti savo planus, esant palankiai žvaigždžių įtakai. Tačiau astrologai primena, kad net ir šiuo laikotarpiu gali būti blogų dienų, tačiau jų bus daug mažiau. Ką žada žvaigždės, prieš prasidedant naujam retrogradui:

Merkurijaus įtaka

Astrologai patikslino, kad nuo kovo 15 iki balandžio 3 dienos Merkurijus bus Žuvyse – tai suteiks daugiau kūrybinės energijos. Ir iki kovo 14 dienos jis bus Vandenyje, o tai reiškia, kad šiuo momentu bus geras laikas eiti apsipirkti. Be to, ekspertai šiuo metu pataria investuoti į vertybinius popierius, keisti valiutą ir įsigyti elektronikos bei programėlių.

Jokio retrogrado

Kai nėra retrogrado, tampa lengviau numatyti žmonių mintis, be to, papildomos abejonės netenka galios. Todėl šiuo laikotarpiu bus nesunku susitikti su sielos draugu, užmegzti naujas ir naudingas pažintis. Tai ypač aktualu kalbant apie laikotarpį nuo vasario 25 iki kovo 20 dienos, kai Venera, pagrindinė meilės globėja, bus savo mylimajame ženkle – Žuvyse.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].