Įžymus vyras On Mekahel savo augintiniams išleidžia daugybę pinigų dizainerių drabužiams, tarp kurių ir unikalus Louis Vuitton kaspinėlis.

REKLAMA

Su Louis Vuitton drabužiais, nuolatinėmis dovanomis ir 30 kelionių per metus On Mekahel šunys gyvena gyvenimą, apie kurį daugelis žmonių galėtų tik pasvajoti. 29 metų aktorius iš Los Andželo skaičiuoja, kad savo išlepintiems keturkojams draugams – šešerių metų ši cu veislės Gisele ir penkerių metų Maltos bišonų veislės kalytei Candice – per metus išleidžia daugiau nei 33 000 eurų.

REKLAMA

Dėl savo prabangaus gyvenimo būdo jie kartu keliauja tarp Londono, Niujorko ir Izraelio, kur On gimė, ir tai jam kainuoja ne vieną šimtą eurų. Be to, šunys turi didžiulę krūvą žaislų pagal kasmėnesinę prenumeratą, dizainerių drabužius ir namuose ruošiamą gurmanišką maistą.

Televizijos žvaigždė sakė: „Mano šunys gyvena geriau nei dauguma žmonių ir yra svarbiausi gyvūnėliai mano gyvenime, kartais net svarbesni man už kitus žmonės. Tai varginantis darbas, kuris kainuoja daug pinigų, bet, tiesą sakant, kitaip nesielgčiau. Manau, kad gyvūnai yra geresni už žmones, ir su jais reikia taip ir elgtis.“

REKLAMA

„Šie šunys yra su manimi 24 valandas per parą, jie mane palaiko ir myli, todėl aš jiems atsilyginu tuo pačiu, taip, kaip tik galiu. Jie nesmerkia manęs ir negali įžeisti kaip kiti žmonės.“

REKLAMA

Jis tvirtina, kad negalėtų keliauti be savo šunų, nes jie kenčia nuo išsiskyrimo nerimo ir kartais net atsisako valgyti, kai jo nėra šalia. Kasdien jie maitinami namuose pagamintu maistu iš virtos vištienos gabalėlių, brokolių, morkų ir saldžiųjų bulvių.

On Mekahel sakė: „Jie labai išrankūs. Jei jų maistas nėra tinkamai paruoštas, jie jo nevalgo ir gali ištisas dienas neėsti, todėl palikdamas juos patiriu stresą.“

REKLAMA

Nors augintiniai skrydžio metu elgiasi gerai, ne visada taip būna, kai jie tyrinėja naują šalį, įskaitant blogas patirtis prabangiuose restoranuose.

REKLAMA

Aktorius pasakojo: „Candice sveria tik 4 kilogramus, ji mažytė, ir aš bijojau ją palikti savo viešbučio kambaryje Paryžiuje, todėl nusivedžiau į restoraną pavakarieniauti. Vienu metu ji apsidairė ir iššoko iš mano glėbio. Ji greitai užšoko ant kito stalo šalia manęs ir pagriebė svečio kepsnį. Tai buvo gana gėdinga, ir restorano darbuotojai liepė man išeiti, bet, laimei, tam klientui tai pasirodė juokinga. Galiausiai vietoj restorano teko pavalgyti Mc Donald’s.“

REKLAMA

Rasti apgyvendinimą gali būti taip pat šiek tiek sunkiau, ir On Mekahel prisipažįsta, kad jam teko slapta į viešbučio kambarius įsivesti savo šunis, nors to daryti nebuvo leista. Jis sakė: „Stengiuosi rasti šunims draugiškus viešbučius, bet tai ne visada yra lengva, todėl slapčia, niekam nepastebėjus, juos apgyvendinu. Tai gali kelti didelį stresą, nes visada bijau, kad jie ims loti ir būsime išmesti iš viešbučio.“

REKLAMA

Šunys taip pat skendi dovanose, įskaitant Burberry, Chanel ir Louis Vuitton firminius dizainerių kurtus maisto dubenėlius ir kas mėnesį gaunamus žaislus.

Nors tai kainuoja nemažai, On tvirtina, kad verta, nes šunys dėl to labai džiaugiasi, kai gauna ką nors naujo.

REKLAMA

„Kiekvieną mėnesį jie gauna dovanų ir skanėstų dėžutes, o dabar jie turi didžiulę krūvą žaislų, sunku įsivaizduoti, kiek jų yra“, – sakė jis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].