Daugelis vyrų ir moterų nori sukurti tvirtus ir sveikus santykius. Tačiau būna atvejų, kai išsiskyrimas ar skyrybos yra neišvengiami. Apie tai pasakojo amerikiečių santykių konsultantas Matthew Fray. Pokalbyje su „Metro“ žurnalistais jis įvardino artėjančių skyrybų požymį.

REKLAMA

Kaip teigė ekspertas, vieno sutuoktinio nenoras pripažinti kito sutuoktinio nepasitenkinimą yra artėjančio išsiskyrimo požymis. Tokiu atveju konflikto priežastimi gali tapti net buitinė smulkmena.

Ekspertas kaip pavyzdį pateikė savo asmeninę patirtį. Žurnalistams jis pasakojo, kad jo sutuoktinė visada prašydavo nepalikti nešvarių lėkščių šalia virtuvės kriauklės. Tačiau vyras ilgai ignoravo šį prašymą.

Tai sukėlė nemalonumų, kurie ilgainiui pakirto poros pasitikėjimą ir meilę. Galiausiai moteris nusprendė, kad vyras ne tik ignoruoja jos prašymus, bet ir yra jai abejingas, nuvertina jos pageidavimus.

REKLAMA

Kaip pažymėjo Matthew Fray, tai buvo jų konflikto priežastis, dėl kurio jie išsiskyrė.

„Kai kuris nors iš partnerių skundžiasi dėl lėkštės prie kriauklės, o kitas jam sako, kad tai nesvarbu – tai jis nuvertina tai, kas kitam žmogui yra svarbu. Tai arba savanaudiškumas, arba neatsargumas“, – spaudai sakė specialistas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].