Gyvūnai dažnai būna empatiški ir meilūs vieni kitiems, nepriklausomai nuo veislės ir rūšies.

REKLAMA

Perskaitę šią mielą istoriją apie šunį, kuris priėmė septynis kačiukus, tarsi jie būtų jo paties vaikai, tikrai daugiau nebevartosite frazės „kaip katė ir šuo“.

Katė Terra daugelį metų gyveno sunkų gyvenimą gatvėje, kol ją priglaudė jos naujoji šeimininkė Regina. Istorija ir nuotraukomis buvo pasidalinta nuotraukų dalijimosi svetainėje „Imgur“, ir tai greitai sulaukė daug skaitytojų dėmesio.

REKLAMA

Saugi naujuose namuose, turėdama stogą virš galvos, maistą dubenėlyje ir švelnų apkabinimą, Terra tapo linksma ir guvi kaip niekada anksčiau. Po kelių mėnesių naujuose namuose paaiškėjo, kad katė laukiasi kačiukų.

Archer ir Zoe

REKLAMA

Kartu su Terra ir jų bendra šeimininke Regina gyvena dar du šunys. Jų vardai – Archer ir Zoe, ir jie katę pasitiko kaip savo šeimos narę.

REKLAMA

Kai Terra pagimdė septynis kačiukus, Archer ypač džiaugėsi ir jais. Kiek neryžtingai Regina leido Archer prieiti prie kačiukų. Bet greitai paaiškėjo, kad tai buvo išmintingas sprendimas, nes didelis šuo paprasčiausiai norėjo prisijungti prie motinos katės ir auginti septynis kačiukus.

REKLAMA

Archer paėmė kačiukus, švariai juos nuprausė savo liežuviu ir prisiglaudė prie jų. Dabar jis juos akylai prižiūri ir nė akimirkai nepaleidžia iš akių.

REKLAMA

Galima manyti, kad šuns-tėčio elgesys su kačiukais yra kur kas meilesnis ir linksmesnis nei tas, kurio jie būtų sulaukę iš tėvo katino.

REKLAMA

Archer dažnai nešioja kačiukus po namus savo nasruose ir juos visiems demonstruoja.

Taigi, jei manėte, kad šunys visada persekioja kates, pagalvokite dar kartą!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].