Astrologai ir numerologai įsitikinę, kad žmogaus gimimo data turi įtakos visam jo gyvenimui. Visi šie skaičiai, susidarantys gimimo metu, yra svarbūs, nes šios skaičių kombinacijos yra unikalios.

REKLAMA

Numerologas Andrejus Tkalenko įsitikinęs, kad tėvai ugdymo procese turi atsižvelgti į tai, kurį mėnesį (ir kokią dieną) gimė jų vaikas. Negana to, specialistas yra įsitikinęs, kad rugsėjo mėnesį gimę vaikai yra tikrai ypatingi. Jie nuo pat mažumės pasižymi puikiais protiniais gabumais.

„Atrodo, kad toks vaikas žino ir supranta absoliučiai viską. Jei pažvelgsite į akis savo rugsėjo mėnesį gimusiems vaikams ar anūkams,  pamatysite mažus senukus.  Jie yra tikri išminčiai. Rugsėjo mėnesį gimę vaikai į šį pasaulį ateina jau su išmintimi“.

„Kol jie maži, žiūrėkite į juos konfidencialiai, pažiūrėkite jiems į akis. Taip vyksta ypatinga iniciacija. Juk taip tėvai išreiškia savo palaikymą. Tai svarbu, nes rugsėjo mėnesį gimusiems vaikams labai sunku prisitaikyti prie mūsų materialaus pasaulio“, – teigia Andrejus Tkalenko.

REKLAMA

Specialistas įsitikinęs, kad tokį vaiką reikia vertinti kaip susiformavusią asmenybę. Toks vaikas pasąmonės lygmenyje supranta, kokį sprendimą turėtų priimti net nepažįstamoje situacijoje.

„Jei kūdikis  kažko nori, o jūs viską darote atvirkščiai, tuomet galite tik įsivaizduoti, koks jam tai bus smūgis. Pagalvokite apie tai, koks atstumtas jis gali pasijausti. Rugsėjo  mėnesį gimusiam vaikui tai yra didelė našta. Jei vaiką apgausite ne vieną, o du ar tris kartus, jis tai prisimins visą gyvenimą“.

REKLAMA

„Svarbu pasirūpinti, kad rugsėjo mėnesį gimęs vaikas patirtų kuo daugiau teigiamų emocijų. Tai padeda suaktyvinti įgimtą išmintį. Nemanykite, kad šie vaikai nieko nežino. Jie žino pakankamai, jie atėjo į pagalbą savo tėvams, kad parodytų, kaip gyventi nauju laiku“, – tikina Andrejus Tkalenko.

Vaikų gebėjimai

REKLAMA

Kalbant apie gebėjimus, verta atkreipti dėmesį į polinkį mokytis užsienio kalbų. Rugsėjo mėnesį gimę vaikai nesunkiai išmoksta kelias kalbas. Jie turi psichologų ir vadybininkų savybių. Jie  muzikuoja, piešia, lengvai mokosi naujų dalykų, generuoja novatoriškas idėjas.

REKLAMA

Rugsėjo 3 ir 12 dienomis gimsta daug diplomatiškų ir meniškų vaikų. Rugsėjo 5 ir 14 dienomis gimsta tie, kuriems ypač gerai sekasi užsienio kalboms ir muzikai. Rugsėjo 11-ąją gimsta ypač protingi vaikai, kurie išsiskiria iš kitų šį mėnesį gimusį vaikų.

Rugsėjo 7, 8, 17, 26 dienomis gimsta vaikai, kuriems adaptuotis gana sunku. Dažnai tėvai nesuteikia tokiam vaikui didelės laisvės, įstato jį į rėmus. Tai neleidžia jam vystytis ir tapti tuo išskirtiniu žmogumi.

REKLAMA

Andrejus Tkalenko teigia, kad tėvai turėtų būti ypač atidūs, kad vaikas pirmuosius žingsnius žengtų tinkamai ir tą padarytų laiku. Tuomet vaikas vystysis tokiu režimu, koks jam yra pats priimtiniausias.

REKLAMA

Andrejus Tkalevas įsitikinęs, kad rugsėjo mėnesį gimusių vaikų laukia įspūdinga ateitis. Būtent šie žmonės vadovaus įvairioms organizacijoms ir struktūroms. Be to, vyriausybėje jie taip pat gali atlikti lemiamą vaidmenį.

Ką galite pasakyti apie rugsėjo mėnesį gimusius vaikus ir suaugusiuosius? Ar jie tikrai tokie ypatingi?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].