Šuo buvo rastas praėjus beveik mėnesiui po to, kai dingo per Kalifornijos valstijoje, JAV, įsiplieskusius miškų gaisrus. Tuo metu, 2018 m., daugybė šios valstijos piliečių visiškai prarado savo namus arba per plauką išvengė mirties, bandydami išgelbėti savo augintinius ir daiktus.

REKLAMA

Nenuostabu, kad daugumos šeimų svarbiausias prioritetas yra augintiniai. Tokiose siaubingose situacijoje jie nežino kaip elgtis ir yra praktiškai bejėgiai išsilaisvinti iš apgriuvusių ar degančių namų. Kiekvienas naminis gyvūnas žmogui, kad ir koks jis bebūtų, yra lygiai toks pats brangus, kaip ir kitas žmogus.

Bet štai viena šeima gaisrų metu negalėjo rasti savo dviejų augintinų. Migelis ir Madisonas, pasirodo, liko degančiame name ir iki pat paskutinės sekundės jį saugojo. Migelį galiausiai išgelbėjo ugniagesiai, tačiau Madisono nei savininkai, nei gelbėtojai niekur nerado. 

REKLAMA

Nepaisant to, paieška užgesinus gaisrus ir toliau vyko, tačiau su kiekviena diena šeimininkai vis mažiau tikėjo, kad jų augintinis išgyveno.

REKLAMA

Maždaug po mėnesio jie nusprendė sugrįžti į savo sudegusius namus, su viltimi atrasti bent kelis per gaisrą išlikusius daiktus. Jie buvo šokiruoti, kai iš apdegusio namo išbėgo Madisonas, kuris, pasirodo, visą šį laiką saugojo savo namus.

Šiuo šunimi rūpinosi paramedikas Shayla Sullivanas. Jis atnešdavo namo sergėtojui maisto ir vandens, tikėdamasi, kad kurią nors dieną pasirodys jo šeimininkai. 

REKLAMA

Ši istorija tik dar kartą parodo, kokie ištikimi gali būti šunys. Madisonas buvo vienas ilgą laiką, tačiau nenustojo tikėti, kad jo šeimininkai sugrįš namo ir čia suras jį.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].