Jau seniai žinoma, kad šunys yra labai emocionalios būtybės, galinčios parodyti daugybę skirtingų emocijų. Be to, šunys dažniausiai yra labai ištikimi savo šeimininkams ir neįsivaizduoja savo gyvenimo be jų.

Šuo visada myli besąlygiškai ir nieko neprašo mainais. Kiekvienas augintinio savininkas iš savo geriausio draugo gali tikėtis daug meilės ir begalinio atsidavimo. Be to, šunys bet kokia kaina gina savo šeimininką (žinoma, gali pasitaikyti išimčių).

Šiandien norime papasakoti jums istoriją apie vokiečių aviganį, kurį šeimininkas labai mylėjo. Tačiau taip nutiko, kad 2006 m. šuns savininkas netikėtai mirė. Praėjus keletui dienų, šuo pabėgo iš namų ir po savaitės buvo rastas kapinėse prie savo šeimininko kapo.

Mirusio vyro žmona pasakojo, kad tą kartą visur ieškojo dingusio šuns, bet niekaip negalėjo jo rasti. Visi manė, kad jį greičiausiai partrenkė automobilis ir augintinis žuvo.

Bet po savaitės visai šeimai nuvykus į kapines, jų nuostabai, jie pamatė savo šunį. Prie jų jis priėjo garsiai lodamas ir kaukdamas, tarsi verkdamas.

Iki tol aviganis niekuomet nebuvo kapinėse, todėl iki šiol neaišku, kaip jam ten pavyko patekti. Šeimininkai bandė jį parsivežti namo, tačiau šuo vis pabėgdavo ir jie nuolat jį vėl rasdavo prie mirusio šeimininko kapo.

Šis vokiečių aviganis kapinėse gyvena jau 6 metus ir niekur neketina eiti, jis kiekvieną dieną sėdi prie savo mylimo šeimininko kapo. 

Kapinių direktorius Hektoras Beccega prisimena tą dieną, kai pirmą kartą pamatė šį šunį. Jis pasakoja, kad tą dieną šuo atbėgo ir kurį laiką be tikslo klajojo tarp skirtingų kapų, kol galiausiai atrado tą, prie kurio pasiliko.

Visi aplinkiniai dabar jau pažįsta šį šunį ir juo rūpinasi, atneša jam maisto ir vandens. Tikriausiai šuo liks prie šeimininko kapo iki kol jam pačiam teks iškeliauti iš šio pasaulio.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].