Nellie ir Polly draugystė išties ypatinga: jauni gyvūnai vienas kitam parodė tarpusavio paramą.

REKLAMA

Kasmet „Fuzzy Fawn Wildlife“, savanoriška licencijuota laukinių gyvūnų reabilitacijos tarnyba Niujorko valstijoje, išgelbsti dešimtis paliktų baltauodegių elnių jauniklių ir jais rūpinasi prieš paleisdami atgal į laisvę. Baltauodegiai elniai yra populiariausi Niujorko laukiniai gyvūnai ir šią rūšį lengva rasti visoje valstijoje.

REKLAMA

Vienas iš šių išgelbėtų baltųjų uodeguotųjų elniukų – naujagimė Nellie. Kai ji atvyko į gelbėjimo tarnybą, buvo per maža, kad būtų laikoma lauke arba su kita jau esančia elniuke. Tačiau gelbėjimo organizacija žinojo, kad Nellie reikia draugo.

Tuomet pasirodė Polly – žavingas juodai baltas triušis. Kai Polly susipažino su Nellie, jis taip pat buvo mažas, vos penkių savaičių amžiaus. Nellie tuoj pat priėjo prie Polly ir ėmė švelniai jį laižyti. Tačiau Polly tam neprieštaravo. Jis toliau sekė paskui Nellie.

REKLAMA

Abu mažyliai kartu leido laiką kampe ir buvo akivaizdu, kad tarp jų užsimezgė nauja draugystė.

REKLAMA

Kai Polly pradėjo ėsti grūdus ir Nellie ją pamatė, elniukas taip pat pradėjo ėsti grūdus. Nellie buvo labai energinga ir daugiau šokinėjo nei vaikščiojo. Jos gelbėtojai nėra tikri, ar taip elgėsi dėl įgimto charakterio, ar dėl to, kad kopijavo aplink šokinėjantį Polly.

Atrodė, kad abu gyvūnai supranta vienas kitą. Kai Nellie buvo labai žaisminga, šokinėjo ir bėgiojo, Polly pasitraukdavo į kampą ir tiesiog į ją žiūrėdavo.

REKLAMA

Po kurio laiko prižiūrėtojai pradėjo vedžioti Nellie į lauką, kad ji priprastų ten būti. Ji ėmė leisti laiką su kitais išgelbėtais jaunikliais Tinker Bell ir Buddy. Kitą pavasarį jie kartu bus paleisti į laisvę. Trys jaunikliai mokosi vienas iš kito ir prisirišo vienas prie kito, panašiai kaip Nellie prie Polly.

REKLAMA

 

REKLAMA

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.