Indonezietė įdėjo keistą skelbimą: ji parduoda namą, o jį nusipirkęs vyras galės ją vesti

„Jei namas bus parduotas, pirkėjas mane ves,“ – sakė moteris. „Kodėl jis negalėtų būti mano vyras?“

Kiek realu gauti žmoną nusipirkus būstą? Skamba pašėlusiai ir keistai, ar ne? Bet taip nutiko Indonezijoje! Jauna našlė Vakarų Bandune, Indonezijoje, nusprendė parduoti savo namą ir ištekėti už vyro, kuris jį nusipirks.

Susipažinkite su 31-erių vieniša mama Ayu Novi Astiana.

„Taip, aš noriu parduoti šį namą, kad gaučiau pinigų ir atidaryčiau savo vaikams kaupiamąją sąskaitą. Jei namas bus parduotas, kodėl jį įsigijęs asmuo negalėtų tapti mano vyru?“

Šią idėją moteriai pasiūlė kaimynė.

„Iš pradžių buvau šiek tiek susigėdusi ir sunerimusi. Bet gerai pagalvojusi pamaniau, kodėl nepabandžius?“ – pasakoja Novi.

Ankstesnė jos santuoka nepavyko, su buvusiu vyru jie išsiskyrė prieš kelis mėnesius.

Namas yra 52 kvadratinių metrų ploto ir jo vertė siekia 16 900 dolerių. Tačiau vyrui, kuris pirks namą, neprivaloma jos vesti. Prieš tai reikia apsvarstyti, ar jie tikrai tarpusavyje sutaria ir ar vienas kitam patinka. Žinoma, asmuo, kuris pirks namą, turėtų būti vienišas, atsakingas vyras.

Iki šiol keli žmonės parodė susidomėjimą namu, bet niekas jo nenupirko.

„Tikiuosi, kad namas bus greitai parduotas“, – sakė moteris. „Ir aš tikiu, kad turėsiu gerą vyrą,“ – tikina Novi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].