Pagal valgomus maisto produktus galite nustatyti, koks yra jūsų charakteris. Daugelis psichologijos, medicinos ir kulinarijos sričių ekspertų teigia, kad žmogaus sprendimai ir pageidavimai priklauso nuo konkrečių aplinkybių, metų laiko ir net vietovės.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas norams, nes jie intuityviai yra susiję su visu kūnu. Mes visi gyvename dvilypiame pasaulyje, kuriame yra gėris ir blogis, dešinė ir kairė, teisinga ir neteisinga. Kiekvienas žmogus siekia harmonijos, o maistas yra išorinio pasaulio dalis ir mes pripildome juo savo kūną, bandydami pasiekti pusiausvyrą.

8 maisto produktai, kurie pagerins jūsų sveikatą ir pakeis blogąsias bakterijas gerosiomis

Jau nuo senų senovės žinomas posakis – pasakyk, ką valgai, ir aš tau pasakysiu, kas tu esi. Todėl pagal skonio nuostatas galima lengvai spręsti apie žmogaus charakterį, o jei šie pomėgiai pasikeičia, tai reiškia, kad pokyčiai įvyks ir kitose šio žmogaus gyvenimo srityse.

Visuomet galvokite, ką valgote

Kiekvienas produktas yra apdovanotas ne tik ypatingomis savybėmis, bet ir charakteriu bei istorija. Mūsų sprendimai ir veiksmai gali keistis, priklausomai nuo to, ką valgome. Pagal valgymo įpročius žmonės yra skirstomi į kelias kategorijas.

1. Žmonės, kurie mėgsta pieno produktus

Pats pirmas maistas, kurį žmogus gauna, yra pienas. Kai mama maitina kūdikį motinos pienu, ji suteikia jam meilės, priežiūros ir saugumo jausmą, todėl pieno produktų mėgėjai yra pažeidžiami ir labai jausmingi, jie vertina komfortą ir jiems reikia dėmesio.

Raugintus pieno produktus mėgstantys žmonės yra labai aktyvūs, nepriklausomi ir apdovanoti lyderio savybėmis.

2. Žmonės mėgstantys šviežias daržoves ir vaisius

Rimti, smalsūs, ryžtingi ir ambicingi daržovių mėgėjai yra karjeristai, kurie savo tikslus pasiekia ieškodami kompromiso. Atskirą grupę sudaro vegetarai, kurie yra labai išrankūs maistui ir tikisi ypatingo kitų požiūrio, tokiems žmonėms nėra lengva įtikti ir dažnai dėl pagarbaus požiūrio į produktų pasirinkimą jie praleidžia kažką svarbaus iš kitų savo gyvenimo sričių. Vaisių mėgėjai yra labai smalsūs, bendraujantys, taktiški, tačiau tuo pat metu mėgsta ginčytis, jiems svarbu, kad aplinkiniai suprastų, jie vertina gyvenimą ir moka juo džiaugtis.

3. Mėsos valgytojai

Šiai kategorijai priklauso skirtingi žmonės – mėgstantys riebią arba liesą mėsą, dešras. Daugeliu atvejų mėsos valgytojai yra dosnūs, temperamentingi ir aistringi žmonės, jie vertina grožį visais jo pasireiškimais, yra aktyvūs, nepriklausomi ir ambicingi, mėgsta laisvę, todėl jų gyvenimas yra pilnas pakilimų ir nuosmukių.

Jei žmogaus mėgstamiausias patiekalas yra šašlykas ar mėsos kepsnys, tai reiškia, kad iš prigimties jis yra šeimos maitintojas ir nugalėtojas, jis gali būti impulsyvus ir greitai nusiteikęs, tačiau greitai atvėsta, retai pripažįsta savo klaidas. Kalakutienos ir vištienos mėgėjai yra geri šeimos vyrai, kurie yra jausmingi šeimai ir draugams, mėgsta komfortą ir nori gyventi sveiką gyvenimo būdą.

O dešrų mėgėjams sunku susitvarkyti savo gyvenimą, nes jiems nuolat trūksta laiko, kiti tokius žmones laiko egoistais, nes jie myli laisvę, yra kūrybingi ir nemėgsta būti valdomi.

4. Žuvies mėgėjai

Tokie žmonės yra ramūs, subalansuoti, jausmingi ir taktiški. Jie dažnai bijo kažkaip įžeisti kitus, todėl gali daug iškęsti, net jei tai jiems sukelia nepatogumų. Žuvies mėgėjai užmezga tvirtus šeimos santykius ar ištikimai draugauja.

žuvį

Šie žmonės labai mėgsta tvarką ir gyvena be triukšmo. Tačiau dažnai jie laikomi pernelyg nuobodžiais, nors iš tikrųjų tai yra pilnavertės asmenybės, gebančios atsiverti iki galo, ypač savo artimoje aplinkoje.

5. Saldumynų mėgėjai

Tai linksmi, atviri ir malonūs žmonės, jie yra sentimentalūs ir labai įspūdingi, švelnūs ir geraširdžiai, tvarkingi ir pažeidžiami. Jie dažnai nori patikti kitiems, tačiau dažnai nusivilia ir žmonėmis.

Turintys smaližių savybių yra puikūs studentai ir darbuotojai, tačiau komandoje ar šeimoje jie gali jaustis neįvertinti ir net vieniši. Visus savo emocinius išgyvenimus jie „suvalgo“ kartu su ledais, šokoladu ir kitais saldumynais. Daugelis smaližių savybių turinčių žmonių turi antsvorio, todėl dažnai būna nepatenkinti savimi.

Jei norite geriau suprasti žmogų, atkreipkite dėmesį į tai, kokius maisto produktus jis valgo, tada daug kas paaiškės.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].