Aktorė tapo motina, bet ne visiems tai patiko. Dėl šios istorijos kyla daug diskusijų. Ana Obregón neseniai tapo kūdikio, kuris buvo pradėtas su jos nuo vėžio mirusio sūnaus sperma, įvaikintoja.

REKLAMA

68 metų ispanų aktorė pasamdė amerikietę surogatinę motiną – tai Ispanijoje neteisėta – ir dabar yra teisėta vaiko globėja. Todėl ji yra ir jo įvaikintoja, ir biologinė močiutė. 68-erių metų aktorė tapo savo vaiko įvaikintoja… o anūkė pradėta dirbtinai apvaisinus jos mirusio sūnaus sperma.

REKLAMA

Kovo 20 d. Majamyje (JAV) gimė mergaitė vardu Ana, o jos gimimas buvo įmanomas pasinaudojus surogatine motinyste.

Ji gimė užšaldžius Alejandro Lequio Garcíos, Anos Obregón (nuotrauka apačioje) sūnaus spermą. Vyras 2020 m. gegužės mėn. mirė nuo vėžio būdamas vos 27 metų.

REKLAMA

Žinodamas, kad yra pasmerktas mirti, mirusysis mirties patale savo motinai kaip paskutinį norą išsakė norą turėti pomirtinių palikuonių. Prieš pradėdamas chemoterapiją, jis užšaldė savo spermą.

Po sūnaus mirties Ana Obregón išpildė šį norą pasamdydama surogatinę motiną.

REKLAMA

Procesas užtruko ir prireikė keleto bandymų apvaisinti in vitro, bet galiausiai pavyko pastoti.

REKLAMA

Gimdymas ir Anos Obregón sprendimas sukėlė didžiulę sumaištį Ispanijoje ir ypač socialiniuose tinkluose.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].