Zodiako ženklai: kuo galite pasitikėti ir su kuo turėtumėte būti atsargūs?

Ne visus Zodiako ženklus galima vadinti gerais draugais. Taip, yra išimčių, bet svarbu žinoti viską apie tai, kaip tam tikri žmonės supranta draugystę. Astrologai nusprendė apšviesti mus šia tema.

REKLAMA

taro kortų prognozė

Avinas

Avino atstovai yra puikūs draugai. Jei šie žmonės turi šeimą, žinokite, kad būtent ji jiems bus svarbiausia. Tai dosnūs ir malonūs žmonės, su kuriais galite ir net turite draugauti, nes tikrai nenorite tokių priešų. Be to, jie yra itin optimistiški ir moka būti saikingai atviri ir nuoširdūs, ko dauguma kitų Zodiako ženklų nemoka. Avinu galima pasitikėti.

REKLAMA

Jautis

Visada smagu ir malonu būti šalia šių žmonių, tačiau Jaučio ženklo atstovai gali turėti daug draugų, todėl neįsižeiskite, jei periodiškai bendraujate su kuo nors kitu. Jie labai vertina bendravimą ir yra pasirengę būti šalia visų, tačiau kartais jie nenori maišyti kelių skirtingų draugų grupių, nes kiekvienas iš draugų turi savo prioritetus ir savo atmosferą. Elkitės su šiais žmonėmis pagarbiai.

Dvyniai

Dvyniai yra kompanijos siela. Tokie žmonės pritraukia į save daug dėmesio, bet, deja, retai jį grąžina. Jie mėgsta, kai kiti jais žavisi. Jei jiems nuobodu su jumis, nenustebkite, kad galų gale jie nenorės su jumis bendrauti. Tuo atveju, jei su Dvyniais draugaujate nuo vaikystės, jie jūsų nepaliks, bet ir nekaltinkite jų, kad jie jums neskiria pakankamai dėmesio. Jiems tiesiog labai patinka bendravimo įvairovė.

REKLAMA

Vėžys

Vėžiai bus jūsų draugai amžinai. Tai nuostabūs žmonės, kurie kartą ir visiems laikams užmezga patikimus ir ilgalaikius santykius. Daugeliu atvejų jie tvirtai prisiriša prie tų žmonių, kuriuos pažįsta ir gerbia nuo mažens. Jei kam nors iš jų labai reikia pagalbos, Vėžiai ją tikrai suteiks. Geriausia tai, kad jie nieko nereikalaus mainais ir neprimins savo draugams, kaip jie kažkada juos išgelbėjo.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

REKLAMA

Liūtas

Liūtai reikalauja daug dėmesio. Jei norite tapti geru Liūto draugu, turite visada su juo palaikyti ryšį, taip pat laikytis duoto žodžio. Būkite atsargūs ir niekada nekritikuokite šio žmogaus. Tokios draugystės minusas – gali tekti spausti iš savęs komplimentus ir toleruoti jų egoizmą. Jei nuoširdžiai mylite tokį žmogų, užtenka būti jam šiek tiek tolerantiškesniam. Liūtai – geri draugai, kurie reikiamu metu išties pagalbos ranką.

Mergelė

Mergelės atstovai gali sukelti daug rūpesčių. Kartais šie žmonės labai priklauso nuo savo nuotaikos. Jie nebus grubūs su jumis be jokios priežasties, tačiau pagrindinė jų problema yra ta, kad niekada nežinosite, ko iš jų galite tikėtis bet kuriuo metu. Mergelės atstovai šiandien gali būti linksmi, o rytoj – neigiami, grubūs. Šis nenuspėjamumas labai erzina, bet apskritai jie yra puikūs žmonės, kurie moka išklausyti, palaikyti savo draugus morališkai. Galite jais pasikliauti, nes jie niekada neatskleis jūsų paslapčių.

REKLAMA

Svarstyklės

Su Svarstyklių atstovais reikia būti atsargiems. Neįmanoma jų pavadinti šimtu procentų ištikimais ir dėmesingais draugais, bet su jais visada smagu. Jie yra linksmi ir atneša pasauliui gero ir teigiamo. Vargu ar išgirsite iš jų skundų dėl gyvenimo ir problemų darbe. Jie visada orientuojasi į kažką teigiamo, dėl to juos galima vadinti labai reikalingais žmonėmis.

Skorpionas

Skorpionai gali draugauti su jumis šimtmetį, tačiau jie yra kerštingi. Jie nekeršija savo artimiesiems, tačiau gali priminti apie nuoskaudas, kurios slypi jų širdyse. Jei su jais sutariate draugiškai, būkite itin atsargūs. Skorpionai kartais elgiasi įžūliai, tačiau jais galima drąsiai pasitikėti, nes tai aukštų moralės principų žmonės.

REKLAMA

gruodžio, zodiako

Šaulys

Šauliai yra tie, kurie mėgsta laisvę, todėl nekenčia, kai draugai sako, ką ir kaip daryti. Jei norite, kad Šaulys jus dievintų, suteikite jam galimybę daryti ir sakyti tai, ką jis nori. Šio Ugnies ženklo draugas bus jums dėmesingas ir visada palaikys žodžiais ar darbais. Taip, kartais su Šauliu būna labai sunku, bet astrologai sako, kad verta su jais draugauti, nes tai šviesūs, protingi ir dėmesingi žmonės.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragis yra sunkus draugas, bet jei jis pasirinko jus savo draugu, galite tai laikyti sėkme. Geriau su juo nesiginčyti, bet jis visada jums padės, kad ir kur tuo metu būtumėte. Ožiaragiai labiau vertina draugystę nei meilę. Jei šis žmogus atsiskleidžia jums, vadinasi, jis jumis pasitiki. Astrologai pastebi, kad Ožiaragiai gali nesuteikti jums antro šanso. Jei juos išduosite ar kažkuo įžeisite, galite prarasti juos amžiams. Su jais reikia būti atsargiems.

Vandenis

Vandeniai draugauja su visais ir tuo pačiu su niekuo. Jei šis asmuo jums sako, kad esate jo geriausias draugas, tuomet tikrai neturėtumėte tuo tikėti. Šiais žodžiais jis greičiausiai nori pasakyti, kad esate jam labai svarbus. Vandeniai yra charizmatiški ir žavūs, todėl labai lengva pasiduoti jų įtakai. Draugyste jie vadina bet kokį bendradarbiavimą, tačiau tai nereiškia, kad jie nėra linkę su kuo nors būti tikrai artimais draugais.

REKLAMA

Žuvys

Žuvų atstovai yra geri draugai, tačiau nepaprastai neatsakingi. Jei iš jų reikia kokios nors pagalbos, jie gali ją suteikti netinkamai arba netinkamu laiku. Šiais žmonėmis galima pasitikėti, bet iš esmės jie visada paskendę savo mintyse. Bėda ta, kad jie gana malonūs ir nenori niekam pakenkti ar nuvilti draugų, todėl jiems visada viskas atleidžiama. Jų siela tikrai tyra. Neįžeiskite jų, jei jie staiga jus kažkuo nuliūdino.

gruodžio, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].