Nemaloni situacija.

REKLAMA

Supykęs vairuotojas socialinėje žiniasklaidoje ėmė skųstis savo kaimynais. Tačiau žmonės pakomentavo, kad kaimyno elgesys tikrai erzina. „Reddit“ vartotojas @u/gavins-friend- nusprendė paskelbti nuotrauką ir taip išlieti savo nepasitenkinimą.

REKLAMA

Įrašo pavadinimas skamba taip: „Mano kaimynas (turintis įvažiavimą), norėdamas užsitikrinti stovėjimo vietą, priešais mano namą pastatė netikrą draudžiantį sustoti ženklą.

Ką man daryti?“. Pasak „Reddit“ tinklo naudotojo, kaimynas turi savo įvažiavimą, tačiau, norėdamas išlaikyti laisvą vietą, pastato netikrus draudžiančius sustoti ženklus.

REKLAMA

„Reddit“ tinklo naudotojai iškart pakomentavo šį įrašą.

REKLAMA

Vienas iš jų rašė: „Statykite automobilį ten pat. Tai sulaikys kitus nuo naudojimosi šia vieta, kurie to nežino”.

„Baudos negausite, nes tai nėra tikra. Nekreipkite dėmesio į kaimyną“. Kitas rašė: „Tiesiog ženklą nuimkite, jūs iš tikrųjų negalite kaimyno sustabdyti, bet galite jį ignoruoti“.

REKLAMA

Trečiasis nurodė: „Aš padėčiau ženklą kur nors kitur jų nuosavybėje arba tiesiog jį išmesčiau“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].