Testas: raskite 10 skirtumų nuotraukose

Šiandien mūsų redaktoriai paruošė jums vieną paveikslėlį, kuriame galite pajusti tvankų vasaros orą ant vėsios jūros kranto. Tiesa, paveikslėlis yra visai ne vienas, jų yra du. Ir, beje, tarp jų yra tam tikrų skirtumų. Ar galite rasti visus skirtumus? Užuomina: jų yra 10! Tikime, kad šis testas jums patiks.

REKLAMA

Raskite skirtumus

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad rasti skirtumus tarp dviejų panašių paveikslėlių nėra taip sunku. Norint tai padaryti, tereikia atidžiai pažvelgti į kiekvieną paveikslėlį ir nepraleisti nė vienos detalės. Tačiau, kaip rodo praktika, iš tikrųjų viskas toli gražu nėra taip lengva ir nuostabu.

REKLAMA

Matote, daugelis interneto vartotojų, kurie nusprendė išbandyti savo jėgas tokiame galvosūkyje, galiausiai yra priversti pasiduoti likus vos 1 žingsniui iki laimėjimo. Laimei, šiandien neliksite be užduoties atsakymo. Tiesiog pirmiausia išbandykite savo jėgas patys. O žemiau pamatysite, kur nuotraukose slypi visi neatitikimai.

REKLAMA

Taigi, visų pirma, jūsų dėmesį greičiausiai patrauks kažkas didelio. Ir akivaizdu, kad tai bus jūrų žvaigždė su krabu, kepurė, kremas nuo saulės ir net mergaitė maudymosi kostiumėliu. Gali atrodyti, kad menininkai net nebandė mūsų apgauti. Juk net rankšluosčiai paplūdimio krepšyje stulbinančiai skiriasi vienas nuo kito.

Testas

REKLAMA

Bet ar tai tikrai taip paprasta? Juk pamačius visus minėtus dalykus teks būti dėmesingesniems. Beje, jei naudositės budrumu, tikriausiai pastebėsite, kad akmenys ir paplūdimio krepšys išsidėstę skirtingai. Toliau pamatysite papildomą debesį.

Testas

REKLAMA

Iš viso jau radome 8 skirtumus. Atrodytų, liko tik 2, ir viskas. Tačiau jų rasti kai kuriems interneto vartotojams nepavyko. Kai kurie tikino, kad buvo apgauti ir buvo tik 8 skirtumai. Kiti tvirtino, kad rasti likusius skirtumus buvo ne jų jėgoms. Ar jau matote trūkstamas užduoties daleles?

Žinoma, vienas iš skirtumų – saulės nosis. O antrasis yra bangos. Prisipažinkite, ar jums pačiam pavyko rasti visus skirtumus dviejuose panašiuose paveikslėliuose? Nepamirškite pasidalinti savo rezultatais su mumis komentaruose. Beje, kiek laiko užtruko, kol radote visus skirtumus?

REKLAMA

Testas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].