Testas: pasirinkta eglutė atskleis, kokie metai jūsų laukia

Naujieji metai jau ant nosies! Ar smalsu, kokie jie bus? Paspėliokime! Pasirinkite jums labiausiai patinkančią eglutę ir skaitykite, ką ji pranašauja.

1 eglutė

Metai jums bus sėkmingi. Gal net vieni sėkmingiausių jūsų gyvenime. Svarbu teisingai nusistatyti prioritetus, pasirinkti sritį ir tikslą, kuris jums ypač svarbus, ir nešvaistyti laiko bei energijos kitiems reikalams. Daug pasieksite, jei nuo pat pradžių pasirinksite teisingą kryptį.

2 eglutė

Metai jums bus perspektyvūs. Atrodys, tarsi staiga visas pasaulis būtų prieš jus atsivėręs. Iš tikrųjų taip ir bus. Turėsite daug planų įvairiose gyvenimo srityse. Ne viskas išsipildys iš karto, tačiau kai kurie projektai taps jūsų ateities pagrindu.

3 eglutė

Metai bus jums laimingi. Net jei turite daug rimtų reikalų, tai nesugadins jums geros nuotaikos naujais metais. Džiaugsmui ir linksmybėms bus daug priežasčių. Jūsų juokas ir nuoširdi šypsena pritrauks daug gerų žmonių tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

4 eglutė

Metai jums bus neįprasti. Net jei žinosite tai iš anksto, vis tiek nepatikėsite. Metai taip skirsis nuo jūsų ankstesnio gyvenimo, kad nenustosite stebėtis. Atminkite: neįprasta, nauja – dar nereiškia bloga. Ypač jums!

5 eglutė

Metai jums bus ramūs. Nebus nemalonių staigmenų, viskas rutuliosis tolygiai ir pamažu, taip, kaip norėsis. Šie metai jums bus pertrauka, laikas, kai įgausite jėgų rimtam žingsniui į priekį.

6 eglutė

Metai jums bus romantiški. Turbūt vieni romantiškiausių jūsų gyvenime. Viską persmelks rausva švelnumo ir šilumos migla. Ji atliks visą darbą už jus ir suteiks jums giliausius jausmus, džiaugsmą dėl to, kas vyksta.

7 eglutė

Metai jums bus puikūs. Jūs norite daug, norite visko, kas šauna į galvą. Kai kas atidžiai įsiklausys į jūsų norus ir po truputį juos įgyvendins. Tačiau būkite atsargus – norų išsipildymas ne visada atneša laimę.

8 eglutė

Metai jums bus pasakiški. Net jei esate absoliutus skeptikas ir cinikas. Ateinančiais metais įvyks kažkas tokio nuostabaus ir nepakartojamo, kad tam nerasite jokio mokslinio paaiškinimo. Jūs pateksite į pasaką ir nustebsite supratęs, kad virtote herojumi, kuris nugalėjo drakoną.

9 eglutė

Metai bus jums geri. Pasaulis jums rodys tik švelniąją savo pusę. Pakeisite požiūrio kampą: nuo šiol patirsite visuotinio gėrio apraiškas. Jūs suprasite, kad gėris yra ir gynyba, ir ginklas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].