Testas: pasirinkite mandalą ir sužinokite, kas jūsų laukia gyvenime

Ar žinojote, kad mandalos gali atskleisti tam tikras jūsų ateities akimirkas? Šis paprastas testas padės sužinoti, kas jūsų laukia gyvenime. Esame tikri, kad likimas kiekvienam iš mūsų paruošė malonių staigmenų.

Be to, mandalos spalvos ir formos pasirinkimas gali priklausyti nuo žmogaus charakterio savybių, jo pasaulio suvokimo ir panašiai. Psichologai teigia, kad dirbdami su paveikslėlių testais mes su jais susiejame savo pasąmonę, kurios niekaip negalime valdyti. Tai suteikia mums teisingus atsakymus. Norint padaryti šį testą, tereikia pažvelgti į paveikslėlius viršuje ir pasirinkti, kuris labiausiai jums patinka.

1 mandala

Tai meilės mandala. Jei testo metu pajutote potraukį būtent šiam piešiniui, tai artimiausiu metu jus užplūs romantiškų įvykių vandenynas. Dabar turite atsisakyti neigiamos santykių patirties ir visiškai pasiduoti naujam jausmui.

2 mandala

testas

Tai Džiaugsmo mandala. Jūsų pasirinkimas rodo, kad labai greitai jūsų laukia labai džiugių įvykių serija. Galite greitai atsikratyti streso, nuovargio ir nervinės įtampos.

3 mandala

Tai yra harmonijos mandala. Čia pavaizduotas simbolis om, kuris yra harmonijos žemėje esmė. Kai jaučiate potraukį šiai mandalai, jūs tikrai ieškote laisvės, ramybės. Jums reikia nuraminti mintis. Galite atlikti lengvą meditaciją – tai jums bus naudinga.

4 mandala

testas

Jei tai jūsų pasirinkimas, artimiausiu metu sapne gausite svarbią žinią. Ši mandala valdo pranašiškus sapnus. Atkreipkite dėmesį į atskirus žodžius, skaičius ar vardus, kurie gali būti jūsų sapne. Tai labai svarbu. Prisiminkite juos – ši informacija jums bus labai naudinga.

5 mandala

Ši mandala vadinama apsauga. Tai rodo, kad visos jūsų problemos netrukus bus išspręstos. Tokiu atveju jums padės mylimas žmogus, kurio jūs prašysite apsaugos. Svarbiausia – nesigėdyti to, kad reikia prašyti pagalbos ar patarimo.

6 mandala

testas

Tai yra gausybės mandala. Jei jus patraukė ši mandala, labai greitai į jūsų gyvenimą pateks turtas ir gerovė. Dabar jūsų pagrindinė užduotis yra tinkamai priimti šią likimo dovaną. Visi jūsų norai išsipildys per trumpiausią įmanomą laiką.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].