Daugelis žmonių sako, kad augintiniai yra jų šeimininko atspindys. Ir katės nėra išimtis. Šie žavingi gyvūnai išsiskiria savitumu ir asmenybe. Ką galima pasakyti apie žmogų pagal jo gyvūną? Būtent dėl ​​ypatingos prigimties labai svarbu išsirinkti sau tinkamą augintinį. O dabar papasakosime apie geriausias kačių veisles, tinkamas tam tikriems Zodiako ženklams.

GERIAUSIOS KAČIŲ VEISLĖS

Avinas – britų trumpaplaukis

Avinai gimsta lyderiais. Jie eina į savo tikslą, nesvarbu, kas dėsis aplink. Ir, kaip taisyklė, jų ryžtas ir smalsumas atveria naujas tyrimų ir savęs tobulinimo sritis. Tokie žmonės labiausiai džiaugsis britų trumpaplauke kate, kurios temperamentas puikiai derės su jos šeimininko.

Jautis – Siamo

Jaučiai ištikimi savo principams. Jie įpratę stovėti savo vietoje ir atkakliai eiti nutiestu maršrutu. Nepaisant kartais erzinančio užsispyrimo, Jaučiai džiugina tvirtumu. Jie yra ištikimi draugai ir patikimi bendražygiai. Jiems geriausias augintinis bus Siamo katė.

Dvyniai – persų

Daugiausia svajotojai, Dvyniai, visada pasiruošę eiti į priekį. Tai darydami jie įkvepia kitus siekti savo tikslų. Dvyniai yra pozityvūs, energingi ir linksmi entuziastai. Persų katė jiems taps geriausiu draugu.

Vėžys – skudurinukė

Jei ieškosite paslaptingiausio ženklo, Vėžys bus pirmoje vietoje. Jis sujungia priešingas savybes. Vėžiai kitiems gali būti nesuprantami, nes juose vienu metu yra ledo ir ugnies. Skudurinukė jiems bus geriausias kambario draugas.

Liūtas – Meino meškėnas

Apie Liūtus galime pasakyti, kad jie turi kietą apvalkalą ir minkštą šerdį. Jie yra abejingi ir netgi žiaurūs savo priešams. Tačiau giminaičiai ir draugai jiems vaidina didžiulį vaidmenį. Liūtas yra labai gailestingas ir meilus savo meilės objektams. O tokie atšiaurūs žmonės labiausiai tinka ne mažiau atšiaurios išvaizdos Meino meškėnams.

Mergelė – Bengalijos katė

Mergelės puikiai žino savo vertę. Ir todėl jos elgiasi su savimi atitinkamai. Jos nesigėdija savo pasiekimų ir suvokia savo didybę prieš kitus žmones. Tai nėra priežastis girtis. Tai tik faktas. O šalia tokių žmonių turėtų būti ir ne mažiau didingų kačių. Ir tai yra Bengalijos katės.

Svarstyklės – Sfinksas

Svarstyklės nėra linkusios į skubotus veiksmus ar išvadas. Jos visame kame renkasi pusiausvyrą ir siekia harmonijos. Bendraudamos jos yra santūrios ir gana apdairios. Praktiškumas joms yra pirmoje vietoje. Neabejotinai geriausias Svarstyklių palydovas yra Sfinksas.

Skorpionas – Abisinijos katė

Skorpionai turi labai stiprią dvasią. Dėl savo idėjos ar vertybių, jie yra pasirengę daug nuveikti. Bailumas nėra jų yda. Todėl Skorpionai yra pasirengę nedelsiant veržtis į mūšį, kad apsaugotų savo meilę. Būtent tokiems žmonėms labiausiai tinka Abisinijos katė.

Šaulys – rusų mėlynoji

Šauliai greitai siekia geresnių rezultatų. Jų dėmesys detalėms ir ugnis širdyse daro juos supančią aplinką išskirtine. Žmonės mėgsta būti šalia šio ženklo. Nes tai suteikia kažko ypatingo pojūtį. Šalia Šaulio turėtų būti rusų mėlynoji katė ar katinas.

Ožiaragis – Birmos trumpaplaukė

Ožiaragiai yra puikūs klausytojai. Juk jie puikiai išmano kitų žmonių jausmus. Tuo pačiu metu patys Ožiaragiai nėra linkę pasiduoti emocijoms. Jie yra rimti ir pakankamai stiprūs, kad kovotų su pasipasakojimo impulsais. Ožiaragių gyvenime dominuoja sąmoningumas ir ramybė. O geriausia Ožiaragio kompanionė bus Birmos trumpaplaukė katė.

Vandenis – Amerikos trumpauodegė

Vandeniai nėra lengviausia sukalbami žmonės. Jų tiesmukiškumas ir spontaniškumas kartais gali įžeisti kitus. Tačiau Vandenis net nepastebės padarytos žalos. Iš tiesų, jo nuomone, sąžiningumas yra gana priimtinas bet kurioje situacijoje. Todėl geriausias kaimynas jam bus amerikiečių trumpauodegis.

Žuvys – egzotiškas trumpaplaukis

Žuvys mano, kad yra nusipelniusios meilės. Kadangi šio ženklo atstovai yra labai švelnios prigimties, dažnai jie pradeda gyventi kitų problemomis. Žuvys dažnai laikomos meiliausiomis. Dėl užuojautos ir grožio siekimo Žuvys yra puikios egzotiškos trumpaplaukės katės draugės.

Geriausios kačių veislės – išvadas paliekame jums

Ar manote, kad aukščiau pateiktos geriausios kačių veislės tikrai tinka šio ženklo atstovams? Ar turite augintinį? Jei taip, ką ir kokios jis veislės?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].