Testas: pasirinkite kristalą ir jis atskleis, kas esate ir ko turite tikitės!

Pasirinkite kristalą ir jis jums atskleis, kas esate ir ko turite tikitės! Kristalai pasižymi magiškomis savybėmis ir žavi kiekvieno akis savo grožiu ir mistika. Šis testas padės jums sužinoti savo asmenybės paslaptis ir tai, ko turite tikėtis artimiausiu metu!

Pasirinkite kristalą, kuris jums labiausiai patinka, ir perskaitykite, ką jis atskleidžia apie jus. Atsakymas gali jus nustebinti!

1. Mėlynas kristalas

kristalą

Jūs pasirinkote ryškiai mėlyną kristalą, kuris yra vandenynas. Galite būti tylūs ir ramūs, kaip platus vandenys, tačiau vieną akimirką gali pakilti audra.

Esate emocingi ir labai linkę į savo nuotaiką. Mylite gerą kompaniją ir nuoširdžius žmones, netoleruojate melo ir dviveidiškumo. Kartais esate linkę meluoti dėl smulkmenų, bet po to jums gėda dėl savo žodžių.

Jūsų mintys kartais netvarkoje, ir jūs ne visada turite pakankamai laiko sau, tačiau tai labai svarbu. Turite daugiau ilsėtis ir nepamiršti, kad turite vieną gyvenimą. Gyvenkite oriai ir maloniai.

Netrukus būsite labai nustebinti, nes įvyks tai, ko jau seniai norėjote. Tiesiog neturėjote pakankamai lėšų šio dalyko įgyvendinimui. Viskas susitvarkys ir visi džiaugsis jumis!

2. Rožinis kristalas

kristalą

Rožinė yra emocijų ryškumas ir turtingumas. Esate ryški asmenybė, džiuginanti priešingą lytį. Jūs turite subtilių veido bruožų ir nors negalite laikyti savęs grožio idealu, jums to ir nereikia. Jūsų išorinį patrauklumą papildo neįtikėtinas optimizmas ir charizma.

Nebijote keistis, nes suprantate, kad norint tapti geresniais, būtini pokyčiai. Anksčiau kritika jus labai žeidė, tačiau po metų tapote protingesni ir labiau nepriklausomi nuo kitų nuomonės. Jūs esate savarankiškas žmogus.

laimingi

Tikėkitės malonaus susitikimo, tai gali būti nauja pažintis, suteiksianti draugystę ar naudingų ryšių. Asmuo, kurį sutiksite, gali priversti jus pažvelgti į dalykus, prie kurių esate įpratęs, visiškai kitomis akimis.

3. Violetinis kristalas

kristalą

Tai neįprastas kristalas, jis derina tris spalvas: violetinę, šviesiai mėlyną ir geltoną. Jis apibūdina jus kaip kūrybingą ir įvairiapusišką asmenybę. Jūs turite daug pomėgių ir mėgstate labai įvairią muziką. Klausydami muzikos esate geros nuotaikos ir pozityvūs.

Esate apdovanotas keliais talentais, tačiau vargu ar juos ugdysite. Jūs turite didžiulį kūrybinį potencialą. Tikėkite savimi ir savo stipriosiomis pusėmis bei atsisakykite tinginystės ir išankstinio nusistatymo. Jūs esate pajėgus.

Galite dovanoti tikrą meilę savo partneriui. Jūsų mylimasis neras nieko geresnio už jus, nes esate nuoširdus, švelnus ir jus užklupo tikra aistros ugnis.

Jūsų santykiai pereis į kitą lygį. Jei dar nesate vedęs, tada tikėkitės, kad sudarysite sąjungą. O jei jau esate vedęs, tada tikėkitės geresnių santykių šeimoje. Jūsų sielos draugas pradės daugiau dėmesio skirti jums ir praleisite daugiau laiko kartu. Jūs daug juoksitės ir jūsų sieloje bus harmonija.

4. Auksinis kristalas

Auksas yra turtas, gerovė, šiluma ir poilsis. Štai kas jūsų laukia. Finansinės padėties, ramybės ir laimės šeimoje gerinimas. Visi ginčai bus pamiršti, o problemų mazgas, besivelkantis iš paskos daugelį metų, pradės greitai dingti. Būsite sveiki ir laimingi.

Širdyje esate šiek tiek maištininkas, nors ne visada susidaro toks įspūdis. Mylite geras knygas, turinčias gilią prasmę. Nors filmuose meilė turbūt geresnė. Paprastai esate kino mėgėjas ir galite žiūrėti visiškai skirtingus filmus.

Jūs nesate snobas ir niekada nebuvote. Gerbiate kitų žmonių jausmus ir laikote save intelektualiai išsivysčiusia asmenybe. Esate kalbus ir šiek tiek smalsus. Nemėgstate grubumo ir gana kultūringas.

Kurį kristalą pasirinkote?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].