Testas: pasirinkite formą ir sužinokite savo paslėptą poreikį

Šis psichologinis testas skirtas tiksliai nustatyti, ko jums iš tikrųjų dabar reikia. Pasirinkite formą, kuri jus labiausiai traukia, ir perskaitykite atsakymą žemiau.

1 paveikslas

Jei pasirinkote šią figūrą, tai reiškia, kad turite paslėptą poreikį kontroliuoti savo gyvenimą. Turėtumėte izoliuoti save nuo išorinių problemų, įskaitant santykius, žmones ir įvykius. Greičiausiai atėjo momentas, kai reikia suprasti save, savo tikslus ir jausmus. Reikia inventorizuoti savo gyvenimo būdą, suprasti, kas jus veikia ir pasisemti energijos bei įnešti naujovių. Nešvaistykite savęs ir stenkitės nukreipti energiją tinkama linkme.

2 paveikslas

testas

Šios formos pasirinkimas reiškia, kad turite sutelkti dėmesį į ką nors. Jūsų gyvenime yra situacija, kai reikia pasirinkti, esate sutrikęs ir negalite priimti vienareikšmiško sprendimo. Turite išleisti daug išteklių, kad pasirinktumėte, tačiau jums sunku nustatyti, kuris iš variantų bus geriausias. Įsiklausykite į savo intuiciją, ką ji sako? Galbūt geriau atsiriboti nuo kitų nuomonės ir nepasikliauti geriausia įvykių baigtimi, o pasirinkti sau patogiausią variantą.

3 paveikslas

Jei pasirinkote trečią figūrą, turėtumėte įsiklausyti į savo poreikius. Greičiausiai jūs slopinate savo tikruosius norus, o galbūt esate toksiškuose santykiuose, darydami tai, kas jums iš tikrųjų kenkia. Kažkodėl stengiatės vengti būti vieni. Tačiau turėtumėte būti vieni su savimi, įsiklausyti į savo poreikius ir rūpintis savimi. Turite daug išteklių, kurie gali būti naudingi jums ir aplinkiniams

4 paveikslas

testas

Šios formos pasirinkimas rodo, kad jums reikia pauzės, kad galėtumėte pagalvoti ir nusistatyti prioritetus. Daug išteklių išleidžiate darbui, santykiams, buities darbams ir panašiai. Turėtumėte atsikratyti visko, kas nereikalinga, palikdami tik naudingiausius ir reikalingiausius dalykus. Turite išmokti filtruoti atvejus, pasirenkant tik tai, kas jums tikrai bus naudinga. Pabandykite į savo gyvenimą įtraukti daugiau paprastumo ir minimalizmo, ir pamatysite, kaip jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę.

5 paveikslas

Jei pasirinkote šią figūrą, tuomet turite pažvelgti į save. Greičiausiai rasite užslopintų jausmų, kuriuos nusprendėte slėpti ir pamiršti, užuot juos išsakę. Skausmas, pasipiktinimas, neviltis, baimė – tai jausmai, kuriuos jums sunku išgyventi. Turite tai išsiaiškinti ir priimti save tokį, koks esate. Savo jausmų priėmimas yra pirmas žingsnis konstruktyviai sprendžiant vidines problemas. Pasistenkite pažvelgti į save mylinčiu žvilgsniu ir priimti savo netobulumus.

6 paveikslas

testas

Jei ši forma patraukė jūsų dėmesį, tada jums reikia pakeisti aplinką. Ilgą laiką buvote pripildytas resursų, įgavote jėgų ir žinių, galbūt sparčiai tobulėjote ir dabar jums laikas plėstis ar augti. Tai gali turėti įtakos bet kuriai jūsų gyvenimo sričiai, nesvarbu, ar tai šeima, draugai, pomėgiai, darbas ar verslas. Turite galvoti, kaip į savo gyvenimą įtraukti naujų aspektų ar sričių. Galite padidinti apimtį įtraukdami naujas strategijas, planus ar tinkamus žmones.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].