Senovės egiptiečiai gebėjo gana tiksliai nuspėti ateitį. Pasinaudokite jų išmintimi ir sužinokite, ko tikėtis artimiausiu metu.

Pasirinkite vieną labiausiai patikusią kortelę. Ką ji atskleidžia?

1 kortelė: mėnulis

Mėnulis turi didelės įtakos gamtai ir žmonėms. Pasak senovinių legendų jis net gali transformuoti bet kurį žmogų.

Ši kortelė rodo, kad jūsų meilė yra kilni. Jei jaučiate prielankumą žmogui, ši kortelė padės tą jausmą dar labiau sustiprinti.

Ši kortelė įspėja, kad, prieš priimant sprendimą, jums būtina ramiai viską apmąstyti, nes jei nepaisysite savo sprendimo, gali nepasisekti.

Būkite kantrus ir išvysite savo veiksmų rezultatus, nes jiems reikia truputį laiko.

2 kortelė: vedlys

Dievas Anubis buvo Nekropolio valdovas, sielų ir paslapčių gynėjas. Anubis taip pat žinomas kaip vedlys, nes jis vesdavo sielas į amžinąją poilsį ar į bausmę už veiksmus, kuriuos jie padarė, kol gyveno Žemėje.

Jei esate linkę į blogį ir darote blogus dalykus, atminkite, kad jūsų sielos laukia amžina bausmė be malonės! Bet jei darote gerus darbus, ši kortelė lems jums laimę ir klestėjimą.

Ši kortelė primena jums, kad reikia iš naujo įvertinti tai, kas vyksta jūsų gyvenime, ir įžvelgti gerąją dalykų pusę.

Kiekvienas veiksmas turi pasekmių ir jūsų instinktas paskatins jus rasti pusiausvyrą ir harmoniją gyvenime.

3 kortelė: triumfas

Ši kortelė simbolizuoja mūšio pabaigą. Po ilgos kovos jūs galiausiai pasieksite triumfą.

Kovos metu, per kurį išliejote daug ašarų, nieko nejautėte, tarsi būtumėte miręs viduje, bet dabar jūs sugrįžote į gyvenimą ir rasite džiaugsmo bei laimės mažuose dalykuose!

Ši kortelė žada džiaugsmingus įvykius jūsų gyvenime, laimę ir finansinę sėkmę. Galiausiai sulauksite savo atlygio!

Šaltinis

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].