Moteriai vyro pasirinkimas kartais užima pagrindinį vaidmenį gyvenime. Daugelis svajoja apie vedybas ir svajoja apie princą su baltu mersedesu. Tačiau iš tikrųjų pasirodo, kad prieš užmezgant santykius su tikrai to vertu žmogumi, reikia kelis kartus suklysti. Kodėl?

REKLAMA

 

Psichologai teigia, kad moterys dažnai pasirenka netinkamus vyrus, nes tiesiog nežino, kaip pasirinkti tinkamai. Šiandien kviečiame atlikti psichologinį testą, kuris parodys, kaip gerai suprantate, kokio žmogaus jums reikia.

REKLAMA

Partnerio pasirinkimas

Būna, kad sutinki vyrą, ir atrodo, kad štai jis – idealus kandidatas į jūsų viso gyvenimo partnerį. Malonus, padorus, protingas, taip pat uždirba daug pinigų! Bet tada pradedate su juo susitikinėti, ir viskas klostosi ne pagal planą. Kodėl tai vyksta?

REKLAMA

Kad ir koks tobulas būtų vyras, su kuriuo palaikote santykius, jis gali jums nepatikti. Psichologai vyrus ir moteris sąlyginai skirsto į tam tikrus tipus. Ir visi jie dera skirtingais būdais. Mūsų šiandienos testas padės nustatyti, kuris vyriškas tipas jums tinka.

Atidžiai išstudijuokite portretus, kuriuos matote priešais save. Pasirinkite, kuris vyras jums patinka labiausiai. Tada perskaitykite, ką tai gali reikšti jūsų atveju. Sėkmės!

REKLAMA

Psichologinis testas pagal iliustraciją

1. Jei pasirinkote paveikslėlį numeris 1, tuomet jums labiausiai tinka tėvo tipo vyras. O jus pačią galima drąsiai priskirti moters-dukters tipui. Jums reikia priežiūros ir dėmesio. Ir kartais jums labai sunku apsispręsti, ko norite. Jei jūsų vyras neskiria jums pakankamai dėmesio, galite tapti labai nervinga. Tokiomis akimirkomis esate pakankamai kaprizinga, o partneris turės bandyti grąžinti jums jūsų laimę. Dažni kivirčai gali lemti tai, kad santykiai nutruks.

REKLAMA

Kad taip nenutiktų, reikia rinktis atsakingus vyrus, kurie gali tapti jums patikima atrama. Jie išpildys bet kurį jūsų norą, nes jiems bus labai svarbu, kad būtumėte laiminga bet kokiomis aplinkybėmis. Su tėvo tipu vyriškiu jausitės kaip už akmeninės sienos. Jo patikimumas ir pasitikėjimas savimi padės sukurti tikrai tvirtus santykius, kurie tikrai baigsis santuoka.

REKLAMA

2. Jei jums patiko antra nuotrauka, vyro-vaiko tipas bus kaip tik jums. O jūs pati priklausote tam moters-mamos tipui, kurios pagrindinis noras – visada ir visur būti reikalinga. Visą savo laisvalaikį stengiatės skirti šeimai ir draugams.

REKLAMA

Jums atrodo, kad be jūsų pagalbos ir paramos jie negalės gyventi. Tas pats pasakytina ir apie jūsų vyrą. Įdomu tai, kad po visu tuo slypi noras tapti kiekvienam autoritetu ir pajungti savo valiai. Tai nėra nei blogai, nei gerai. Tiesiog jums tiks tik tas vyras, kuris priima dominuojančią moters padėtį šeimoje.

3. Jei jums patinka 3 paveikslas, galime jus pasveikinti. Esate savarankiška ir tiksliai žinote, ko norite iš gyvenimo. Kad ir kokia būtų gyvenimo situacija, šiuo klausimu turite savo nuomonę. Todėl jums labiausiai tinka nepriklausomo vyro tipas. Jo akyse visada būsite patraukli ir ambicinga.

REKLAMA

Tačiau jūsų spaudimas toks stiprus, kad kartais išgąsdina drąsius draugus. Jie tiesiog nėra pasirengę suteikti jums tiek laisvės, kiek norite. O jūsų fone anksčiau ar vėliau ims išryškėti visi neigiami tokio vyro bruožai.Jums tiks žmogus, kuris visapusiškai dalinsis jūsų nuomone ir gerbs jūsų asmeninę erdvę. Taip yra, kai žmonėms nereikia būti kartu 24 valandas per parą. Tokių santykių esmė yra gyvenimo principų panašumas.

REKLAMA

4. Jei jums patiko paveikslėlis numeris 4, esate sesuo, kuri tiktų vyriškio-vaiko tipui. Jums labai svarbu turėti bendrų interesų su savo kompanionu ir kartu dalytis visais džiaugsmais bei sunkumais.

REKLAMA

Pasąmoningai norite tapti pagrindiniu asmeniu gyvenime savo mylimajam. Todėl stengiatės būti ir aistringa meiluže, ir geriausia drauge. Jūs visada pasiruošusi padėti ir duoti savo partneriui gerų patarimų. Todėl ir iš jo tikitės to paties.

Apibendrinimas

Sakykite, ar sutinkate su psichologinio testo rezultatais? Bus puiku, jei pasakysite, pagal kokius kriterijus renkatės partnerį ir ar dabar turite partnerį. Ar manote, kad yra tam tikras algoritmas, pagal kurį galite nustatyti, kokio tipo vyrai tinka skirtingoms moterims? Laukiame jūsų komentarų!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].