Nuo seno buvo manoma, kad plaukai yra galinga kiekvienos moters apsauga. Juose yra jėgos ir grožio buveinė. Todėl plaukai turi būti kruopščiai prižiūrimi. Šiandien mes jums papasakosime, kada neturėtumėte naudoti šampūno ir kodėl neturėtumėte plauti plaukų kai kuriomis savaitės dienomis.

REKLAMA

Kodėl neturėtumėte plauti plaukų pirmadienį, penktadienį ir sekmadienį

Daugelis net nesusimąstome, kad kai kuriomis savaitės dienomis plaukų geriau neplauti. Tačiau ezoterikai pataria pirmiausia pasidomėti, kurios dienos tinkamos šioms procedūroms. Taigi, įprastą plaukų plovimą galite paversti ritualu, kuris į jūsų gyvenimą gali atnešti sėkmę ir turtus.

REKLAMA

Draudžiama plauti plaukus pirmą naujos savaitės dieną. Dažnai visi sako, kad: „Pirmadienis yra sunkiausia savaitės diena.“ Norėčiau pridurti, kad jis nepalankus ir vonios procedūroms. Tą dieną plauti galvą – tarsi nusiplauti nuo savęs visas naujas idėjas ir jėgas. Todėl, kad naujos savaitės neprasidėtų su bėdomis, plaukų plovimą verčiau atidėti. Prietarai byloja, kad šią dieną taip pat geriau neskubėti imtis ryžtingų veiksmų ir kardinalių pokyčių.

REKLAMA

Penktadienį plaukų plovimas yra pavojingas, nes atneša nesėkmę meilėje. Su paskutine darbo savaitės diena turite būti tokie pat atsargūs kaip ir su pirmąja. Svarbu penktadienį užbaigti teigiama nata. Geriausia skirti laiko SPA procedūroms, masažams ar meditacijai žvakių šviesoje. Tai teigiamai paveiks energiją ir padės atkurti vidinę pusiausvyrą.

Sekmadienį plauti plaukus griežtai draudžiama. Ezoterikai sako, kad šią dieną verčiau visiškai atsisakyti vonios procedūrų. Priešingu atveju galite „nuplauti“ nuo savęs sėkmę ir finansinę gerovę. Sekmadienį skirkite poilsiui ir atsigavimui prieš darbo dienas.

REKLAMA

Palankios dienos plauti plaukus

Mes išsiaiškinome, kodėl negalima plauti plaukus pirmadienį, penktadienį ir sekmadienį. Kitomis dienomis šios procedūros nedraudžiamos, priešingai – netgi skatinamos. Plaukų plovimas antradienį yra raktas į didelę sėkmę. Antradienis idealus naujų reikalų pradžiai, sprendimams priimti. Tai susitelkimo ir įsitraukimo diena. Jei plaukus išplausite ryte, visa diena bus sėkminga ir produktyvi.

REKLAMA

Savaitės vidurys – tinkama diena garbanoms prižiūrėti. Šią dieną vonios procedūros turės teigiamos įtakos darbingumui. O jei naudosite žolelių ekstraktus ir natūralius aliejus, tai suteiks tonizavimo ir tuo pačiu sustiprins plaukus per visą jų ilgį.

Jei trečiadienį plaukų plovimui nebelieka laiko, drąsiai perkelkite procedūrą į ketvirtadienį. Jei plaukus išplausite prieš pamatant pirmuosius saulės spindulius, pritrauksite sėkmę. Ketvirtadienis – proto ir racionalumo diena. O dirbti aiškia galva – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme – daug lengviau. O kad meilė įsiveržtų į jūsų gyvenimą, ketvirtadienį išskalaukite plaukus ramunėlių antpilu.

REKLAMA

Šeštadienis – poilsio ir rūpinimosi savimi diena. Odos priežiūros procedūros šią dieną padės atsikratyti kasdieniame gyvenime susikaupusio nuovargio. Šią dieną išsiplovus plaukus jums bus lengviau bendrauti su kitais žmonėmis. Taip apsisaugosite nuo kivirčų ir nesusipratimų. Liaudiški prietarai pataria šeštadienį plaukus skalauti mėtų nuoviru. Ši žolelė padės pritraukti pinigų į namus.

REKLAMA

Tikimės, kad išsklaidėme jūsų abejones, kada geriau plauti plaukus. Laikykitės šių nuostatų, jei norite į savo gyvenimą pritraukti gerovę, meilę ir klestėjimą. Liaudies prietaruose viskas svarbu, net ir vonios procedūrų laikas!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].